UWAGA na kradzione kola VW

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

FemalePostNapisane by violino » 13 Apr 2014, 19:52 UWAGA na kradzione kola VW

Witam,

pragne przestrzec przed zakupem kradzionych kol do VW,alufelgi z oponami letnimi Debica,jedna krawedz jest naruszona, kola (caly komplet) zostaly skradzione we wtorek 08/04/2014 ok.12 w bialy dzien w dzielnicy Handsworth Wood, zlodzieje odjechali niebieskim autem (reszta szczegolow do wiadomosci policji), dla zainteresowanych,kradziez byla zaplanowana i bylam obserwowana, gdyz zlodzieje podjechali pod garaz zaraz po moim wyjsciu z bloku,nie spodziewali sie jednak ze okna i sciany tez maja oczy i uszy:P tak wiec sprawa jest w toku

violino
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 27 Sep 2011, 14:23
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 13 Apr 2014, 20:57

To zostawili samochod na ceglach? Ale czad :-) wiedziałem ze mieszkanie na takich dzielniach to tylko dla spragnionych wrażeń:-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by violino » 13 Apr 2014, 20:59 Re: UWAGA na kradzione kola VW

Wyobraz sobie, ze mozna rowniez miec zapasowy komplet,czyli w sumie 8 kolek:)ktory sobie spokojnie czeka w garazu na wymiane

violino
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 27 Sep 2011, 14:23
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 13 Apr 2014, 21:28 Re: UWAGA na kradzione kola VW

za to hill top to takie pozadne miejsce :roll:


takie rzeczy moga sie zdarzyc wszedzie a handsworth wood jako dzielnica nie jest zla to co innego niz handsworth
Last edited by malenkagdz on 13 Apr 2014, 22:15, edited 1 time in total.
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by violino » 13 Apr 2014, 21:59 Re: UWAGA na kradzione kola VW

owszem jest dzielnica spokojniejsza niz Handsworth,nasz garaz jest na uboczu,wiec nawet jak jest otwarty,wnetrze widoczne jest tylko z perspektywy kogos kto moglby siedziec na drzewie lub w krzakach, jeden z mieszkancow twierdzi, ze to Polacy byli,duzo tez wskazuje na wspolprace z kims z bloku,zobaczymy,moze policji uda sie cos ustalic, jedno jest dobre,ze pomimo braku bramy wjazdowej przed blokiem i zabezpieczen,to inwigilacja trwa przez wszechobecne "oczy",po kradziezy wystarczylo przebiec sie po klatkach, zebrac informacje i polaczyc ze swoimi, hehehe;my tez juz rejestrujemy kazdy pojazd nienalezacy do "bloku", obcych krecacych sie w poblizu, kola niestety poszly juz na straty,ale moze policja dojdzie po nitce do klebka

violino
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 27 Sep 2011, 14:23
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by s_virus » 14 Apr 2014, 07:45 Re: UWAGA na kradzione kola VW

Violino zdjęcie tych kół byłoby niezmiernie pomocne jako przestroga przed zakupem nie sądzisz??.
User avatar
s_virus
Początkujący
 
 
Posts: 43
Joined: 22 Feb 2014, 08:51
Reputation point: 15
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 14 Apr 2014, 09:20 Odp: Re: UWAGA na kradzione kola VW

malenkagdz wrote:za to hill top to takie pozadne miejsce :roll:


takie rzeczy moga sie zdarzyc wszedzie a handsworth wood jako dzielnica nie jest zla to co innego niz handsworth


Z garażu to inna sprawa fakt ze takie kradzieże zdazaja sie wszedzie nie zależnie od jakości dzielnicy.



Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by Guest » 14 Apr 2014, 10:27 Re:

Thomas wrote:To zostawili samochod na ceglach? Ale czad :-) wiedziałem ze mieszkanie na takich dzielniach to tylko dla spragnionych wrażeń:-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Sory, ale czytałem Twoja wypowiedz, ktorej przekaz był miej wiecej taki, ze normalna dzielnica gdzie płaci sie normalne stawki za ubezpieczenie to snobistyczna dzielnica.

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by violino » 14 Apr 2014, 10:38 Re: UWAGA na kradzione kola VW

s_virus, no sadze,ze tak,ale gdybym podejrzewala kradziez czegokolwiek MOJEGO to bym nie tylko zdjecia porobila, teraz to juz inna sprawa, na zdjeciach sie nie skonczy:) na razie potencjalnym klientom musi wystarczyc znaczek Volkswagena na alufelgach i opony Debica (praktycznie nowki,zakupione w maju zeszlego roku, pojezdzily kilka miesiecy) no i trzymac kciuki, ze czestsze patrole policyjne w mojej dzielnicy odpedza choc troche niezbyt inteligentnych zlodziei, zwineli nawet zardzewiale wiertla BOSHA, ktore lezaly na oponach (desperaci)

violino
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 27 Sep 2011, 14:23
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by por.Borewicz » 14 Apr 2014, 10:45 Re: Odp: Re: UWAGA na kradzione kola VW

Thomas wrote:
malenkagdz wrote:
takie rzeczy moga sie zdarzyc wszedzie a handsworth wood jako dzielnica nie jest zla to co innego niz handsworth[/quote

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Jesteś kolejną osobą, która pisze że mogą się zdarzyć wszędzie...
Oczywiście, że mogą się zdarzyć wszędzie, tylko że w takich dzielnicach zdarzają się "troszkę" częściej, jakieś 50x częściej (jak głoszą statystyki policyjne).

Dodano: -- 14 kwi 2014, 10:49 --

violino wrote: jeden z mieszkancow twierdzi, ze to Polacy byli,


No jak do VW te koła to może być... :D

por.Borewicz
Rozeznany
 
 
Posts: 118
Joined: 10 Mar 2013, 22:03
Location: UK
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by violino » 14 Apr 2014, 11:03 Re: Odp: Re: UWAGA na kradzione kola VW

violino wrote: jeden z mieszkancow twierdzi, ze to Polacy byli,


No jak do VW te koła to może być... :D[/quote]

Por.Borewicz, Nie wiem jak mam ten komentarz odebrac, mam sie smiac?litowac nad zlodziejami? w kazdym razie nam nie jest do smiechu, tymbardziej,ze jakies istoty kompletnie pozbawione sumienia beda hulaly kosztem naszym i naszej rodziny, i to jeszcze przed Swietami...ale jak to zwykle w zyciu bywa, to samo wroci do nich predzej czy pozniej ale ze zdwojona sila

violino
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 27 Sep 2011, 14:23
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 14 Apr 2014, 12:22 Odp: Re: Re:

xxxx wrote:
Thomas wrote:To zostawili samochod na ceglach? Ale czad :-) wiedziałem ze mieszkanie na takich dzielniach to tylko dla spragnionych wrażeń:-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Sory, ale czytałem Twoja wypowiedz, ktorej przekaz był miej wiecej taki, ze normalna dzielnica gdzie płaci sie normalne stawki za ubezpieczenie to snobistyczna dzielnica.


Nieno stary ze ja snob? Zobacz gdzie mieszkam wiec jakim moge byc snobem.
Prawda jest taka ze jest 10% dzielnic beznadzienych (no go) np. Allum rock, 10% zlych jak np. Chelmesly wood, 60% średnich gdzie da sie żyć jak accock green czy Erdington, 10% przyzwoitych jak Great barr i 10% dobrych czesto zdala od miasta jak Shenston wood, four oaks.

I w której kategorii jest handsworth?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 14 Apr 2014, 12:56 Re: UWAGA na kradzione kola VW

Nie myl handsworth z handsworth wood Bo to dwie rozne dzielnice
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA