Protest przed Westminster STOP dyskryminacji Polaków

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym
przekazuję informację dla zainteresowanych :


"10 Lutego Protest przed Westminster STOP dyskryminacji Polaków

Manifestacja będzie poprzedzona przejazdem motocyklistów z miejsca pobicia jednego z naszych kolegów przez grupkę około 15 osób.Przykład do czego prowadzi taka bezsensowna polityka rządu Pana Camerona.

http://www.sfora.pl/15-Brytyjczykow-sko ... age-a63703

Wyznaczona trasa spod PUB'u gdzie został pobity nas kolega tylko za to że na kasku miał naklejkę z napisem......POLAND.
Przejazd jest zaplanowany około godziny 12:45 Cała najważniejsza część protestu będzie miała miejsce o godzinie 14:00 przed Westminister i tam zapraszamy wszystkich chętnych."


więcej informacji na stronie fb "10 Lutego Protest przed Westminster STOP dyskryminacji Polaków"


czy są szanse na zebranie większej grupy motocyklistów i zmotoryzowanych aby wziąć udział w proteście?


pozdrawiam

nikctom
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 23 Feb 2007, 12:27
Location: Erdington
Reputation point: 10
Neutralny
Top
6

wspaniały pomysł

Dodano: -- 22 sty 2014, 23:50 --

dodam ze protest bedzie 24 luty a nie 10

Dodano: -- 23 sty 2014, 10:35 --

hmm niedawno pisalam w innym temacie że jest tu niewielu motocyklistów i twierdzono że jest ich mnostwo no po tym zainteresowaniu widzę ze naprawdę cale masy
To jest nas narazie 2 osoby ja i Ty ciekawe czy ktoś jeszcze dołączy
Myślę iż to bardzo fajny pomysł moze w koncu ktoś zauwazy i zobaczy iż Polacy nie gęsi tez swoj język mają :))

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

Drodzy Rodacy, dziś trzeci dzień na FB i ponad 1000 lajków dziękujemy.

Kolejne ważne info.

Skontaktowaliśmy się z Jurkiem Byczyńskim ze Stowarzyszeniem "Patriae Fidelis".
To prężnie działająca organizacja Polskich Patriotów w UK.

Organizowali między innymi protest przed siedzibą BBC przeciwko emisji filmu "Nasze matki, nasi ojcowie".
Stowarzyszenia na liczne kontakty ze grupami polonijnymi w całej UK i także swoje kontakty z mediami.
Jurek obiecał że przygotuje Manifest w 10 punktach dlaczego protestujemy który postaramy się złożyć tego dnia.
Zajmie się też przemową pod Westminister.
Właśnie ustalamy organizacje nagłośnienia ale także sprawy czysto techniczne.
Pracujemy jeszcze nad ulotkami i nad plakatem tak by każdy mógł go udostępniać na FB lub wydrukować.


Miejmy nadzieje że już w przyszłym tygodniu będziemy mieć wszystko gotowe i ostatnie trzy poświecimy na propagowanie tego bardzo ważnego protestu.

Jurek postara się by na Protest przybyli też POLSCY KOMBATANCI którzy po dziś dzień walczą o dobre imię POLSKI i POLAKÓW.

NIE MUSIMY CHYBA NIKOGO UŚWIADAMIAĆ RANGI TEGO WYDARZENIA.

Wiecej na temat "Partiae Fidelis" na ich stronie.

.http://patriaefidelis.pl/

Kochani został miesiąc to wcale nie tak długo.
Liczymy że w ten dzień będzie nas bardzo, bardzo dużo.
Będziemy Was na bieżąco informować to nowego.

Udanego weekendu wszystkim :)

nikctom
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 23 Feb 2007, 12:27
Location: Erdington
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

Szczerze to mam nadzieje że organizatorzy wezmą na klatę skutki takiego protestu, jak czytałem wcześniejsze wypowiedzi na Facebooku to deklarowały się osoby , które są nie całkiem pokojowo nastawione.

Znając życie to skończy się burdą i przez to tylko wszyscy ucierpimy, a taki nieprzemyslany protest doprowadzi do zwiększenia ataków na Polaków.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posts: 174
Joined: 11 Jul 2012, 07:05
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

jarocin, wydaje mi sie że wlasnie jest to przemyślany protest i nie wiem dlaczego od razu jesteś na nie? Dlaczego masz tak złe zdanie o naszych rodakach i motocyklistach , Z tego co wiem ma być tam pokojowo a ludzie którzy będą probować zrobić jakieś burdy to znaczy ze nie przyszli wspierac Polaków a ich osmieszyć nie wiem czy takie osobniki można nazwać Polakami . Ja wierze głęboko ze manifest będzie pokojowy i odniesie swoj cel .
Jak wrócimy to wam powiemy jak było.A dalej twierdze że prawdziwych motocyklistów tu nie ma to co mówiłam od początku jak się tu przeprowadziłam . Motorów tu jak na lekarstwo .mówiono ze tu sie organizują zloty itp , w zyciu nie widziałam tu grupy motocyklistów na ulicy a teraz jak jest okazja pojechać w setke do londynu to są tylko 4 motory na całe west midlands
Wiem zaraz ktoś napisze ze zimą nie jeżdzi albo ze wolnego nie moze każdy powód będzie dobry , ale ja uważam że dla chcącego nic trudnego.

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

Ja nigdzie nie napisałem ze mam złe zdanie o rodakach i motocyklistach. Naucz się czytać i nie dopowiadaj rzeczy których nie napisałem!

Skomentowałem jedynie wypowiedzi z Facebooka które świadczyły o tym ze ten proces nie będzie do końca pokojowy. A wystarczy że znajdzie się jedna osoba, która zrobi coś "niepokojowego" i cały protest odniesie odwrotny skutek, dlatego zastanawiam się czy organizatorzy to dobrze przemyśleli.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posts: 174
Joined: 11 Jul 2012, 07:05
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

Mam37 z tego co ja wiem jest tu naprawde bardzo dużo motocyklistów wiem bo mój brat jest zapalonym motocyklista i często organizują imprezy z tego co wiem z jego opowieści maja swój jakiś klub w Coventry, czesto tez umawiają sie na tor,a moze poprostu nie ma ich na bham.pl i wiem, ze maja forum chyba nawet lepiej funkcjonujące niż bham.pl kiedyś widziałem mojego brata w koszulce z logo tego forum. Nazwy nie będę tutaj pisał bo chyba nie można. Jak znam życie to jak tylko sie spotkam z moim bratem to mi powie, ze w lutym jedzie na jakaś manifestacje.

Guest
 
 
Top
0

xxxx, to jak mozesz sie dowiedziec jaka to stronka jaka maja albo jaki klub będę ci wdzieczna :))

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

Wpisz w google polishbikers :))))))))

bongorno
Rozeznany
 
 
Posts: 266
Joined: 11 Aug 2010, 01:08
Reputation point: 30
Pokojowy
Top
0

Dostałam linka już na ta stronkę ale to nie jest strona west midlands a dla calej Wielkiej brytani
no nic z tego nie wyczytałam ze na west midlands jest spora grupa może musiałabym się zalogować ale dziekuje za pomoc postaram się w wolnym czasie wgłębić w stronke
pozdrawiam

Dodano: -- 26 sty 2014, 11:30 --

jarocin, Znając życie to skończy się burdą i przez to tylko wszyscy ucierpimy, a taki nieprzemyslany protest doprowadzi do zwiększenia ataków na Polaków.


Jarocin czy to nie jest własnie ocena polaków ? to są twoje słowa a nie koment z fb więc bardzo cie proszę nie mów mi że nie umiem czytać

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

Mam37 to jest właśnie ta strona, o ktorej pisał Bongorno. Jak sie tam zalogujesz poszukasz to napewno znajdziesz zapaleńców z okolicy.
Pozdrawiam

Guest
 
 
Top
0

Mam37, ja bede smigal z Bham wiec mozna poleciec mala grupka o ile znajdzie sie ktos kto bedzie mial ochote wyjechac wczesniej, zjesc po drodze sniadanko i troszke pogadac. Moge rowniez zabrac kogos na siodlo. Info na prv prosze

jarecki72
Początkujący
 
 
Posts: 11
Age: 52
Joined: 10 Jun 2007, 21:35
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Jesli mojego dzieciaka inne dzieci w szkole by biły czy wyzywały, to ostatnia rzecz jaka by mi przyszła do głowy żeby mu popularności przysporzyć to wysłanie malucha pod domy oprawców z transparentem i tubą do krzyczenia żeby tam pokazywał swoje roczarowanie ichnimi czynami i nawoływał do zaprzestania. Jak chcesz żeby cie człowieki polubiły to się zachowuj tak żeby być lubianym. Stąd moje subtelne asumpcje, że ten protest to raczej odwrotny efekt wywoła od zamierzanego. A postawa w rodzaju "I'm polish I'm proud and I don't keep calm krówa" nie wygląda mi na specjalnie dobrze przycięta strategię zjednywania sobie ludzi.
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
-4

plazermen, malo kto takie pierdoly wygaduje jak ty!! czyli jak ktos bedzie bil twoje dziecko to mu powiesz: Sluchaj maly nie przejmuj sie, chcesz byc lubianym to po mordzie musisz pare razy w zyciu dostac i jeszcze czasami tylek nadstaw, zeby cie tak dobrze wydymali to wtedy bedziesz mial wiecej kumpli.
Jak dla mnie filozofia bledna choc nie wiem moze w twoim przypadku taka wlasnie dziala :D

Protest jak najbardziej popieram, no i wiadomo ze zawsze jakis wiesniak sie znajdzie co bedzie chcial pokazac co to on piesciami nie zdziala, ale kazdy protest ma takie ryzyko. Miejmy nadzieje, ze reszta ludzi nie da sie sprowokowac takim zachowaniom.
User avatar
AngelinaJ
Rozeznany
 
 
Posts: 130
Age: 39
Joined: 19 Nov 2007, 15:39
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
-4

AngelinaJ, plazerman pewnie dzieci nie ma

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK