Brak organizacji broniacej polskich spraw w UK

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by GIWI » 9 Jan 2014, 09:33 Re: Brak organizacji broniacej polskich spraw w UK

rad,z Walsall do Oldbury jedzie czesto bus 4 oraz 4H , a takze 4M i zatrzymuje sie blisko tego pub. Choc posluchajmy co inni mysla.

Dodano: -- 9 sty 2014, 11:55 --

Prosimy o zaproponowanie jeszcze innych miejsc zebrania. Potem zdecydujemy, ktore bedzie najlepiej odpowiadac wszystkim.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rad » 9 Jan 2014, 14:31 Re: Brak organizacji broniacej polskich spraw w UK

Miejsce powinno być spokojne, aby się nie przekrzyczeć. Wiec raczej wszelkiego rodzaju paby odpadną.
Chyba iż ktoś zna cichy, spokojny.

rad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jan 2008, 21:07
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

GIWI to tego Twojego pubu ja mam 27 mil.....rownie dobrze jak mamy oddalic sie od centrum to mozemy spotkac sie w moim 16wiecznym pubie : http://saracensheadbalsallcommon.com/home

i autobusy i pociagi dojezdzaja, a i parking duzy ( no i szansa ze zobaczycie piekny pub poza okropnym Birmingham)
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by rad » 9 Jan 2014, 14:40 Re: Brak organizacji broniacej polskich spraw w UK

Najszybciej chyba wyjdzie konferencja na skype. Jak już zaczynają się problemy z miejscem...

rad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jan 2008, 21:07
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

bo giwi podala kolo siebie bo tam mieszka
jak macie problem z głosnością to mozna sie spotkac u mnie w domu zapraszam cicho tanio i przyjemnie i autobusy do mnie jeżdza
Osobiscie uwazam że karczma była dobrym pomyslem ale mozna to zmienic ale nie na angielski głosny pab skoro chodzi o spokoj to mysle najlepsza opcja to moja zapraszam do siebie mieszkam w walsall kazdy dojedzie
Rad swoją drogą sprzedaleś auto?

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 9 Jan 2014, 15:33 Re: Brak organizacji broniacej polskich spraw w UK

Ja moge dojechac w kazde miejsce tylko podac post code i jestem. Dla mnie moze byc nawet Coventry u anirad. Tak na powaznie to chyba zostaniemy w centrum BHM, bo nie sadze ,ze wszyscy sa tak mobilni jak ja.
mam37,wiem ze masz dobre zamiary i dobre serduszko, ale to musi byc bardziej oficjalnie wydaje mi sie.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

no to ja juz nie wiem ja moge dojechac i tez gdzie kolwiek a moze w takim razie ktos cos zaproponuje bowydaje mi sie ze w niedziele bedzie w kazdym pabie pełno ludzi

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 9 Jan 2014, 16:06 Re: Brak organizacji broniacej polskich spraw w UK

anirad,jesli podtrzymujesz swoja propozycje zebrania w Twoim pubie, wtedy ja moge przywiezc mam37, rad i po drodze zabralabym z Quinton kolege lesny. Po miejscach zamieszkania widze ,iz wiekszosc powinna byc zadowolona. Nie wiem tylko John Q jak zapatruje sie na takie rozwiazanie.

Dodano: -- 9 sty 2014, 17:08 --

Balsall Common jest za Solihul

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rad » 9 Jan 2014, 16:27 Re: Brak organizacji broniacej polskich spraw w UK

GIWI, skąd Ty mieszkasz?

rad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jan 2008, 21:07
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 9 Jan 2014, 16:36 Re: Brak organizacji broniacej polskich spraw w UK

Mieszkam w Oldbury, mam37 mowi ,ze moze dojechac wszedzie ,wiec przyjechalaby z Toba do Oldbury. Stad mozemy jechac razem, gdziekolwiek wyznacza zebranie.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

ja mam 7 osobowe auto wiec moge zabrac wiecej osób mozemy jechac na 2 auta nie ma sprawy lub na jedno

Dodano: -- 9 sty 2014, 17:48 --

tylko jeszcze jedno watpie by w amirada 16 to wiecznym pubie nie było ludzi mysle ze bedzie wiecej niz w karczmie jak zwykle im blzej spotkania tym wiecej niedomowien wczesniej kazdemu karczma pasowala i data i godzina dzis wymysły a moze na polanie sie spotkamy

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

mam37 - w niedziele wiejskie puby sa pelne od 12 do 14 na obiad, a potem dopiero wieczorem na piwko ;-)
osobiscie mi to wsio ryba, mozemy sie spotkac w karczmie ale nie w godzinach obiadowo - mszalnych ( pojecia nie mam o ktorej jakies msze sie odbywaja). Saracen jest pieknym pubem , to byla kontrpropozycja na pub na drugim koncu Bham ( z mojej strony patrzac) . Mam na swojej wiosce 5 pubow wiec to nie jest tak ze wszystkie sa oblegane...
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0

karczma nie jest mszalna uwierz mi po za tym msza konczy sie o 1 wszej ale ja nie nalegam mnie wsio ryba również moze być i pub wy se organizujcie a ja sie dolacze jak juz ustalicie miejsce to ja przyjade i tyle

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

Z powyższych postów zrobiłem listę osób które mają się stawić i kto jest mobilny:

rad - komunikacja miejska
mam37 - mobilna
JohnQ - ??
GIWI - mobilny
anirad - ??
rakas - mobilny

Szczerze, wydaję mi się, że niedziela to dzień w którym centrum jest dosyć oblegane. Żeby spokojnie porozmawiać proponowałbym jakąś Costę albo Starbucks nawet na serwisie przy autostradzie z reguły jest tam sporo stolików. W razie coś w centrum też są kawiarnie choć nie będzie tam pusto, jednak z tego co wszyscy piszą, byłby to najbardziej dogodny punkt dla zdecydowanej większości.

Rakas kontaktowałeś się już może z Karczmą w sprawie stolika??
User avatar
lesny69
Rozeznany
 
 
Posts: 125
Age: 35
Joined: 27 Aug 2012, 06:47
Location: Quinton
Reputation point: 43
Pokojowy
Top
0

Witam

Nie ma potrzeby denerwowac sie, chodzilo mi tylko, zeby spotkac sie w jakims centralnym punkcie w Birmingham i wtedy spokojnie przejsc do karczmy. Kazdy bez problemu dojedzie czy komunikacja miejska czy samochodem (np: przed silownia Bannatyne's Health Club
42/44 Priory Queensway Birmingham B4 7LA, 5 min od karczmy). A jak nam nie bedzie odpowiadalo w karczmie to w centrum Birmingham knajp nie brakuje. Jesli chcemy spotkac sie bezposrednio w karczmie, to ustalmy jak sie odnajdziemy( np: knajpa bedzie napakowana - moze stolik zarezerwowany na konkretne imie albo nickname, kazda osoba moze zapytac obslugi, ktory to stolik). Ja moge dojechac wszedzie ale wg mnie centrum Birmingham jest najlepsza opcja.

Pozdrawiam

JohnQ
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 24 Jul 2013, 19:16
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK