Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by aisia » 2 Mar 2013, 12:48 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

hahaha...ja w PL byłam nauczycielką w-fu a potem urzędnikiem -kompletnie bezużyteczne w UK bez znajomości języka ang /uczono mnie ros,franc,niem/ :D
w jakiś sposób odpoczywam pracując fizycznie ,ambicje wsadziłam w kieszeń...ale mój mąż się tu odnalazł i to mnie pociesza ,bo co w życiu naprawdę się liczy? ;)

aisia
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 20 Sep 2012, 17:32
Location: Rybnik/Walsall
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mizartius » 2 Mar 2013, 20:24 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

Ja z wyksztalcenia mechanik maszyn i pojazdow rolniczych. Ostatnia praca w Polsce... wino robilem 14 lat. Tutaj zaczalem na zmywaku... teraz robie w malej firmie produkujacej bramy garazowe i inne podobne rzeczy.

mizartius
Raczkujący
 
 
Posts: 52
Joined: 19 Jan 2012, 23:14
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by boszka » 2 Apr 2013, 09:28 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

Hej. !!! Jestem z zawodu analityk medyczny i higienistka stomatologiczna. pracowałam w Polsce cały czas w służbie zdrowia. Tutaj pracuje jako opiekunka i gospodyni domowa , jestem na kontrakcie z zachowaniem tajemnicy służbowej.Dyplomaci i wypasiony apartament, nie wiedziałam jak wejść- kod, hasło i czip aha i portier . Prawie jak Mariiott !!!!!!!! Pozdrawiam cieplutko Londyn-Wimbledon. :roza:

boszka
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 6 Jan 2013, 11:54
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ladygoth » 12 May 2013, 14:13 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

Witam ja z zawodu Artysta-ceramik, malarz, grafik komputerowy(studia)
Pracowałam w hotelu jako pokojówka. Obecnie robię prace na zamówienie i się uczę :)
User avatar
ladygoth
Początkujący
 
 
Posts: 19
Age: 31
Joined: 19 Sep 2012, 08:48
Location: West Bromwitch
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Szelest » 12 May 2013, 14:25 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

Z zawodu jestem operatorem maszyn CNC a pracuje tutaj tez jako operator XD Co nie zmienia faktu żę przed tą pracą robiłem inne dziwne rzeczy jak przyzywanie nieumarłych i rzucanie klątw na pracodawców, którzy nie chcieli mnie przyjąć :P
Szeleszczę xD
User avatar
Szelest
Raczkujący
 
 
Posts: 50
Joined: 22 Aug 2012, 18:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by boszka » 13 May 2013, 13:14 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

Hej mnie się wydaje że nie ważne wykształcenie, lecz umiejętności i predyspozycje.Zawsze można się wpasować w charakter pracy i zdobywać doswiadczenia.Pozdrawiam wszystkich co pracują i co szukają pracy.

boszka
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 6 Jan 2013, 11:54
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Baniaq » 18 May 2013, 23:37 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

W Polsce nie pracowalem wogole, wyjechalem do UK zaraz po maturze. Tutaj przerobilem wszystko, magazyny, fabryki, sprzatanie. Caly czas wiedzialem ze chce robic cos innego no i w koncu jestem ksiegowym!

Powodzenia i wytrwalosci zycze!

Baniaq
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Age: 34
Joined: 16 May 2013, 09:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by boszka » 20 May 2013, 00:00 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

Gratulacje. !!! Tak trzymać :!: :!: :!: Powodzenia.

boszka
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 6 Jan 2013, 11:54
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

ja skonczylam turystyke- licencjat i pracuje w fabryce..ale moze kiedys cos lepszego znajde:)

agnieszkapolonia89
Raczkujący
 
 
Posts: 51
Joined: 16 Jan 2013, 23:57
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Korni Core » 25 Dec 2013, 00:22 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

Architekt- technik architekt

Korni Core
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 25 Dec 2013, 00:20
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by krisbrumm » 26 Dec 2013, 13:31 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

Krzysztof- W Pl mechanik samochodowy (głównie - również pracowałem w policji w wydziale kryminalnym).W UK od 8 lat, pracuję jako mechanik samochodowy + workshop foreman (czasami )w autoryzowanym serwisie.Studiuję również Automotive Engineering (part time- 4-ty rok) na Birmingham city University
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
User avatar
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 45
Joined: 27 Sep 2010, 22:34
Location: Birmingham
Reputation point: 75
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by ludzik50 » 26 Dec 2013, 16:32 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

W PL przez 8 lat jako programista-operator maszyn CNC, tutaj przez 6 lat też programista-operator maszyn CNC ale od nowego roku nowa ,wymarzona praca w IT -Network Engineer !

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posts: 199
Joined: 26 Aug 2013, 20:40
Reputation point: 38
Pokojowy
Top
1

MalePostNapisane by nettmanek » 27 Dec 2013, 03:07 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

Inżynier informatyki ze specjalizacją sieci komputerowe. W Polsce pracowałem jako przedstawiciel handlowy/główny grafik komputerowy w drukowanym katalogu motoryzacyjnym ale szefostwo postanowiło katalog zamknąć. Tutaj narazie ładuję tiry paleciakiem w firmie kurierskiej... ale zobaczymy co dalej (jestem od maja :) )
User avatar
nettmanek
Raczkujący
 
 
Posts: 95
Age: 35
Joined: 8 Jun 2013, 12:07
Location: Wolverhampton
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by violino » 1 Jan 2014, 02:45 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

muzyk orkiestrowy,nauczyciel muzyki,w PL pracowalam w szkole muzycznej,przedszkolu artystycznym,prowadzilam rytmike,gralam w orkiestrach,tutaj ucze prywatnie gry na instrumencie, pracuje w angielskiej szkole podstawowej i w trakcie kursu na TA:)

violino
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 27 Sep 2011, 14:23
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK