Poznam młodych ludzi

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

FemalePostNapisane by LeDisko » 18 Dec 2013, 14:32 Re: Poznam młodych ludzi

Ja czyli Ala bede napewno, i ide z Lukaszem :D hah.. no chyba ze on pojdzie z kims innym :P
User avatar
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posts: 153
Age: 34
Joined: 13 Apr 2013, 15:13
Location: West Bromwich
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 18 Dec 2013, 14:52 Re: Poznam młodych ludzi

jezeli zorganizujecie jakies spotkanie przed 13stym stycznia to sie pojawie :roll: bo mam christmas break od uniwerka
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Aleksandra91 » 18 Dec 2013, 16:06 Re: Poznam młodych ludzi

Ola i ide sama :)
User avatar
Aleksandra91
Raczkujący
 
 
Posts: 79
Age: 32
Joined: 27 Sep 2013, 21:44
Location: Erdington
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wojtalisk » 18 Dec 2013, 18:12 Re: Poznam młodych ludzi

Wow... człowiek pójdzie do pracy, na forum nie zajrzy a tu już lista kolejkowa się zrobiła ;) Zgłaszam 3 sztuki Monika, Sprytna (Gosia) i moja skromna osoba (Wojtek). Aaa... mam też jeszcze w rezerwie dwie osoby (dziewczę i chłopię) ale muszą mi potwierdzić. Nie byli z nami na spotkaniu jeszcze ale bardzo chętnie się zintegrują z tak silną ekipą :)

Edit:

Przede wszystkim... Sebool, gratulację pomysłu i dzięki wielkie za organizację. Należy Ci się medal ;) Jeśli będziesz potrzebował pomocy przed i np transportu jakiegoś czy "anything" to daj znać. Ja mam wolne i od 29.12 jestem w Birmingham. W razie czego mam też jakiegoś "jamnika" na kasety jakby zabrakło mocy w głośnikach ;D

Ok potwierdzam ekipę:

1. Monika
2. Sprytna
3. Kamila
4. Sławek
5. Wojtek

wojtalisk
Początkujący
 
 
Posts: 30
Age: 39
Joined: 26 Jan 2013, 00:00
Location: Birmingham
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sebool_uk » 19 Dec 2013, 01:20 Re: Poznam młodych ludzi

Dobryyyywieczór :)

Jak zwykle późno wbijam na forum ale niestety pracuje w tym tygodniu do 24 :/

Widzę, że kilka osób już potwierdziło swoją obecność z czego bardzo się Cieszę :) Zapomniałem dopisać w poprzednim poście, że pierwszeństwo mają te osoby, które były na poprzednim spotkaniu ze względu na ograniczoną liczę miejsc, niestety ale z tego co widzę będzie nas dosyć sporo :D dlatego nie chcemy żeby ktoś z was się czuł odrzucony. Obecnie naliczyłem 13 osób + 2 gości (Kamila i Sławek) ze strony Wojtka co daje nam 15 osób. Jeszcze nie dostałem odpowiedzi od Przemka i Beaty. Jeżeli wszyscy potwierdzą swoją obecność to będzie nas wszystkich 15 osób ewentualnie + 2 osoby. W takim składzie chciałbym zamknąć listę :)

Lista gości:

-Maciek (maciek109) + kolega Michał
-Ola (Aleksandra91)
-Ala (LeDisko)
-Klaudia (Gadzina06)
-Łukasz (wukasz)
-Michał (michal8)
-Sebastian (Sebool_uk) + Kasia
-Rafał (Gospodarz)
-Gosia (Sprytna)
-Wojtek (wojtalisk) + Monika
-Kamila + Sławek (Goście od Wojtka)

Obecnie naliczyłem 15 osób wynik zadowalający :grin:

Musze jeszcze ogarnąć kręgle, żeby zabookować miejsca dla nas, mam nadzieję, że nadal wszyscy chętni na kręgle? :D

To by było na tyle 8) ciąg dalszy nastąpi... Dobranoc :555:
User avatar
Sebool_uk
Rozeznany
 
 
Posts: 161
Age: 34
Joined: 3 Feb 2010, 23:48
Location: Newtown/B'ham
Reputation point: 10
Neutralny
Top
1

MalePostNapisane by maciek109 » 19 Dec 2013, 09:00 Re: Poznam młodych ludzi

I elegnacko :D

maciek109
Rozeznany
 
 
Posts: 132
Age: 28
Joined: 5 Apr 2013, 21:17
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by LeDisko » 21 Dec 2013, 12:55 Re: Poznam młodych ludzi

Sluchajcie ojcowie organizatorzy, daloby rade jeszcze jedna osobe "wcisnac"? Miala by to byc dziewczyna Klaudia (cukier). Miala tez byc na naszym spotkaniu, ale niestety ciezko pracowala. Bidula nie ma planow na sylwestra, a samej jej chyba nie pozwolimy go spedzic? :)
User avatar
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posts: 153
Age: 34
Joined: 13 Apr 2013, 15:13
Location: West Bromwich
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by maciek109 » 21 Dec 2013, 14:25 Re: Poznam młodych ludzi

Mi sie wydaje ze jedna osoba + to nie zaszkodzi ale decyzja nalerzy do Sebka i Rafala.

maciek109
Rozeznany
 
 
Posts: 132
Age: 28
Joined: 5 Apr 2013, 21:17
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by LeDisko » 21 Dec 2013, 14:39 Re: Poznam młodych ludzi

Dokladnie, dlatego wole zapytac :) tak wiec czekam na odpowiedz od chlopakow :)
User avatar
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posts: 153
Age: 34
Joined: 13 Apr 2013, 15:13
Location: West Bromwich
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Beata » 23 Dec 2013, 13:49 Re: Poznam młodych ludzi

Hej,

Dzieki za zaproszenie na Sylwestra, choc nie wiem czy to jeszcze aktualne :) Jestem jeszcze w Polsce do 30.12 i z wlasnego wyboru nie mam dostepu do internetu. Chce swoj wolny czas poswiecic rodzinie. Jezeli zaproszenie do Rafala jest nadal aktualne, to z mila checia sie przylacze. Poki co nie mam jeszcze planow na Sylwestra. Niestety bede miala dostep do netu dopiero od 31.12 czyli dopiero jak wroce. Wiec czekam na maila od Rafala czy to nadal aktualne. Odezwe sie do niego, jak wroce na stare smieci. ;)

Wszystkim zycze duuuuzo swietego spokoju na Swieta. :)
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by maciek109 » 23 Dec 2013, 20:49 Re: Poznam młodych ludzi

To jak tam uda sie ta impreza ? Wszystko będzie okay ?

maciek109
Rozeznany
 
 
Posts: 132
Age: 28
Joined: 5 Apr 2013, 21:17
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sebool_uk » 23 Dec 2013, 21:24 Re: Poznam młodych ludzi

Siemka wszystkim!

Przepraszam, że tak późno piszę ale ostatnio troszkę mało mam czasu, ze względu na przygotowania do Świąt (zaganiają mnie do roboty) :D

Co do naszego Sylwestra, wszystko przebiega pomyślnie :) Do naszej skromnej ekipy dopiszę parę osób do listy i proszę wszystkich, żeby każdy z was do końca tygodnia na 100% potwierdził mi swoją obecność bo muszę wiedzieć ile osób będzie. Mam nadzieję, że nikt z was nie zmienił zdania? :P W tym tygodniu jeszcze muszę zadzwonić do kręgielni i zapytać się o ceny biletów dla nas wszystkich, może dostaniemy jakąś zniżkę dla naszej ekipy :)

Teraz jeszcze kwestia co do jedzenia i alkoholu. Zdecydowaliśmy, że lepiej będzie jak każdy w swoim zakresie przyniesie ze sobą coś co picia, zależy kto co będzie pił. Jedni wolą wódkę, drudzy piwko, trzeci whiskey a co nie którzy wolą winko, więc tutaj to już zależy od was na co będziecie mieli ochotę (lepiej nie mieszać alkoholów :D) Jakby zabrakło alkoholu to w pobliżu jest knajpka :grin: Jeżeli chodzi o kwestie jedzenia to ja proponuje aby każdy z was przyniósł coś od siebie na "szwedzki stół" co bądź, lub co kto lubi tak aby nikt głodny nie wyszedł hehe :P Mam nadzieje, że nikt z was nie ma nic przeciwko ku temu. Moim zdaniem to będzie najlepszy pomysł :)

Lista gości:

-Maciek (maciek109) + kolega Michał
-Ola (Aleksandra91)
-Ala (LeDisko) + koleżanka Klaudia
-Klaudia (Gadzina06) + jej chłopak
-Łukasz (wukasz)
-Michał (michal8)
-Sebastian (Sebool_uk) + Kasia
-Rafał (Gospodarz)
-Gosia (Sprytna)
-Beata (Beata)
-Wojtek (wojtalisk) + Monika
-Kamila + Sławek (Goście od Wojtka)

18 osób na liście i w takim składzie widzimy się na Sylwestra :)

Każdy z was miał tydzień czasu aby zapisać się na domówkę, żeby potem nie było, że kogoś nie ma na liście a miał być. Dzisiaj zamykam listę i czekam na potwierdzenie waszej obecności, macie czas do następnego weekendu ;)


@LeDisko
Rozmawiałem wczoraj z Rafałem i powiedział, że nie ma nic przeciwko abyś przyszła z koleżanką :) (Dodana do listy)

Beata
Witaj :) dobrze, że się odezwałaś już myślałem, że gdzieś wyparowałaś :D Sylwester jest nadal aktualny więc zapraszamy na domówkę :grin: Poinformowałem Rafała o Twoim przybyciu, nie miał nic przeciwko. Ja tutaj na forum zajmuję się organizacją a on jest gospodarzem całej imprezy więc jak coś to kontaktuj się ze mną przez PW a wszystko dokładnie Ci wytłumaczę co gdzie i jak :) (Dodana do listy)

maciek109
Wszystko jest pod kontrolą mistrzu :D


Pozdrawiam :)
User avatar
Sebool_uk
Rozeznany
 
 
Posts: 161
Age: 34
Joined: 3 Feb 2010, 23:48
Location: Newtown/B'ham
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by michal8 » 24 Dec 2013, 00:21 Re: Poznam młodych ludzi

maciek109 wrote:To jak tam uda sie ta impreza ? Wszystko będzie okay ?


Jak nie narozlewasz to będzie okay :grin:
A jako najmłodszy pewnie nie raz będziesz proszony o polanie kolejki. ;)
User avatar
michal8
Rozeznany
 
 
Posts: 132
Joined: 20 Aug 2013, 08:44
Reputation point: 8
Neutralny
Top
1

FemalePostNapisane by LeDisko » 24 Dec 2013, 04:49 Re: Poznam młodych ludzi

Swietnie :) pomysly zarowno z alkoholem jak i z jedzeniem sa bardzo dobre.. ja przyjde napewno z kolezanka, Lukasz tez bedzie na 100% :) takze ekipa widzimy sie w sylwestra. A tym czasem zycze wszystkim spokojnych swiat i zeby spelnily sie Wasze najskrytsze marzenia :**
User avatar
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posts: 153
Age: 34
Joined: 13 Apr 2013, 15:13
Location: West Bromwich
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wukasz » 24 Dec 2013, 14:32 Re: Poznam młodych ludzi

Witam Wszystkich :grin:
Tak dla potwierdzenia tak jak Ala :grin: pisala ja napewno sie stawie i juz nie moge sie doczekac.
Puki co zycze Wam wszystkim Wszystkiego Najlepszego na Swieta i oby takich spotkan jak poprzednie i nadchodzacy sylwester zdarzaly sie bardzo czesto bo ekipka jest na medal :D

Najlepszego

Lukasz

wukasz
Raczkujący
 
 
Posts: 87
Age: 36
Joined: 11 Sep 2013, 18:20
Location: West Bromwich
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE