Stomatolog West Brom kolo polskiego sklepu?

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

PostNapisane by Guest » 7 Nov 2013, 18:34 Stomatolog West Brom kolo polskiego sklepu?

Witam,
Szukam opinii na temat dentysty na west bromie? Prosze o opinie. Zamierzam sie tam wybrac ale najpierw opinie. Pozdrawiam :shock:

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by lesny69 » 7 Nov 2013, 19:59 Re: Stomatolog West Brom kolo polskiego sklepu?

Byłem około pół roku temu na plombowaniu, 15 min i po robocie, zapłaciłem 70F, moja dzieczyna przy okazji zrobiła przegląd - 20F przy plombowaniu był gratis. Gabinet czysty, miła obsługa, trochę papierków do podpisania, no i fajnie rozwiązany system rejestracji przez internet z powiadomieniami sms. Ogólnie pozytywnie.
User avatar
lesny69
Rozeznany
 
 
Posts: 125
Age: 35
Joined: 27 Aug 2012, 06:47
Location: Quinton
Reputation point: 43
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Mack » 7 Nov 2013, 20:01 Re: Stomatolog West Brom kolo polskiego sklepu?

Z tego co wiem na West bromie jest 2 stomatologow. Ja chodziłem do dentysty naprzeciwko pralni i nie jestem zadowolony. W Polsce musialem isc na poprawki bo pani zostawila mi szpare miedzy zebami ze jedzenie to była udreka, bez wykałaczki nie podchodz. Ale zaznaczam ze jest to moja opinia, innym może leczyla zeby dobrze. Pozdrawiam

Mack
Początkujący
 
 
Posts: 26
Joined: 30 Apr 2010, 12:57
Location: sam nie wiem
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 7 Nov 2013, 20:42

Jak chcesz zobaczyc jak wyglada gabinet dentystyczny ktory jest nastawiony na maksymalny zarobek i nic wiecej, to jest wprost idealne miejsce...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 7 Nov 2013, 20:51 Re: Stomatolog West Brom kolo polskiego sklepu?

Alzak wrote:Jak chcesz zobaczyc jak wyglada gabinet dentystyczny ktory jest nastawiony na maksymalny zarobek i nic wiecej, to jest wprost idealne miejsce...


Takie czasy... lubisz duzo latwej kasy idz na medycyne
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by ortopla » 7 Nov 2013, 22:03 Re: Stomatolog West Brom kolo polskiego sklepu?

Ja mialam podobny problem. Po plombowaniu mam szpare miedzy zebami i ciagle jazdy zresztkami jedzenia. Nic dentystyczna ciagle w reku. Poza tym przez dlugi czas czulam ten zab. Na swieta w PL ide do poprawki do mojego zaufanego stomatologa, a gabinet na West Bromwich potrakowalabym tylko i wylacznie jako emergency. Wysoka stawka uslug nie idaca w parze z jakoscia ale na pewno lepsza niz wiekszosc pobliskich angielskich stomatologow.

ortopla
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 12 Dec 2010, 17:43
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Thomas wrote:
Alzak wrote:Jak chcesz zobaczyc jak wyglada gabinet dentystyczny ktory jest nastawiony na maksymalny zarobek i nic wiecej, to jest wprost idealne miejsce...


Takie czasy... lubisz duzo latwej kasy idz na medycyne


Od zawsze korzystam z prywatnych gabinetow i pierwszy raz doswiadczylem takiego ciagu na kase jak w tamtym gabinecie ...

Przeglad na oko zero zdjecia i delikatne przebarwienie na zebie to odrazu prochnica ...

Po wypelnieniu zeba pani stomatolog za bardzo mi nadbudowala zab i przy zgryzie czulem ze cos jest nie tak, (wiadomo ze znieczuleniem nie masz super czucia) po wstaniu z fotela jak poprosilem o poprawienie na zbyt zadowolona to mi stomatolog nie wygladala.

Polecam stomatologa w Coventry troszke dalej ale zdecydowanie warto.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 8 Nov 2013, 14:42

Dobry polski stomatolog nie musi wyjezdzac do uk zeby zarabiać dobra kasę.
Ja naszczescie odwiedzam polsze raz w roku to przy okazji zachaczam o mojego stomatologa :-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by Guest » 9 Nov 2013, 08:00 Re: Stomatolog West Brom kolo polskiego sklepu?

Nie wiem, o którego dokładnie stomatologa chodzi ale tam gdzie ja chodzę przyjmuje doktor Joanna Iskra i jestem w 100% zadowolony.
W Polsce tez nie wszyscy są takimi super dentysami mojejej dziewczynie dentystka narobila takich problemów, ze leczenie trwa już 3 lata wszystkie wizyty kosztowały łącznie około 1000£, a końca nie widać i nie wiadomo czy przez to nie straci innego zęba. Długa historia nie będę opisywał, a wystarczyło tylko zrobić zdjęcie.
Co do wyciągania kasy od pacjentów to w Polsce dentysci są w tym mistrzami wystarczy, ze sie przyznasz, ze mieszkasz w Angli. Ortodonta w Polsce kasowal nas wiecej za wizytę jak polski ortodonta w Angli.

Guest
 
 
Top
0

PostNapisane by Guest » 9 Nov 2013, 08:56 Re: Stomatolog West Brom kolo polskiego sklepu?

A co sadzicie o Pol med ?

Guest
 
 
Top
0

Ja chodzę do dr Agnieszki Bugaj i jak do tej pory jestem usatysfakcjonowana na 100%.Przedewszystkim bardzo mi się podoba podejscie,indywidualne do potrzeb,każda usluga wykonywana zgodnie z życzeniem.
W Polsce każda wizyta napawała mnie takim lękiem że odwiedzałam stomatologa kiedy naprawde przycisnęło mnie z bólu. U dr Agnieszki pierwszy raz w życiu relaksowałam się na fotelu :shock:i to przy kanałowym leczeniu trójki. Owszem kosztuje niemało,ale idąc do prywatnego dentysty mamy świadomość cen wykonywanych usług.
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posts: 255
Age: 47
Joined: 13 May 2011, 16:05
Reputation point: 31
Pokojowy
Top
0

Ja bylem tam dzis bo stwierdzilem ze trzeba troche podleczyc zeby, przyjela mnie przesympatyczna pani doktor Irena Iskra, przyznam na wstepie ze strasznie i panicznie boje sie dentystow. Byla bardzo mila, zrobila mi dokladny przeglad wraz z wycena i planem leczenia.
W gabinecie mila stmosfera, czysciutko i NIE smierdzi. Ceny nie sa wcale niskie ale idac do prywatnego dentysty, trzeba zdawac sobie sprawe z tego ze material jest lepszej jakosci, i poziom uslug jest zdecydowanie wyzszy.
Jesli ktos nie ma ochoty placic za prywatnego stomatologa ma wybor i moze skorzystac z NHS.
Wyszedlem z gabinetu zadowolony i z pewnoscia polece pania doktor kazdemu, kto zapyta mnie o dobrego stomatologa.
User avatar
artek1047
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 16 Dec 2011, 20:53
Location: Darlaston
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE