Kurs jezyka angielskiego w Tamworth

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

MalePostNapisane by igo05 » 28 Sep 2013, 17:49 Kurs jezyka angielskiego w Tamworth

Poszukuje kursu z jezyka angielskiego w miescie Tamworth niedaleko Birmingham, czy ktos moze uczeszczal na takowy kurs i moglby cos polecic ze swojej strony, bylbym bardzo wdzieczny. Potrzebuje zrobic taki kurs z kilku powodow, m.in zeby powtorzyc gramatyke, zwiekszyc zakres slow i zaczac lepiej rozumiec slowa z tutejszym akcentem oraz zrobic certyfikat dzieki ktoremu moglbym w przyszlosci isc na studia. Dziekuje z gory za informacje.

igo05
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 11 Sep 2013, 21:56
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by ps » 28 Sep 2013, 18:57 Re: Kurs jezyka angielskiego w Tamworth

czesc
moze sprobuj esol bezplatnie.....
This board requires you to be registered and logged-in before you can view hidden messages


pozdrawiam
User avatar
ps
Raczkujący
 
 
Posts: 83
Joined: 25 Nov 2007, 16:33
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Ogarek » 28 Sep 2013, 19:48 Re: Kurs jezyka angielskiego w Tamworth

Hej, esol jesli pracujesz i zarabiasz w miare normalnie nie jest juz bezplatny.Trzy lata temu za caloroczny kurs esol w Tamworth College, placilem okolo 320 funtow.Tutaj ---> http://www.southstaffs.ac.uk/courses/ba ... QTEXESESOL masz link.Sa tez kursy esol w bibliotekach.Tam sie jakos inaczej placi(mniej), ale musisz pochodzic popytac ile
.Wszystko zalezne od Twoich dochodow.

Co do kursu na ktory ja chodzilem to jestem zadowolony.Mielismy sympatycznego nauczyciela Anthonego.I grupa tez byla fajna.Probuj I Ty.Powodzenia.

Ogarek
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 3 Sep 2010, 23:59
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by ps » 30 Sep 2013, 07:11 Re: Kurs jezyka angielskiego w Tamworth

a i tu sie mylisz....
obecnie uczesczam w birmingham na kurs esol w college i calkwicie bezplatny..pragne nadmienic ze pracuje i nie posiadam zadnuch benefitow..
pozdro

trzeba pytac poprostu....bo istnieja bezplatne :lol:
User avatar
ps
Raczkujący
 
 
Posts: 83
Joined: 25 Nov 2007, 16:33
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Darwas » 30 Sep 2013, 08:09 Re: Kurs jezyka angielskiego w Tamworth

Ps to ty się mylisz bo bezpłatne są ale nie wszędzie.A w niektórych było darmo a zrobili odpłatnie ty chodzisz w Birmingham i nie znaczy to że w Tamworth będzie to samo.Ja chodziłem w Dudley kilka lat temu i było darmo dziś trzeba zapłacić.Jeżeli nie masz pracy a masz benefit to raczej będzie to darmo ale jeżeli pracujesz i jest odpłatne to zapłacisz.
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by agnieszka247 » 1 Oct 2013, 10:27 Re: Kurs jezyka angielskiego w Tamworth

ja ze swojej strony polecam kurs języka przez skypa,bez dojazdów,w dogodnej odpowiadającej Ci porze dnia lub wieczoru,ja skorzystałam i naprawdę szczerze polecam,a nauczyciel jest po prostu z powołania,świetnie uczy..-skoro do mojej głowy w tak szybkim czasie dotarło..to jest Jego stronka-WWW.fluentalk.co.uk

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posts: 84
Age: 60
Joined: 27 Sep 2011, 15:58
Location: Birmingham
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZKOŁY