Toksyczni wspolokatorzy Jakie macie o tym zdanie

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;
ERKA czytam ze zrozumieniem za to ty jak widze silisz sie na dowcip z ktorego podobni tobie sie smieja !!! Jak widac nie masz sie nad czym zastanawiac -- czyzby zbyt wiele czasu -- na garnuszku elki siedzisz ??? Szkoda bylo slow bo zarzucasz jak sadze innym co sama robisz lub uwazasz sie za az tak interesujaca osobe ze ludzi ciekawosc zrzera i zagladaja ci do garka ! bardzo to interesujace i wymyslilas niespotykany temat . Gratuluje Ci takich przemyslen wiec idz lepiej do teatru bo nudna jests jak sztuki na ktore pewnie chadzasz . A pozniej z samotnosci mc donald po drodze i lody na wynos co by przed telewizorem skonsumowac i napisac kolejny powalajacy na kolana post !

tazii
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 17 Feb 2007, 20:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Adrian2712 wrote:
erka wrote:A co to jest "na wieszku"??? Na wieszaku czy co? o_O


Chodziło chyba o słowa ''na wierzchu''


To byl cyniczny komentarz. Niewazne.

Dodano: -- 10 sie 2011, o 20:38 --

tazii wrote:ERKA czytam ze zrozumieniem za to ty jak widze silisz sie na dowcip z ktorego podobni tobie sie smieja !!! Jak widac nie masz sie nad czym zastanawiac -- czyzby zbyt wiele czasu -- na garnuszku elki siedzisz ??? Szkoda bylo slow bo zarzucasz jak sadze innym co sama robisz lub uwazasz sie za az tak interesujaca osobe ze ludzi ciekawosc zrzera i zagladaja ci do garka ! bardzo to interesujace i wymyslilas niespotykany temat . Gratuluje Ci takich przemyslen wiec idz lepiej do teatru bo nudna jests jak sztuki na ktore pewnie chadzasz . A pozniej z samotnosci mc donald po drodze i lody na wynos co by przed telewizorem skonsumowac i napisac kolejny powalajacy na kolana post !



Zebys wiedzial ze pojde, a Ty sluchas sobie swojej techniawy albo hip hopu XD
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 13 Jun 2010, 12:29
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
0

a mi niestety dane bylo mieszkac przez kilka miesiecy z jehowymi, sama nia nie jestem. wyboru nie mialam, poza tym myslalam ze to przeciez rodzina wiec nie moze byc tak zle. to co zobaczylam przeszlo cale moje wyobrazenie o tej zaklamanej wierze.
niby my, katolicy alkoholu pijemy duzo i czesto ale tak czesto i w takich ilosciach jak jehowi pili to jeszcze nie widzialam. widzialam ich swietoszkowatosc i moralne zasady na pozor, a w gronie innych bardziej zaprzyjaznionych jehowych picie, huczne imprezy i niemoralne propozycje...
skapstwo to tez ich drugie imie i nie wynika to tylko z charakteru danych osob, oni po prostu wszyscy sa do siebie bardzo podobni. takiego zachowania ucza ich na tych ich smiesznych zgrupowaniach.
no i ta niczym nie poparta chora pewnosc siebie i swoich racji... bezcenne.
na szczescie juz z nimi nie mieszkam. teraz moi wspollokatorzy sa katolikami. oczywiscie imprezuja, pija, pala, ale nie udaja przy tym swietych :)

karolinarytro
Początkujący
 
 
Posts: 30
Joined: 28 Jun 2011, 20:21
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

karolinarytro wrote:a mi niestety dane bylo mieszkac przez kilka miesiecy z jehowymi, sama nia nie jestem. wyboru nie mialam, poza tym myslalam ze to przeciez rodzina wiec nie moze byc tak zle. to co zobaczylam przeszlo cale moje wyobrazenie o tej zaklamanej wierze.
niby my, katolicy alkoholu pijemy duzo i czesto ale tak czesto i w takich ilosciach jak jehowi pili to jeszcze nie widzialam. widzialam ich swietoszkowatosc i moralne zasady na pozor, a w gronie innych bardziej zaprzyjaznionych jehowych picie, huczne imprezy i niemoralne propozycje...
skapstwo to tez ich drugie imie i nie wynika to tylko z charakteru danych osob, oni po prostu wszyscy sa do siebie bardzo podobni. takiego zachowania ucza ich na tych ich smiesznych zgrupowaniach.
no i ta niczym nie poparta chora pewnosc siebie i swoich racji... bezcenne.
na szczescie juz z nimi nie mieszkam. teraz moi wspollokatorzy sa katolikami. oczywiscie imprezuja, pija, pala, ale nie udaja przy tym swietych :)
Hmmm milo ze to TY odpisalas wiec pozwole sobie skomentowac twoja postawe i to co soba reprezentujesz . Dla twojej wiadomosci slucham kazdego rodzaju muzyki choc hip hop do mnie nie przemawia - to raczej malo wazne bo co za roznica jakiego rodzaju muzyki kto slucha ! Czy kotos kto slucha muzyki powaznej jest bardziej wartosciowy od tego co slucha hip hop ?? tutaj pokazujesz swoja postawe do odmiennosci ludzi i wniskuje ze uwazasz sie za lepsza od innych i masz jakas fobie ze wiecznie ktos cie osadza lob zaglada lob nie do twojego pokoju . To przeszlosc bo jak powiedzialas mieszkasz juz sama . Przekre niestety jest to ze pochwalilas sie ze jestes osoba cyniczna !!! Czyzbys nie znala znaczenia tego slowa ??? -- czy jestes cyniczna osoba , bo jesli jestes to raczej nie masz sie czym chwalic !!! Techno tez nic nadzwyczajnego za to cos ci polece -- bardzo wyciszajace i chyba tego potrzebujesz skoro chwalisz sie cynizmem !!! http://www.youtube.com/watch?v=giCBrZJPBIE

Dodano: -- 11 sie 2011, o 21:42 --

oj wrzucilo mi cosik innego -- z gory przepraszam KAROLINARYTRO
Osoba zainteresowana wie ze to do niej :-)

Dodano: -- 11 sie 2011, o 21:49 --

I nie cytuj erka Apiusza Klaudiusza !!! Okreslasz sie za cyniczna i myslisz ze teatr to zmieni -- cytat kogos komu do piet nie dorastasz -- jestes zalosna
Dla twojej wiadomosci nie mam i nie mialem takich problemow poniewaz od poczatku zapracowalem sobie SAM na to !!!! latwo jak widze przychodzi ci okreslanie ludzi lecz inteligentna osoba -- za ktora jak widze sie uwazasz wpierw patrzy na samego siebie czego tobie szczerze zycze !!!

tazii
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 17 Feb 2007, 20:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

tazii, czemu tak jadem plujesz? Ja jestem oaza spokoju w porownaniu do Ciebie...
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 13 Jun 2010, 12:29
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
0

tazii wrote:
karolinarytro wrote:a mi niestety dane bylo mieszkac przez kilka miesiecy z jehowymi, sama nia nie jestem. wyboru nie mialam, poza tym myslalam ze to przeciez rodzina wiec nie moze byc tak zle. to co zobaczylam przeszlo cale moje wyobrazenie o tej zaklamanej wierze.
niby my, katolicy alkoholu pijemy duzo i czesto ale tak czesto i w takich ilosciach jak jehowi pili to jeszcze nie widzialam. widzialam ich swietoszkowatosc i moralne zasady na pozor, a w gronie innych bardziej zaprzyjaznionych jehowych picie, huczne imprezy i niemoralne propozycje...
skapstwo to tez ich drugie imie i nie wynika to tylko z charakteru danych osob, oni po prostu wszyscy sa do siebie bardzo podobni. takiego zachowania ucza ich na tych ich smiesznych zgrupowaniach.
no i ta niczym nie poparta chora pewnosc siebie i swoich racji... bezcenne.
na szczescie juz z nimi nie mieszkam. teraz moi wspollokatorzy sa katolikami. oczywiscie imprezuja, pija, pala, ale nie udaja przy tym swietych :)
Hmmm milo ze to TY odpisalas wiec pozwole sobie skomentowac twoja postawe i to co soba reprezentujesz . Dla twojej wiadomosci slucham kazdego rodzaju muzyki choc hip hop do mnie nie przemawia - to raczej malo wazne bo co za roznica jakiego rodzaju muzyki kto slucha ! Czy kotos kto slucha muzyki powaznej jest bardziej wartosciowy od tego co slucha hip hop ?? tutaj pokazujesz swoja postawe do odmiennosci ludzi i wniskuje ze uwazasz sie za lepsza od innych i masz jakas fobie ze wiecznie ktos cie osadza lob zaglada lob nie do twojego pokoju . To przeszlosc bo jak powiedzialas mieszkasz juz sama . Przekre niestety jest to ze pochwalilas sie ze jestes osoba cyniczna !!! Czyzbys nie znala znaczenia tego slowa ??? -- czy jestes cyniczna osoba , bo jesli jestes to raczej nie masz sie czym chwalic !!! Techno tez nic nadzwyczajnego za to cos ci polece -- bardzo wyciszajace i chyba tego potrzebujesz skoro chwalisz sie cynizmem !!! http://www.youtube.com/watch?v=giCBrZJPBIE

Dodano: -- 11 sie 2011, o 21:42 --

oj wrzucilo mi cosik innego -- z gory przepraszam KAROLINARYTRO
Osoba zainteresowana wie ze to do niej :-)

Dodano: -- 11 sie 2011, o 21:49 --

I nie cytuj erka Apiusza Klaudiusza !!! Okreslasz sie za cyniczna i myslisz ze teatr to zmieni -- cytat kogos komu do piet nie dorastasz -- jestes zalosna
Dla twojej wiadomosci nie mam i nie mialem takich problemow poniewaz od poczatku zapracowalem sobie SAM na to !!!! latwo jak widze przychodzi ci okreslanie ludzi lecz inteligentna osoba -- za ktora jak widze sie uwazasz wpierw patrzy na samego siebie czego tobie szczerze zycze !!!



"tazii" możesz mi wyjasnić do kogo w końcu skierowałeś swoja wypowiedź??

karolinarytro
Początkujący
 
 
Posts: 30
Joined: 28 Jun 2011, 20:21
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

karolinarytro - skierowalem wy[powiedz do erki ale przez pomylke wyszlo ze do ciebie pije . osoba zainteresowana wiedziala ze do niej wiec jeszcze raz sorki za moja pomylke . Co do Ciebie erka to nie pluje jadem tylko jak mnie ktos atakuje to riposta jest oczywista . Faktem jest ze to ja naskoczylem na ciebie ale nie moge zrozumiec ludzi ktorzy sami sobie stwarzaja problemy . Mieszkanie z obcymi ludzmi niesie za soba pewne konsekwencje i problemy i nie ma co dodac czy ujac !!! Chcesz popisac z ludzmi bo sie nudzisz czy cos to znajdz cos ciekawszego . NIe bede ciagnal tematu bo juz jak sadze sie wyczerpal . Latwo jest okreslac innych ale ile bys osob nie wziela pod lupe kazdy bedzie inny i to tyczy rowniez i ciebie . Nikt nie jest idealny i kazdy ma swoje nawyki i przyzwyczajenia ktore nie musza odpowiadac innym . I wszystko jest w porzadku puki zbyt wielu praktycznie pobcych ludzi mieszka razem . Wedy sa problemy o ktore pytasz innych . I wlasnie dlatego mieszkanier samemu kosztuje ale jest warte ceny !!!

tazii
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 17 Feb 2007, 20:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

....z czasem wszystko wychodzi:)
Rownouprawnienie konczy sie wraz z pierwsza ciaza.
Prawdziwe rownouprawnienie bedzie, kiedy ciaze bedzie mogl sobie zaaplikowac mezczyzna.

ewanowakowska
Raczkujący
 
 
Posts: 61
Joined: 3 Feb 2012, 17:33
Location: Walsall
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

Witam wszystkich forumowiczów !
Strasznie fajny post , ciekawy temat , bo prawdziwy.
Szkoda że uruchamia złe emocje przy , których widzę ludzie skaczą sobie do gardeł. Każdy ma widać " jakieś " toksyczne wspomnienia z takimi lokatorami. Ja także.
Wiem przy tym iż z zasady gdzie punkt widzenia zależy od puntu siedzenia , znaczący tyle iż ja uważałem kogoś za toksycznego lokatora , lecz napewno przy okazji sam byłem toksyczny dla tego kogoś. Niestety tak jest. Najgorsze są relacje gdzie klient pije na umór ku zawstydzeniu innych , nie myje się lub nie sprząta po sobie. Inna sprawa to gdy ktoś nie płaci czynszu bo stracił pracę i nie ma juz sił by znaleźć inną.
Ja to wszystko przerobiłem. Przerobiłem także rozliczenia finansowe, rachunki , counsil tax , czynsz , rent , wszystkie składniki. Sam będąc oszukiwany oszukiwałem współlokatorów, żądałem czystości od innych , gdy samemu brudziłem. Jesteśmy tak naprawdę do siebie podobni. Siebie nie widzimy , a szkoda .Narodowość nie wiele ma tu do powiedzenia, bardziej charakter. Teraz mieszkam sam z rodziną u siebie . Spoglądam wstecz na moje i innych zachowanie , gdy jeszcze byłem i żyłem w komunie i mierzę poziom swojego i innych wstydu. Naprawdę jest czego się wstydzić. Zapomniałem , wybaczyłem i mam nadzieję że inni " toksyczni " także zapomnieli o mnie i mi wybaczyli. Tym którzy mieszkają razem i nie mogą się dopasować i mają ciągle " jakieś " problemy nie mogę wiele poradzić. Mogę tylko współczuć i namawiać " idźcie na swoje " Pieniądze nie są warte zdrowia psychicznego. Lepiej zapłacić więcej i próbować znieść siebie samego niż robić to na siłę z kimś innym. Pozdrawiam

jaarecki
Raczkujący
 
 
Posts: 62
Joined: 4 Jul 2009, 16:39
Reputation point: 4
Neutralny
Top
5

Kazdy chyba przeszedl na poczatku okres komuny (kiedy nie mial dzieci). Z dzieckiem sobie tego nie wyobrazam. Tez bym juz nie wrocila nigdy do czegos takiego.
Ale jak ktos jest singlem, to jednak duza oszczesnosc wynajac pokoj a nie cale mieszkanie czy dom.
User avatar
ann11281
Rozeznany
 
 
Posts: 270
Joined: 14 Nov 2007, 16:12
Location: Oldbury
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE