Pożyczka z banku a child tax credit

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MalePostNapisane by lewti » 31 Jul 2013, 18:38 Pożyczka z banku a child tax credit

Witam. Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat więc postanowiłem zapytać tutaj. Mianowicie pobieramy z żoną Child Tax Credit. Chcieliśmy urządzić pokój dla na naszego syna i podreperować trochę budżet domowy, dlatego postanowiliśmy wziąć kredyt z banku. I teraz moje pytanie: czy muszę informować Tax Credit o tym, że zaciągnęliśmy takową pożyczkę i czy to wpłynie jakoś na nasz zasiłek na dziecko? z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam

lewti
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Age: 43
Joined: 15 Sep 2007, 09:25
Location: braniewo
Reputation point: 1
Neutralny
Top
1

MalePostNapisane by JohnQ » 31 Jul 2013, 20:31 Re: Pożyczka z banku a child tax credit

Witam

Nie musisz ich informowac i nie ma to zadnego wplywu na child tax credit.

Pozdrawiam

JohnQ
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 24 Jul 2013, 19:16
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 31 Jul 2013, 21:46 Re: Pożyczka z banku a child tax credit

To jest tak ,ich twoje długi nie interesują , ale oszczędności już tak :)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
1

FemalePostNapisane by Mirella21 » 31 Jul 2013, 22:20 Re: Pożyczka z banku a child tax credit

jest tak jak napisala malaroksi. jesli macie taka potrzebe, i wiecie, ze Was to nie obciazy nadmiernie finansowo, to urzadzajcie pokoj dla chlopaka. jemu tez sie cos nalezy, a kasa na splate kredytu na pewno sie znajdzie :)

pozdawiam

Mirella21
Raczkujący
 
 
Posts: 66
Joined: 3 May 2012, 22:53
Reputation point: 24
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 1 Aug 2013, 15:36 Re: Pożyczka z banku a child tax credit

"Reperowanie" budzetu domowego pozyczka ... Ciekawe.

Oszczednoaci to raczej nie sa wiec nic im do tego i watpie zebyscie musieli to gdzies zglaszac.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE