Jak zrzec się ubezpieczenia, jako drugi kierowca?

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;
Witam. Jakiś czas temu kolega kupił auto, ja (że chciałem być dobry) udostępniłem moje polskie zniżki, na ten samochód. Myślałem że czasem pożyczy auto, czy do pracy lub na zakupy. Nic z tego, kasował mnie za dojazdy, a za zniżki nawet "piwa" nie widziałem. Miarka się przebrała kiedy, wyjechał na urlop auto stoi przy domu, a ja zapieprzam wszędzie rowerem. Powiedzcie w jaki sposób mogę wypowiedzieć swoją/e zniżki z ubezpieczenia.

lukaszknurow
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 6 Oct 2012, 10:29
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

Dzwonisz do ubezpieczyciela, podajesz swoje dane, anulujesz ubezpieczenie. Jeżeli akceptowali Twoje zniżki, to jesteś pierwszym kierowcą na tym ubezpieczeniu, więc nikt Cię powstrzymać nie może.
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0

Jak twoje znizki sa uznane to jestes pierwszym kierowca na ubezpieczeniu i pamietaj ze wczeaniejsza rezygnacja z ubezpieczenia pociaga za soba pewne koszty u niektorych ubezpieczycieli.

A tak apropo to co zrobiles nazywa sie fronting i jest karalne.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

Jezeli Twoj kolega bedzie mial wypadek to ty masz pozamiatane. Dziwne, ze sie tak nastawiasz za kogos obcego. Wymigaj sie z tego ASAP.
The main stumbling block in the way of any progress is and always has been unimpeachable tradition.

pinsleepe
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 40
Joined: 6 Nov 2007, 19:55
Location: Manchester
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

A ja radze unikac "Polskich" firm zajmujacymi sie ubezpieczeniami ... Za darmo tego nie robia a po co placic za cos co ma sie za darmo.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE