Jakie auto kupic?

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

FemalePostNapisane by eewula » 4 Mar 2008, 10:56 Jakie auto kupic?

Pomozcie mi cos wybrac.Mam dosyc poruszania sie pieszo.Nie mam prawka i nic nie wiem o autach-to tak na poczatek.Poradzcie mi jakie autko powinnam kupic aby mozna bylo szybko nauczyc sie jezdzic,jakies najmniej skomplikowane w obsludze i nie drogie w utrzymaniu.Kiedy posluchalam o manualach to chyba sobie nie poradze, mysle o automacie ale jakie? Prosze o rady............
........
User avatar
eewula
Rozeznany
 
 
Posts: 133
Joined: 19 Feb 2007, 10:10
Location: blisko
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by adam23 » 4 Mar 2008, 15:06 Re: Jakie auto kupic?

witam Cie . wszystko zalezy ile masz zamiar wydac na autko . nie wiem jak zabardzo moge Ci doradzic ale prosze adres strony www.autotrader.co.uk i mozesz sobie troszke poogladac wpisz swoj postcode potem do ilu mil chcesz przejechac po auto od Twojego miejsca zamieszkania potem pieniazki ile chcesz wydac kwota od do .mysle ze trosze znasz angielski.kliknij search i wyswietla Ci sie auta znajdz potem any transmission jest po prawej stroniew i wybiez automatic i juz masz tylko samochodziki z automatem, nacisnij czerwony pasek show results below i pokaza sie auta . napewno wybieraj malutki silnik bo ubespieczenie jest tu kolosalne wiem cos o tym mam 2,5l majatek. tanimi w naprawie tu sa vauxhalle bo jezdzi tego duzo ps. jak bedziesz juz zdecydowana popros kolege o pomoc i niech pojedzie z Toba ogladnac to auto. pozdrawiam i napisz jak cos kupisz adam

adam23
Początkujący
 
 
Posts: 23
Age: 39
Joined: 27 Feb 2008, 19:25
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by joannanobig5 » 16 Jul 2013, 19:00 Re: Jakie auto kupic?

planuje zakup swojego pierwszego samochodu. prosze o rady.
poczatkujacy kierowca. jestem drobna - 156cm,48kg wiec i male auto bym potrzebowala, tylko dla siebie :) latwe do parkowania, tanie ubezpieczenie (mam 32lata),niezbyt drogie w naprawie,ktore malo pali, do 3000£
prosze o jakies wskazowki. na chwile obecna waham sie pomiedzy citroen C1 i peugeot 107 (oba automatic). ktory lepszy?
NIE PLACZ Z POWODU FACETA - MAKIJAZ WAZNIEJSZY! DON'T CRY BECAUSE OF MEN - MAKE-UP IS MORE IMPORTANT!

joannanobig5
Początkujący
 
 
Posts: 40
Joined: 17 Jun 2012, 15:06
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 16 Jul 2013, 22:18 Re: Jakie auto kupic?

Citroen c1, Peugeot 107 i toyota aygo to jest wspólny projekt 3 koncernów one różnią sie tylko wyglądem i to minimalnie. Wszystkie są składane na tych samych częściach co wiecej nawet w jednej fabryce w miejscowości Mladaboleslaw w Czechach.

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Krzysiek2099 » 17 Jul 2013, 18:32 Re: Jakie auto kupic?

Żadne. "Które mało pali". Zazwyczaj małe auto = mało pali. Nie napisałaś czy chcesz benzynę czy diesela. Automat czy manual. Generalnie: Nissan Micra 1.0, VW Polo 1,9 sdi, Toyota Yaris 1,33 dual VVT-I (często z 6-biegową skrzynią), jakiś Ford Fiesta, Fiacik na 1,9 jtd. No jest tego. Ale małe francuzy to tak słabo dość.

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posts: 151
Joined: 2 Jun 2013, 23:02
Reputation point: 12
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by -eMPe- » 17 Jul 2013, 20:44 Re: Jakie auto kupic?

daihatsu charade z litrowym dieslem - chyba nie da się mniej spalić ;)

kup sobie jakieś duże auto, drobne kobietki dobrze wyglądają w większych samochodach :)
Image

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posts: 156
Joined: 23 Jan 2008, 20:09
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA

cron