Jedna usługa dwie firmy

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MalePostNapisane by d3an » 3 Jun 2013, 19:44 Jedna usługa dwie firmy

Witam
Mam pewien problem.
Chodzi o energie elektryczną. Mam podpisaną umowę z scottishpower, a dostałem rachunek z tej firmy oraz z firmy npower. Nie wiem co mam robić.
Może ktoś z was miał podobną sytuacje.
Dzięki za pomoc

d3an
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 3 Jun 2013, 19:39
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 3 Jun 2013, 20:16 Re: Jedna usługa dwie firmy

d3an, zadzwoń do npower i wyjaśnij sytuacje. Powiedz im że masz umowę z innym dostawcą energii. Skontaktuj się też ze Scottish Power i powiadom ich o zaistniałej sytuacji. Czy dawno przeniosłeś sie do SP? Może ten rachunek z NP to Final Bill który otrzymujesz kiedy zmieniasz dostawcę. Zadzwoń do nich i zapytaj. Pozdr
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by dagus » 3 Jun 2013, 20:19 Re: Jedna usługa dwie firmy

Zgadzam sie z vanila. Ja mialam podobna sytuacje z npower i British Gas. Trzeba zadzwonic do obu firm i wyjasnic.

dagus
Rozeznany
 
 
Posts: 140
Age: 37
Joined: 9 Jul 2009, 07:35
Location: Handsworth
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by d3an » 3 Jun 2013, 20:24 Re: Jedna usługa dwie firmy

Wiecie ja się wprowadziłem dopiero co do tego mieszkania.
Mój landlord powiedział mi że będę miał dostarczaną energię ze scootishpower. I rzeczywiście po podpisaniu umowy najmu przyszło pismo od nich z prośbą o wypełnienie. Wypełniłem i odesłałem.
Dostałem również rachunek odnich.
W między czasie przyszedł rachunek z npower (nie wiem skąd mają moje dane nigdzie ich im nie podawałem). Żadnej umowy z nimi nie podpisywałem. Ogólnie to pierwszy raz widzę taką firmę.
Dzięki za rady na pewno zadzwonię

d3an
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 3 Jun 2013, 19:39
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by alicja2809 » 4 Jun 2013, 13:17 Re: Jedna usługa dwie firmy

Sprawdz czy numery licznikow sie zgadzaja i sprawdz tez daty.

alicja2809
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 28 Feb 2008, 18:57
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MIESZKANIE