Discretionary housing payments na depozyt

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

FemalePostNapisane by Jaga S » 1 Mar 2013, 23:42 Discretionary housing payments na depozyt

Chcialam sie dowiedziec czy ktos sie staral o ten dodatek i na czym to polega. Dokladnie jestem zainteresowana dofinansowaniem w przypadku wynajecia mieszkania na depozyt i ewent. 1 rent. Wiem tylko tyle ze mozna sie starac jesli juz pobiera sie HB. Moze ktos wie jak to wyglada w praktyce. Bardzo prosze o info.

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mam37 » 2 Mar 2013, 07:29 Re: Discretionary housing payments na depozyt


mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Jaga S » 2 Mar 2013, 07:42 Re: Discretionary housing payments na depozyt

Dzieki za link mam37 :) Oczywiscie czytalam juz wczesniej, ale zastanawiam sie czy ktos z tego korzystal i jak to wyglada w praktyce. Jesli ktos wie ale np nie chce pisac na forum please niech mi napisze wiadomosc! W tym momencie jestesmy w nieciekawej sytuacji i liczy sie kazdy dobry pomysl tyle ze jesli to trwa wieki i niechetnie przyznaja nie chce sie w to pakowac, obecnie czekamy na HB wiec to sie moze dluzyc i dluzyc intego sie boje. Mieszkamy w pokoiku a dziecko w drodze i niestety w obecnej sytacji nie stac nas depozyt i 2 renty jak to sobie zycza w agencjach zazwyczaj.

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mam37 » 2 Mar 2013, 08:17 Re: Discretionary housing payments na depozyt

a to ja nie pomoge najlepiej idz do cansilu i staraj sie omieszkanie z cansilu przedstaw swoją sytuacje wiem ze pomagaja

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Jaga S » 2 Mar 2013, 08:24 Re: Discretionary housing payments na depozyt

Staramy sie o mieszkanie z councliu ale w takiej sytuacji w jakiej jestesmy dostalismy band C wiec chyba nigdy sie nie doczekamy. Ja w 23 tyg.ciazy, tylko partner pracuje, ja dalej czekam na nin wiec HB wstrzymany. Zaleglosci z czynszem, umowa najmu wygasla 17.02. I mieszkamy w pokoiku w domu z innymi wspolokatorami dzielac lazienke i kuchnie, brak dostepu do living room. Nie wiem co zrobic by dostac wyzszy band chyba trzeba byc na ulicy... Dlatego myslalam o zalatwieniu tego dodatku wyzej i raczej probie wynajacie prywatnie.

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MIESZKANIE