Mało populane imie w pl i uk dla dziewczynki

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.
Agadz27, ja akurat szukalam imienia malo popularnego i z tad Lilla bo liliana bardzo popularne w polsce a Lily w angli wiec dlatego tak i w ostatecznosci anglicy czytaja jako Laila a ja i tak od poczatku mowilam lilka wiec juz tak wyszlo

danonek
Raczkujący
 
 
Posts: 83
Joined: 12 Nov 2011, 22:13
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

Agadz27 wrote:Poki co dla chłopców podobaja mi sie stare polskie imiona np Tadeusz, Antonii...

Moja kumpelka dala na imie synkowi Anthony,wolaja na niego w domu normalnie Antos.Moim zdaniem slicznie :) Tez mi sie takie wlasnie imiona podobaja.Mi (jesli bede miala chlopca) po glowie chodza Kornel,albo Ignacy,ale nie wiem jak te imiona by tu sie wpasowaly.A dla dziewczynki to cora zarezerwowala sobie ze wybierze,dziwne sa jej propozycje,ostatnio jakas Delfine wymyslila nawet nie wiem czy poprawnie to napisalam :P Z proponowanych przez nia to Aurelia mi najbardziej lezy,no ale pozyjemy zobaczymy.
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
User avatar
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posts: 185
Age: 44
Joined: 4 Dec 2010, 16:54
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

Dalijka wrote:Z proponowanych przez nia to Aurelia mi najbardziej lezy,no ale pozyjemy zobaczymy.
Moja cicia tak sie nazywa, bardzo ładne i mało spotykane imie ( wołaja na nia Rela:))
Ja jednak wolałabym zeby wołc na dziecko tak jak sie naprawde nazywa a nie ze w domu Piotrus a w przedszkolu Piter:)
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 46
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

W Polsce aktualnie Aurelia jest dosc popularnym imieniem, czesto nadawanym dziewczynkom, co nie zmienia faktu ze jest ladne :)

Moj znajomy nazwal syna Stanislaw Antoni, mi szczerze mowiac niezbyt sie podoba, ale w sumie nie mi ma sie podobac tylko rodzicom ;)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

Agadz27 wrote:(...) a nie ze w domu Piotrus a w przedszkolu Piter:)

tiaaa....
Spróbuj tubylców (chociaż jednego) nauczyć poprawnej wymowy - PiotruŚ... powodzenia

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

Aurelia jakos nie bardzo mi podchodzi. kojarzy mi sie z Aurora....zdrobnienia tym bardziej jakos nie fajnie brzmia..Aja, Aucia,, Aureleńka, Aurelina, Aureling, Aurelinka, Aurelita,Aurelutka, Aureluś, Aureola, Auri, Auryśka, Awrel, Lela, Realia, Rela, Relcia, Relia, Relka, Relusia, Urela..
jakos tak ciezko brzmi
Dalijka wrote:Anthony,wolaja na niego w domu normalnie Antos.Moim zdaniem slicznie
anthony ,antos no fajnie nawet, nie jestem fanka starodawnych imion typu stanislaw,zdzislaw,czeslaw itd ale antos jeszce spoko ;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

AdamBoltryk wrote:
Agadz27 wrote:(...) a nie ze w domu Piotrus a w przedszkolu Piter:)

tiaaa....
Spróbuj tubylców (chociaż jednego) nauczyć poprawnej wymowy - PiotruŚ... powodzenia

Pozdrawiam


Ja znajomego Anglika probuje nauczyc imienia Beata :D Bardzo sie chlop stara ale zapamietac nie moze :D
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

No i moja podświadomość mnie zawiodła:) Bedę a raczej będziemy mieli dziewczynki:))))
Na dzień dzisiejszy nr 1 to Maja a nr 2 to Paulina:)

Ja juz przy moim imieniu to tyle razy sie usmiałam, wymyslaja jak nie wiem...Aniszka , Anieska, Agniska...:)

Dodano: -- 3 mar 2013, o 08:53 --

A znajomym anglikom najprosciej wołać na mnie Aga:)
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 46
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Maja jest bardzo ladnie, Rozalia, Jagoda oczywiscie :D. Sara, Estera, Nadia, Elena, Natasza. A dla chlopca podoba mi sie Anatol albo Aleksander. My bedziemy miec synka ale moj uparl sie na Michael wiec tak juz zostanie, nie jestem ani zachwycona ani zalamana :P

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

Agadz27, No to gratuluje coreczek :) I imiona tez fajne
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
User avatar
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posts: 185
Age: 44
Joined: 4 Dec 2010, 16:54
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 3 Mar 2013, 21:19 Re: Mało populane imie w pl i uk dla dziewczynki

Dalijka moj bratanek to Kornel ;)
Agadz27, ja juz nie przedstawiam sie pelnym imieniem... po prostu Aga :)
...juz nawet na ID w pracy mam Aga xxxxxxxxxxxx (mega dlugie i bardzo polskie nazwizko) :lol:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

Agadz27, gratulacje:)
bedzie w domu maly babiniec:))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

agg, No Kornel bardzo mi sie podoba i Ignacy tez,tylko nie wiem jak by tu te imiona brzmialy.My mamy dosc dlugie nazwisko wiec imie musi byc w miare krotkie by fajnie brzmialo razem.Dla dziewczynki tym razem na topie jest Livia :)
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
User avatar
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posts: 185
Age: 44
Joined: 4 Dec 2010, 16:54
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

Dzięki dziewczyny :roza:
agg, Wiesz chyba tez juz przestane ich meczyć:))
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 46
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Moje dziewczyny maja na imie: Oyinnaya i Chioma :) Jeszcze nie mysle nad imieniem nastepnj dzidzi bo nie wiem kto to ;) czekam na usg..
User avatar
rozyczka30
Początkujący
 
 
Posts: 37
Age: 48
Joined: 26 Feb 2011, 00:22
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO

cron