REZYDENTURA EEA1 tymczasowa po 12 miesiacach pytania

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym
Magnus wrote:Żeby utrzymać status rezydenta trzy miesiące po przyjeździe musisz zaliczać się do jednej z tych grup:

Pracownik
Zarejestrowany bezrobotny
wiec mniemam ,ze kolega pytajacy musi spelniac ktores z wymogow i nie potrzebny mu rezydent, skoro zaklada konto musi miec jakis przychod;)

Swoja droga pierwszy raz sie spotykam ,zeby wymagali takie cos w banku...nawet znajomi ,ktorzy brali kredyty nie mieli rezydentury na papierku..
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

Wiem,ze glupie pytanie,ale ta rezydentura to do czego w ogole jest potrzebna? Bo ja pierwsze slysze zeby bank wymagal,mieszkam tu juz 8 lat i nigdy ani na poczatku pobytu ani teraz nikt od nas tej rezydentury nie wymagal,przepisy sie zmienily czy o co chodzi?
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
User avatar
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posts: 185
Age: 44
Joined: 4 Dec 2010, 16:54
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

Status rezydenta jest konieczny jeśli chcemy otrzymać niektóre zasiłki. Być może jakiś bank zażądał potwierdzenia statusu rezydenta w przypadku przyznania pożyczki, ale to nie jest reguła.

Magnus
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 12 Oct 2012, 14:17
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK