Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by agg » 13 Jan 2013, 12:09 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

korbobor, nie mam zadnych malych ubranek na stanie, ale moglabym cos kupic i Ci podrzucic? Kiedy planujesz wyslac ta paczke?
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by korbobor » 13 Jan 2013, 12:40 Odp: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Agg dzięki bardzo ! Ja o tej całej sytuacji dowiedziałam się dopiero dziś a wysyłać paczkę będę pewnie wtedy jak uzbieram trochę rzeczy.
Zobaczymy jak się wszytko rozwinie sama też chce pochodzić po ciuchlandach i tam też poszukać, myślałam też żeby może kupić pampki, kosmetyki w stylu żel czy krem do pupy w końcu tu np. w funciakach wszystko jest za grosze...

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
User avatar
korbobor
Rozeznany
 
 
Posts: 255
Age: 42
Joined: 23 May 2007, 19:26
Location: Sheldon, Łódź
Reputation point: 62
Poczciwy
Top
4

FemalePostNapisane by ktosienka » 13 Jan 2013, 18:58 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Krobobor, Wielki plus za taka cudna inicjatywe.

Szkoda tylko, ze Twoj post adresowany do szerszego grona uzytkownikow forum zostal wykasowany.
Mysle, ze swoim pomyslem masz szanse tchnac troche zycia w forum zdominowane przez posty w stylu "jak uniknac placenia mandatu" i dac wspanialy prezent tym, ktorzy tego naprawde potrzebuja.

Wiekszosc z nas nie ma swiadomosci tego, ze duzo posiadamy i moglibysmy czyms czego tak naprawde nie potrzebujemy podzielic z innymi.

Calym sercem popieram Twoja inicjatywe i namawiam inne osoby, ktore chcialyby sie przylaczyc do kontaktu na priv

Pozdrawiam

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posts: 498
Joined: 22 Oct 2006, 13:06
Reputation point: 65
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by korbobor » 13 Jan 2013, 19:45 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

I co z tego skoro administrator stwierdził, że to nie miejsce na dobroczynność :shock:
I jak tu nie mieć zdania, że polak polakowi wilkiem skoro nawet na portalu społecznościowym blokowane są takie inicjatywy :x
User avatar
korbobor
Rozeznany
 
 
Posts: 255
Age: 42
Joined: 23 May 2007, 19:26
Location: Sheldon, Łódź
Reputation point: 62
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 13 Jan 2013, 20:16 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

korbobor, ja widze Twoj post. O co chodzi :?:
mam nadzieje, ze w przyszly weekend bede mogla juz cos Ci podrzucic :grin:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 13 Jan 2013, 20:17 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Tu nie o dobroczynnosc chodzi a o to ze na takich portalach pojawia sie mnostwo oszustow krzorzy zbieraja cos dla rzekomo potrzebujacych ludzi a tak naprawde uplynniaja kase, sprzedaja zebrane rzeczy, albo to jest dla nich latwy sposob na zycie. Admin zapewne nie ma czasu ani zadnych fizycznych mozliwosci sprawdzic wiarygodnosc takich osob wiec woli po prostu usunac taki watek i sie wcale nie dziwie bo pozniej ewentualne pretensje ludzie maja zazwyczaj do admina ktory ma obowiazek monitorowac to co sie na jego stronie dzieje bo jest "wlascicielem tego podworka". Na stronie moja wyspa jest uzytkowniczka "efka konefka" ktora takimi akcjami (dobroczynnoscia, pomoca) zajmuje sie wiec jesli bardzo chcesz pomoc skontaktuj sie z nia i jak tylko uda jej sie zwryfikowac dana osobe, ze faktycznie potrzebuje pomocy watek o tym zostanie zamieszczony na MW ktora jest portalem kilkukrotnie wiekszym niz bham i tam wielu uzytkownikow wplaca nawet pieniazki paypalem.

agg chodzi o to ze byl jeszcze jeden, oddzielny temat i zostal usuniety
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ktosienka » 13 Jan 2013, 20:52 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ja mysle ze to jednak nie o oszustow tu chodzi
Na lamach portalu wielokrotnie pojawialy sie posty dotyczace roznych niezgodnych z tutejszym prawem praktyk,np: ogloszenia dotyczace sprzedazy papierosow, posty osob zachwalajacych jezdzenie w UK samochodami zarejesteiwanymi w PL itd...
Korbobor jest na forum od pieciu lat, nie pojawila sie ze swoja inicjatywa z dnia na dzien znikad.
Fajnie ze sa inni ktorzy robia podobne rzeczy gdzie indziej np na MW.
Korbobor ma fajny pomysl na zrobienie czegos tutaj, a nie na MW.
Jest tez konkretna potrzebujaca pomocy osoba.
Uwazam ze takie pomysly trzeba wspierac, a nie dusic w zarodku.

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posts: 498
Joined: 22 Oct 2006, 13:06
Reputation point: 65
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 13 Jan 2013, 22:00 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ktosienka, to ze ktos jest na forum od ilus tam lat jeszcze nie swiadczy o jego rzetelnosci i prawdomownosci (korbobor nie obraz sie bo to nie o ciebie personalnie chodzi ale o caloksztalt). Nawet pojecia nie masz ilu nieuczciwych ludzi znajduje sie na podobnych forach proszac o pomoc, ludzie okazuja serce, wysylaja rzeczy a pozniej znajduja je na allegro, niestety dziala to tez w duga strone, ludzie oferuja "pomoc" wyslanie rzeczy za pobraniem a pozniej sie okazuje ze w pudelku sa trociny albo gazety. Takich oszustow jest mnostwo, a malo ktory administrator takiej malej, lokalnej stronki jak ta ma czas siedziec i sprawdzac czy to prawda czy nie. Sa rozne fundacje, organizacje ktore zajmuja sie pomoca biednym ludziom, zeby pomoc tam dostac nie trzeba byc pokazywanym w tv. Jak ktos ma naprawde trudna sytuacje, zglosi sie do fundacji i zostanie objety ich opieka to wtedy w tej fundacji mozna dawac datki z przeznaczeniem konkretnie dla tej osoby. Fajnie ze ktos chce pomagac, ale trzeba to jeszcze robic rozwaznie zeby faktycznie pomoc potrzebujacym a nie dac nabic sie w butelke i wzbogacic oszustow.
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by korbobor » 13 Jan 2013, 22:01 Odp: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Kurcze ale jakie oszustwo ! Przecież tu chodziło i parę używanych ciuchów i trochę serca nic więcej.....
Dodatkowo byłam gotowa podać dane i kontakt do domu dziecka i gdyby tylko komuś choć trochę zależało żeby potwierdzić czy nie chodzi o wyłudzenie pudełka ciuszków dziecięcych to by to zrobił a nie zakładał, że wszyscy dookoła to manipulanci i oszuści
Mówi się,że każdy widzi świat przez pryzmat siebie samego więc z tego miejsca wielkie dzięki dla Agg,
Ktosienki, oraz To ja za to, że dzięki waszym dobrym sercom nie straciłam wiary w ludzi....
Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
User avatar
korbobor
Rozeznany
 
 
Posts: 255
Age: 42
Joined: 23 May 2007, 19:26
Location: Sheldon, Łódź
Reputation point: 62
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by grechuta » 13 Jan 2013, 23:10 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

czesc dziewczyny.
jestem ciezarowka w 33tc,musze sie przyznac,ze odkad dowiedzialam sie o ciazy z uwaga przeczytalam wszystkie 226stron (pasjonujaca lektura) i tak sobie pomyslalam,ze moze powinnam sie przywitac, troche czuje sie jakbym was znala:)
pozdrawiam cieplo

grechuta
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 8 Mar 2011, 15:43
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by korbobor » 14 Jan 2013, 06:56 Odp: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witaj grechuta i serdeczne gratulacje , rosnijcie zdrowe ;)
Jeśli tylko ktoś miałby ochotę skontaktować się z domem dziecka o którym pisałam podaje dane:
Potrzebująca mama to :
Beata Majchrzak i jej synek Igor
Wychowawca do kontaktu Ewa Wozniarska
Adres placówki:
Dom dziecka nr. 2 , mieszkanie usamodzielniajace, Łódź, ul. Nawrot 31, 90 061
Tel do głównej placówki
42 655 72 22
Pozdrawiam :)
Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
User avatar
korbobor
Rozeznany
 
 
Posts: 255
Age: 42
Joined: 23 May 2007, 19:26
Location: Sheldon, Łódź
Reputation point: 62
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by ktosienka » 14 Jan 2013, 19:22 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witaj Grechuta, Gratuluje i ciesze sie ze do nas dolaczylas,
Dziewczyny sie przenosza do ciezarowek po rozpakowaniu,taka naturalna kolej rzeczy.
Balam sie ze zostane tu jedyna oczekujaca pelna obaw i innych takich...
Fajnie ze dolaczasz do nas!

Mozecie mnie oswiecic skad sie wzial post Adama, jestem prawie pewna ze go tu nie bylo wczoraj. Czy to cytat z watku ze strony glownej, ktory zostal usuniety? Strasznie to pogmatwane, i wydaje sie ze kopletnie nie zwiazane z tematem.....

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posts: 498
Joined: 22 Oct 2006, 13:06
Reputation point: 65
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 14 Jan 2013, 20:49 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ktosienka wrote:Mozecie mnie oswiecic skad sie wzial post Adama, jestem prawie pewna ze go tu nie bylo wczoraj

sama sie nad tym zastanawialam... chyba pomylka :?:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 15 Jan 2013, 14:06 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Kitka wrote:W PL szybciej robią cc po prostu, nie czekają tak długo, aż samo się zacznie.
w pl to ci dadza czy zrobia cokolwiek, co by sie za mocn o nie nameczyc i szybciej przyajc porod, wagon oksytocyny, ekspresowe naciecie czy cc i pora na kawke i paczka....

Dodano: -- 15 sty 2013, o 14:06 --

Steinik, strasznie mi przykro, 3maj sie kochana ;srece:

Dodano: -- 15 sty 2013, o 14:12 --

korbobor, poszperam w szafach , ale nie dawno oddalam i wyrzucilam pare worow ubranek dla chlopca wlasnie, wiec nie wiem czy cos mi zostalo;/..
manka36, gratulacje, zdrowia dla was:)

Dodano: -- 15 sty 2013, o 14:15 --

korbobor wrote:Kurcze ale jakie oszustwo ! Przecież tu chodziło i parę używanych ciuchów i trochę serca nic więcej.....
no wlasnie o to chodzi, nie prosilas przeciez o pieniadze!! nie kumam tego...

Dodano: -- 15 sty 2013, o 14:17 --

grechuta, witamy i gratulacje :))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by korbobor » 16 Jan 2013, 06:53 Odp: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Bogini dziękuję ! Jak coś znajdziesz to daj znak. Do tej pory zebraliśmy już z Ktosienka całkiem pokaźnych rozmiarów pakę ubranek w rozmiarze 3 6 więc z.tej rozmiarowki raczej już mamy najpotrzebniejsze rzeczy .
Yupii ;)

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
User avatar
korbobor
Rozeznany
 
 
Posts: 255
Age: 42
Joined: 23 May 2007, 19:26
Location: Sheldon, Łódź
Reputation point: 62
Poczciwy
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET