Mandat za brak biletu w autobusie

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by edytka_13 » 14 Nov 2012, 17:04 Mandat za brak biletu w autobusie

cześć wszystkim ,
Wczoraj dostałam 25 funtów mandatu za brak biletu , wiem to moja wina i nie krzyczcie na mnie .
W niedziele opuszczam Anglie i myslałam ze mi sie uda. A moje pytanie brzmi czy wiecie gdzie moge opłacić ten mandat ??. Imię i nazwisko podałam poprawne , spisał je z mojego ID ale adres podałam nie ten co miałam podać. czy moge miec jakies problemy z tego powodu i czy gdybym nie opłaciła tego mandatu to czy cos mi grozi ??
Prosze nie krytykujcie mnie wiem to wszystko moja wina ;d
Zapomniałam dodac ze pan kontroler wydrukował mi taki paragon z jakims numerem ref. z moim imieniem i nazwiskiem i datą urodzin.
Pozdrawiam
Edzi ; :oops:

edytka_13
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 8 Nov 2012, 14:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 14 Nov 2012, 19:07 Re: Mandat za brak biletu w autobusie

ee sorka ale za brak JAKIEGO biletu? ja jak długo zyje nie widzialam zeby ktos bez biletu pojechal na gape..... kierowca wogóle nie powinien cie wpuscic to raz a dwa nie powinien odjechac... to ze natrafilas na kontrole w autobusie do którego wsiadłas bez biletu juz graniczy z cudem i najwiekszym pechem jaki moze sie przytrafic tu w uk
kare mozna oplacic w councilu i lepiej zaplac zanim wyjedziesz...przy twoim pechu heheh napewno cie złapia

hehehe smieje sie i smieje.....SORKA
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
-2

FemalePostNapisane by edytka_13 » 14 Nov 2012, 19:47 Re: Mandat za brak biletu w autobusie

miałam bilet daysaver . Ale ktos mi powiedział ze lepiej zeby powiedziec ze sie nie ma biletu niz pokazać stary

edytka_13
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 8 Nov 2012, 14:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 14 Nov 2012, 20:17 Re: Mandat za brak biletu w autobusie

no dobrze ale jak weszłas? oknem? ja pytam z czystej ciekawosci hehe nie chce cie linczowac ;) bo jak sie nie ma biletu to albo sie kupuje albo kierowca cie nie wpuszcza
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 14 Nov 2012, 20:27 Re: Mandat za brak biletu w autobusie

Ivoneczka23, przeciez pisze ze pokazala kierowcy stary bilet, czego mozna sie domyslic ;)

Dodano: -- 14 lis 2012, o 20:28 --

za to kontrolerowi powiedziala ze nie ma wcale ;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by edytka_13 » 14 Nov 2012, 20:32 Re: Mandat za brak biletu w autobusie

bogini8 dobrze napisała tak dokładnie było ;d a można zapłacić w kasie na dworcu , mam blisko do dworca dudley ;d

edytka_13
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 8 Nov 2012, 14:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 14 Nov 2012, 21:59 Re: Mandat za brak biletu w autobusie

edytka_13, Mogłaś kontrolerom pokazać ten stary , oni tak samo patrzą jak kierowcy w autobusie :) Chyba, ze wyglądasz podejrzanie to wtedy się przyglądają :) Zapłać ,zapłać, nie ma co się pogrążać w rejestrze dłużników za głupie 25f ,będziesz musiała kiedyś tu wrócić i lepiej mieć czyste konto :)
Ech , ile ja się w Polsce na gapę najeździłam :D ;D
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 15 Nov 2012, 09:10 Re: Mandat za brak biletu w autobusie

Sama kilka razy jechalam na gape ale nigdy mnie nie zlapali :D A robi sie to najnormalniej w swiecie, wsiadasz do autobusu, pokazujesz stary bilet i tyle, kierowca sie nie wglebia czy to dzisiejszy czy nie dzisiejszy bo to nie jego broszka, on za to nie jest rozliczany. Mam znajomego kierowce autobusu w Bham ktory mowi ze zdarza mu sie wieczorna linia jezdzic po takich miejscach ze nawet nie ma smialosci pytac wsiadajacych delikwentow czy maja bilet zeby sie przypadkiem chlopaki nie wkurzyli :roll:

No ale zeby nie bylo, nie pochwalamy ani nie propagujemy jazdy na gape ;) Mandat powinnas zaplacic, raz ze ze wzgledu na siebie i zeby sobie nie robic bagna, a dwa ze jak nie zaplacisz narobisz problemow ludziom ktorych adres podalas, bo oni pozniej moga miec problemy chociazby z kupieniem czegos na raty czy wzieciem kredytu. Moja kolezanka mieszka w domu w ktorym kiedys mieszkal jakis dluznik, ona tam mieszka z mezem juz chyba ze 3 lata i teraz komornik juz sobie dal spokoj z przychodzeniem do nich ale o zadnym kredycie nie ma mowy, nawet kredytowki nie chca im dac mimo ze oboje sa w porzadku, nigdy zadnych dlugow nie mieli, zarejestrowani do wyborow, itd ich credit score (czy jakkolwiek sie to nazywa :P ) jest najnizszy z mozliwych
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by edytka_13 » 15 Nov 2012, 16:59 Re: Mandat za brak biletu w autobusie

zapłaciłam , płaciłam na poczcie , pani dała mi taki czek albo cos w tym rodzaju na kwote25 funtów . trzeba go wysłać wraz z biletem na adres podany na bilecie . To tak dla następnych gapowiczów pisze.
aa oczywiście mam kopie mojego mandatu to tak na wszelki wypadek
Dziekuję Wszystkim za pomoc
i Pozdrawiam
Edzi ;d

edytka_13
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 8 Nov 2012, 14:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI

cron