Solarium w Pure Gym (West Bromwich).

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by StepByStep » 12 Sep 2012, 05:07 Solarium w Pure Gym (West Bromwich).

Chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was korzystała z solarium, które znajduje się na siłowni i czy mogłaby mi napisać jakie są tam lampy.
Poproszę o wiadomość na priv, bo nie wiem czy ewentualne komentarze nie zostaną potraktowane np. jako reklama/antyreklama tegoż to przybytku :D

Z góry dziękuję i życzę miłej środy- jeszcze tylko chwila i znów weekend 8)
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
User avatar
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posts: 159
Age: 37
Joined: 6 Jan 2008, 14:18
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by dagus » 12 Sep 2012, 16:29 Re: Solarium w Pure Gym (West Bromwich).

Hej, szczerze to nie wiem jakie tam maja lampy ale ja chodze na silownie na Smethwick i sa bardzo mocne i limit jest tylko 6 minut. Uzylam tego solarium wczoraj po raz pierwszy, pomyslalam sobie co to jest 6 minut ale teraz nie wyobrazam sobie siebie po np ponad 10 minutach. W kazdym badz razie polecam. Silownie jak najbardziej tez

dagus
Rozeznany
 
 
Posts: 140
Age: 37
Joined: 9 Jul 2009, 07:35
Location: Handsworth
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by hienka » 12 Sep 2012, 22:07 Re: Solarium w Pure Gym (West Bromwich).

ja z kolei mam pytanko jaka jest cena?? i czy trzeba miec wykupiony karnet na silownie
User avatar
hienka
Początkujący
 
 
Posts: 34
Age: 38
Joined: 25 Apr 2011, 09:26
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by dagus » 13 Sep 2012, 11:53 Re: Solarium w Pure Gym (West Bromwich).

trzeba miec membership bo musisz podac swoj kod PIN tam i odpowiedziec na pytania. Koszt to 50p za minute

dagus
Rozeznany
 
 
Posts: 140
Age: 37
Joined: 9 Jul 2009, 07:35
Location: Handsworth
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET