Potrzebna opinia na temat wózków!

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by Kitka » 4 Sep 2012, 13:31 Re: Potrzebna opinia na temat wózków!

Czarny połączony z innym kolorem może być, ale nie cały czarny :? Duzo używanych wózków typu travel: gondola, fotelik i spacerówki do 200f można wyszukać na ebayu, ale z Oysterem cieżko, za nowy jeszcze :wink:
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 4 Sep 2012, 16:41 Re: Potrzebna opinia na temat wózków!

Kitka, w Birmingham na Yardley jest sklep Jolly Tots. Maja naprawde bardzo duzo roznych wozkow, nowych i uzywanych. Mysle ze warto sie tam przejechac i rozejrzec. Mala uwaga, mimo zamieszczonej na stronie internetowej informacji ze sa otwarci 7 dni w tygodniu w niedziele sklep jest nieczynny, chyba zapomnieli usunac info ze stronki. My sie jednego razu przejechalismy na darmo z Coventry do Bham :/
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Kitka » 4 Sep 2012, 18:08 Re: Potrzebna opinia na temat wózków!

ewela Używane tam mają też, dobrze wiedzieć. Na Yardley mam rzut beretem :wink: Dzięki!
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 4 Sep 2012, 18:59 Re: Potrzebna opinia na temat wózków!

Tak, maja uzywane, ale naprawde w rewelacyjnym stanie. Ja na pierwszy rzut oka nie zorientowalam sie ze nie sa nowe
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 4 Sep 2012, 19:48 Re: Potrzebna opinia na temat wózków!

Kitka, kolezanka ma oystera bezowego dla swojego synka. gondoli juz nie uzywaja, bo maly ma 9 m-cy. pamietam, ze "grosze" zaplacila za uzywany. musisz polowac! moge spytac czy planuje sprzedaz samej gondoli. pozostaloby Ci kupic sam stelaz na poczatek lub spacerowke na stelazu.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Kitka » 4 Sep 2012, 20:08 Re: Potrzebna opinia na temat wózków!

agg Na razie jestem jeszcze w fazie poszukiwań i wybierania. Jak przez dłuższy czas nic nie trafię to mogę taka opcje wziąć pod uwagę. Może łatwiej mi będzie znaleźć spacerówkę z fotelikiem w dogodnym kolorze. Dzięki za info!

ewela Fajnie :grin:
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO