O kobietki i kobiety :)

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

FemalePostNapisane by dorotajab » 13 Aug 2012, 11:48 Re: O kobietki i kobiety :)

ewanowakowska wrote:Jak dla mnie nie szanujacy sie , latwy facet nie jest materialem na partnera.


nie no... nie wiem czy pizesz ironicznie czy calkiem serio...bo ja to troche ironicznie napisalam...tak bardziej dla smiechu..
Kazdy ma prawo do robienia czego mu sie podba. Nikomu nic do tego. Kolega napisal maila ze chetnie mnie przeleci, a ja moge mu odmowic, albo moge sie zgodzic...tak naprawde nikomu nic do tego. Nie nam oceniac czy jest to moralnie poprawne, czy nie. Kazdy ma swoje sumienie i postepuje wedlug niego. Jedni bzykaja wszystko co nie ucieka na drzewo, a czasem i to bo lubia gonic, a inni wierza w monogamie i misjonarski stosunek rozrodczy i tego sie trzymaja .
Wazne czy swoim postepowaniem nie krzywdza innych, i zabezpieczaja sie aby nie roznoscic roznej masci grzybow i innych bakteri spiralnych.

A jak przy tym jest jeszcze kulturalny, to czemu nie sprobowac- tak jak mowilam, 10 odmowi jenda sie zgodzi- tak samo jest w druga strone ;)

Toc seks to zdrowie przeciez :mrgreen:
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by Jolly » 18 Aug 2012, 21:25 Re: O kobietki i kobiety :)

Wiec kiedy nastepne spotkanie? Chetnie bym poznal jakies nowe charaktery i zobaczyl ze starymi jak beda. Brakuje mi spotkan z forum. :grin:
User avatar
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posts: 528
Age: 39
Joined: 3 Jun 2007, 00:11
Location: Edgbaston
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to STREFA UCZUĆ

cron