Mało populane imie w pl i uk dla dziewczynki

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by danonek » 9 Aug 2012, 17:44 Mało populane imie w pl i uk dla dziewczynki

witam wszystkie mamusie poszukuje mało popularnego imienia i w Polsce i w uk dla córci tylko żeby nie było strasznie wymyślne. myśle że wy mi predzej pomożecie bo już przeszukałam cały internet i nic nie wymyśliłam. Imie które miało być okazało sie dość popularne w Polsce.

danonek
Raczkujący
 
 
Posts: 83
Joined: 12 Nov 2011, 22:13
Reputation point: 2
Neutralny
Top
-2

MalePostNapisane by JP2m » 9 Aug 2012, 18:22 Re: Mało populane imie w pl i uk dla dziewczynki

Jagoda.
Bardzo ładne imię i naprawdę rzadko spotykane.
User avatar
JP2m
Raczkujący
 
 
Posts: 55
Age: 36
Joined: 1 Nov 2009, 18:21
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

no jasne inne dzieci będą jej mowiły: Jadźka ;>
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

Hope - nadzieja , lub typowo angielskie a malo spotykane to Summer to tez imie, emma jest coraz zadsze , brittany to bardziej amerykanskie, luiza , laura , pola , emilly, a mi sie najbardzie podoba hope lub tez nadzieja to tez imie

majunia2121
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 31 Jan 2012, 13:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Jagoda to akurat teraz bardzo popularne imię. Wszystkie Agnieszki i Anki chcą nazwać dziecko tak by się wyróżniało, i Jagód będzie po kilka w klasie.
A propozycja to Ludmila - mało popularne, ale znane na całym świecie. Czy w Polsce czy w UK, nie będzie nikomu sprawiać problemu.
Image

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posts: 156
Joined: 23 Jan 2008, 20:09
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

dziekuje za pomoc ja cały czas chciałam Liliana ale okazło sie ze to dość popularne imie w pl. jak macie jakieś propozycje to piszcie prosze :)

danonek
Raczkujący
 
 
Posts: 83
Joined: 12 Nov 2011, 22:13
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

www.youtube.com Video from : www.youtube.com

;)
Image

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posts: 156
Joined: 23 Jan 2008, 20:09
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 9 Aug 2012, 20:08 Re: Mało populane imie w pl i uk dla dziewczynki

-eMPe- wrote:Wszystkie Agnieszki i Anki chcą nazwać dziecko tak by się wyróżniało, i Jagód będzie po kilka w klasie.

a wypraszam sobie :D
moja cora ma imie najzwyczajniejsze na swiecie i niczym sie nie wyroznia (w PL),
bo w UK to nieznane imie :wink:

z takich uniwersalnych to moze wlasnie Emma, Alicia, Izabella, Alexandra, Emilia, Penelopa :D (w srocie Penny), Ella...
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

A może Karina albo Livia ?

Dodano: -- 9 sie 2012, o 20:46 --

A może Karina albo Livia ?
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

moja jedna corcia ma na imie Sarah a jak kiedys bedzie druga to Savannah
I hate two faced people. It's hard to decide which face to slap first.
User avatar
Mean Girl
Raczkujący
 
 
Posts: 85
Joined: 18 May 2012, 09:08
Reputation point: -15
Wyśmiewca
Top
0

własnie z podanych imion przez was podoba mi sie Pola i Livia. sama rozważałam Liliana pisane na kazdy sposób Lilla, lilianna, Lilia,Lilinan, Lilien, lily. wszystko to samo tylko różnie pisane ale w pl własnie wystepuje od 2007 dośC czesto w kazdej postaci :/ a wolała bym jakieś mniej oklepane imie i tu i tam :)

danonek
Raczkujący
 
 
Posts: 83
Joined: 12 Nov 2011, 22:13
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kitka » 9 Aug 2012, 21:43 Re: Mało populane imie w pl i uk dla dziewczynki

danonek Dlaczego tak bardzo zależy Ci na mało spotykanym imieniu, tak z ciekawości pytam? :wink: Sama mam doś niespotykane imię (przynajmniej było, kiedy byłam dzieckiem) było już wymienione wyżej :wink: W sumie dziękuję za to rodzicom, bo nie chciałabym być 7-mą Anią w kalsie, jak to u mnie w podstawówce było :)

Sama mam problem z imieniem dla dziecka. Ani dla chłopca ani dla dziewczynki jeszcze nie mam. To znaczy niby mam, ale z mężem dogadać się nie mogę :wink: 8)
Zawsze podobało mi się: Nina, Daria, ale mam kuzynki o tych imionach, a nie lubię, jak imie w rodzinie się powtarza.
Jak szukam w internecie to kociokwiku dostaję, bo tak dużo tego wszystkiego :roll:
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

moze :
Prakseda - imię żeńskie pochodzenia greckiego, powstało od wyrazu praksis (działanie). Prakseda imieniny obchodzi 21 lipca.

Mirella21
Raczkujący
 
 
Posts: 66
Joined: 3 May 2012, 22:53
Reputation point: 24
Pokojowy
Top
0

Kitka, waśnie o to mi chodzi ze ja też mam jak na bardzo rzadkie imie przynajmniej na przelomie kilkunastu lat, wprawdzie nie specjalnie je lubie ale zawsze byłam niepowterzalna i łatwo było zapamietać tak jak ty nie chciała bym być 7 anią w klasia ani 5 magdą. Szukam imienia o bogatym znaczeniu i dość mało spotykanego. Uparłam sie na liliane ale jak zobaczyłam ze jest w pierszej 20 w tym roku nadawanych imion w Polsce dlatego kombinowałam z pisownią:)

danonek
Raczkujący
 
 
Posts: 83
Joined: 12 Nov 2011, 22:13
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

a moze vanessa ..
lub amelka ale amelka to teraz bardzo pospolite :D:D
albo victoria ...

majunia2121
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 31 Jan 2012, 13:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO