Kupno samochodu bez ubezpieczenia a ubezpieczenie go

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
wez osobe ktora ma full ubezpieczenie na swoje auto i ci go przywiezie i bez problema

marek55
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Joined: 23 May 2010, 21:04
Location: west bromwich
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

marek55 mylisz się żeby móc tak zrobić to te auto musi mieć insurance czyli jego obecny właściciel musi mieć ubezpieczenie.

Ivoneczko ty nasze słonce forumowe ja cie nie obrażam , ani nie ocenam tylko opisuję moję odczucia :)))))))))

bongorno
Rozeznany
 
 
Posts: 266
Joined: 11 Aug 2010, 01:08
Reputation point: 30
Pokojowy
Top
0

bongorno wrote:marek55 mylisz się żeby móc tak zrobić to te auto musi mieć insurance czyli jego obecny właściciel musi mieć ubezpieczenie.

Ivoneczko ty nasze słonce forumowe ja cie nie obrażam , ani nie ocenam tylko opisuję moję odczucia :)))))))))


jesli w umowie ubezpieczenia jest pozwolenie na prowadzenie pojazdow bez ubezpieczenia to mozna. ja przynajmniej tak mam. autko bez ubezpieczenia ktore moge prowadzic nie moze byc na moje nazwisko, poza tym musi miec podatek i przeglad.

moloqu
Raczkujący
 
 
Posts: 54
Joined: 12 Oct 2010, 08:14
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

Przepraszam, że się w trące w dyskusję, ale chciałbym być czegoś na bank pewny. Otóż z tego co się naczytałem na temat ubezpieczeń wnioskuję, że nie muszę być zameldowany w U.K. aby ubezpieczyć tu świeżo zakupiony samochód?
Czy oprócz ubezpieczenia pojazdu ON LINE możecie podać jeszcze firmy/miejsca, gdzie mógłbym ubezpieczyć auto bezpośrednio (w punkcie) u ubezpieczyciela? Zależy mi na szybkim i bezbłednym zakupie ubezpieczenia, gdyż jeszcze tego samego dnia lub następnego chcę jechać świeżo kupionym autem wraz z przyczepą do Polski.

kmc
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 9 Jun 2012, 20:52
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

w anglii tylko online jesli mowisz po angielski, staraj sie unikac wszelkich posrednikow, nabijaja sobie tylko kase na swiezakach. w ubezpieczeniu podajesz tylko adres zamieszkania a nie zameldowania, chociaz nie wiem jak to jest przy kilkudniowym pobycie w uk, pewnie dostaniesz niezlej wysokosci skladke. po wykupieniu ubezpieczenia w ten sam dzien mozesz juz jezdzic, zapisz sobie lub wydrukuj jedynie dla pewnosci numer polisy. inna opcja to wykupienie ubezpieczenia np na 7 dni jesli potrzebujesz szybko i nie na dlugo. a po powrocie poszukasz sobie jakiegos konkretnego.

Guest
 
 
Top
0

A jeśli przyjeżdżam do Anglii co jakiś czas i nie mam aktualnego miejsca zamieszkania w UK tylko tu kogoś odwiedzam?
Nie ma np. opcji aby wykupić takie "szybkie" ubezpieczenie np.w TESCO ?
Czy każde ubezpieczenie krótkoterminowe pozwala mi bezproblemowo przejechać przez państwa tranzytowe do Polski?

kmc
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 9 Jun 2012, 20:52
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Podaj adres znajomych, nie powinno być żadnych problemów.
Niektóre firmy ubezpieczeniowe, np. Co-Op Insurance dają możliwość natychmiastowego wydrukowania polisy on-line.
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0

Czyli z tego co piszesz to nawet jak podam adres zamieszkania Królowej Anglii to i tak nikt tego nie sprawdza i w razie czego wszystko jest OK? ;)

kmc
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 9 Jun 2012, 20:52
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

kmc wrote:Czyli z tego co piszesz to nawet jak podam adres zamieszkania Królowej Anglii to i tak nikt tego nie sprawdza i w razie czego wszystko jest OK? ;)

No pewnie. Najwyżej królowa pobawi się w pośrednika i przechowa wysyłane dla Ciebie dokumenty. Tylko musisz strażnikom przy brami powiedzieć, ze musisz odebrać pocztę od królowej..

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

No dokumenty to potrzebowałbym od ręki. Także zbyt długo na Elżbietkę nie mogę czekać. :D

kmc
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 9 Jun 2012, 20:52
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI