Kupno samochodu bez ubezpieczenia a ubezpieczenie go

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
taaa, jezdzilas i jestes bardzo perfekcyjnym kierowca, buahaha juz nie jednego takiego widzialem, zwlaszcza majacego 23 lata... zycze tylko abys to nie we mnie lub kogos z mojej rodziny zjechala po kupnie kolejnego auta bo wtedy sam osobiscie zajme sie tym, abys sie nie wyplacila do konca zycia.

Guest
 
 
Top
3

a to ci powiedział ze mam 23 lata? i dwa grozby nie sa miłe ani na miejscu i w ostatecznych skrajnych przypadkach nawet karalne wiec hmm zakończmy te nierówna polemike gdzie mój jakze kobiecy i nadwyraz rozwinety mózg musi wchodzic w intereakcje z twoim a wynik tego spotkania taki jak Hiszpania Irlandia...
pozdrawiam
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

Sluchajcie moi drodzy, kazdy sie czuje inaczej za kolkiem, jeden bardzo pewnie i wierzy w swoje umiejetnosci, drugi tez pewnie ale ostroznie a inny siedzac za kierownica czuje sie obco ale jezdzi jak wariat bo mysli ze mu wszystko wolno. Co do ivoneczki to szczerze podziwiam ja i szacunek dla niej za podejscie do sprawy zwiazane z kierowaniem pojazdu, jako ze widzialem dosc duzo wypadkow i niekiedy kobiety sa lepszymi kierowcami od facetow. W mojej ostatniej pracy jedna pani byla lepsza niz niejeden facet ze stazem wiec nie ma co wrzucac ludzi do jednego worka.

Hmmm ivoneczka jezeli tak swietnie sie czujesz w samochodzie to moze w nastepnym roku chcialabys mi towarzyszyc w rajdzie UK? Na poczatku roku ide robic licencje rajdowca i mam duze zamiary na wystartowanie w takim rajdzie. Ale jeszcze musze poszukac pilota-kierowce.

Pozdrawiam.

A co do tematu to dla autorki: Sluchaj mozecie jechac po auto, jezeli bedzie w dobrym stanie a nie chcecie tak samo zrobic jak kolezanka, po zaplacie i dostanie kwitka ze kupiliscie auto to sadze ze macie tel z netem bo kto teraz go nie ma, wchodzicie na moneysupermarket.com i tam szukacie dobrej dla was oferty, zajmuje to max do 10 min i dostajecie nr ubezpieczenia, spisujecie sobie nr i droga nalezy do was.

Mherba
 
 
Top
0

Mherba, bardzo dziękuje za zaufanie..niestety rajdy to nie to samo co jazda po miescie i nie wiem czy zdecydowałabym sie na taka przygode..Ale nie mówmy nie..lubie ryzyko;)

Jak wspomniałam ja nie proponuje zeby łamac jak twierdzicie prawo...(czy to jest jego łamanie?)
ale nie zawsze kazdy robi tak jak ogól i wiekszośc
mi się udawało jak dotej pory a to juz mój 4 samochód i przeszłam nawet kontrole wiec uwazam ze jest to jakies rozwiązanie zwłaszcza ze to tylko przejazd do domu a nie na rajd doodkoła europy

dobra nie bede smęcic jestem tylko jasnowlosa kobieta i pewnie nie znam sie na jezdzie samochodach a na koło mówie bobo ;) dobranoc
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

Inteligentnie powiedziane. Ja nigdy nie uwazalem i nie uwazam czy pan czy pani jest lepszym kierowca. W jednym temacie (i to chyba nawet moim) lekko mnie sprowadzil do parteru ale szybko wstalem bo kto by pomyslal ze rozmawia z zawodowym kierowca i km jego i jego calej rodziny jakos mi nie zagrazaja wiec prosze o wyrozumialosc i nie nekac neiwinnych ludzi chocby za to ze sa plcia przeciwna tzn slabsza ale i jak silna.

Ivoneczka jezeli jednak zmienisz zdanie lub moze ktos kto lubi takie wyzwania to smialo pisac.

Pozdrawiam

Mherba
 
 
Top
0

kolego daj ogloszenie matrymonialne i po sprawie, meczysz juz ludzi podrywajac kazda panienke w kazdym temacie...

Guest
 
 
Top
0

Mowisz podrywajac? No faktycznie jezeli myslisz ze jezeli juz ktos jest uprzejmy i ma inne zdanie na temat kobiet niz niektorzy to juz podrywanie to masz racje myslisz a co nie jest prawda. To ze lubie rozmawiac z kobietami bardziej niz z facetami to juz co zle, jestem ten gorszy czy cos? Wiesz moje grono dobrych znajomych to w 75% plec zenska. Sorki jezeli odstaje od waszego poziomu (bez obrazy bo wiem ze czlowiek nie jest taki sam) male grono zainteresowania czyli TV, Xbox, PS, auta, piwo i sex. Wiesz lapie zycie garsciami i moze dlatego moje zainteresowania sa obszerne.

Mherba
 
 
Top
0

wybacz ale to nie ja sie uzalalem w innym temacie, ze panienka nie poleciala na rovera :D

Guest
 
 
Top
0

Chyba nie czytasz ze zrozumieniem. I widzisz wiekszosc ludzi czytajac temat zrozumiala o co chodzi ale to wymaga chyba czegos co raczej nie uruchomilo sie u ciebie a co kolezanka juz podsumowala. Tak czy inaczej mojego nastawienia nie zmienisz i to kim jestem a ze ciebie to boli ze dogaduje sie z plcia przeciwna i nie interesuja mnie puste plastiki to wiesz bardziej dziala jako pozytyw niz negatyw dla mnie.

Pozdrawiam.

Mherba
 
 
Top
0

wiekszosc ludzi dla Twojej wiadomosci sie z Ciebie tam nabijala, tylko Ty odebrales to tak jak chciales :) hehe mnie nic nie boli, dogaduj sie z kim chcesz, ja nie mam problemow w kontaktach z ludzmi wiec nie musze na ogole o tym pisac.

Guest
 
 
Top
0

Panowie temat chyba był o czymś innym niż wasze ego, a tak na marginesie czytając czasami posty Ivoneczki to myślę że ma niezłego dostawce .

bongorno
Rozeznany
 
 
Posts: 266
Joined: 11 Aug 2010, 01:08
Reputation point: 30
Pokojowy
Top
0

bongorno wrote:tak na marginesie czytając czasami posty Ivoneczki to myślę że ma niezłego dostawce .


czyli myslimy podobnie :) zwlaszcza te czeste zmiany aut a zycie z benefitow, albo najlepszy kierowca w uk, lub chodzenie i napierdzelanie kazdego kijem, czy inne wynalazki, ktore widzialem jak ona wypisuje...

Guest
 
 
Top
0

Mherba
Pamietaj, ze Twoj pilot tez musi miec licencje. Nie wiem jak to wyglada w Angli ale w Polsce licencji kierowcy rajdowego nie zdobedziesz w jeden dzien, a co dopiero licencje kierowcy, ktora pozwoli Ci startowac w eliminacji rajdowych mistrzostw swiata (bo z tego co rozumiem to w takim chcesz startowac). Orietowales sie jak to wyglada w UK?

Zycze powodzenia i spelnienia marzen

Guest
 
 
Top
0

bongorno, hehe dostawcy brak ale moge sie z Toba podzielic tym co mam to moze świat wyda ci się bardziej kolorowy ;)
jersli uważasz ze cpam lub koloryzuje hmmm nie widze takiej potrzeby a jesli moje posty ci sie nie podobaja to przepraszam ale to jest FORUM miejsce gdzie ludzie(czylu ja i ty) wypowiadaja sie na rózne tematy
Kultura osobista wymaga tylko tego alby wypowiadac sie a nie oceniac innych ani ich obrazac
buziaki(znów sie nacpałam więc bede przesłodka)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

xxxx dowiadywalem sie i jest kurs 2-3 dni teorii i pozniej 1 dzien praktyki i ma sie licencje oczywiscie jak sie zda. Pilot tez musi miec licencje ale to juz jest troszeczke inna teoria. Koszt kursu to 100 f wiec nie jest drogo a ja chce najpierw zaczac od nizszej klasy czyli 1,4 bez modyfikacji. Sadze ze to bedzie swietna zabawa.

Pozdrawiam.

Mherba
 
 
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI