Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by Kitka » 13 Jun 2012, 11:24 Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Jak to mawia moja mama Nie ma tego złego co by a dobre nie wyszło. Czy każde złe lub przykre doświadczenie w Waszym życiu okazało się na prawdę negatywne w skutkach? Czy jednak po pewnym czasie krótszym lub dłuższym okazało się, że wyszło Wam to na dobre? Kilkakrotnie spotkała mnie taka sytuacja, myślę że to pocieszające :wink:
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

Tak! Jedna kobieta zostawila mnie dla pakinstaczykiem a druga z anglikiem , wyszlo mi na dobre teraz jestem od 4 lat w szczesliwym zwiazku bierzemy slub w nastenpnym roku :) pozdrawiam
User avatar
six feet under
Początkujący
 
 
Posts: 41
Age: 39
Joined: 11 Jun 2010, 23:26
Location: Birmingham
Reputation point: 2
Neutralny
Top
1

To zalezy od tego jaka to byla sytuacja.
Sa zdarzenia w zyciu, ktore pozostawiaja blizny- owszem ucza nas czegos, ale pozostawiaja bol, ktory czasem nie przemija...
Mowi sie, ze czlowiek uczy sie na bledach... Ale jest wiele przykladow na to, ze ludzie potrafia popelniac podobny blad dziesiatki razy...
Wiadomo, ze przykre doswiadczenia nas hartuja i wzmacniaja- ale to tez zalezy od czlowieka i jego psychiki...nie kazdy jest w stanie sie podniesc po upadku..
jeden wyciaga wnioski i idzie naprzod bogatszy w doswiadczenie, drugi sie zalamie i ma skaze na cale zycie, a trzeci nawet nie wyciagnie z tej lekcji nauczki ;)
User avatar
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posts: 160
Age: 34
Joined: 27 Apr 2011, 18:22
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

Co nas nie zabije to wzmocni
Ale pewne zle doswiadczenia zostaja w czlowieku na zawsze i pelnia wyniszczajaca role , nie da sie o nich ani zapomniec ani nauczyc

www.youtube.com Video from : www.youtube.com
LINIA FRONTU JEST NIEWIDOCZNA
PRZEBIEGA PRZEZ
SERCA
User avatar
Okrutnik
Rozeznany
 
 
Posts: 242
Age: 37
Joined: 13 Aug 2011, 21:58
Reputation point: 29
Pokojowy
Top
0

tak ja tez mialem kobiete ale nie chciala ze mną wyjechac za granice tylko pojechala do poznania na studia! jak sobie wyobrazam ze robi to z innym mezczyzna to chcialbym ją zabić.. a juz kilka dziewczyn po niej mialem... i mam nadal.. ale nie potrafie przestac myslec jak ona mnie wkurzyla ze nie chciala wyjechac za granice ze mną..

wojtek688
Początkujący
 
 
Posts: 36
Joined: 1 Apr 2012, 05:51
Reputation point: -9
Wyśmiewca
Top
-1

MalePostNapisane by P-C » 14 Jun 2012, 01:15 Re: Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Macie rację. Co nas nie zabije, to nas wzmocni.
Kiedyś przytrafiło mi się pic "pod wodę". Koszmar!!
Teraz już mnie to nie rusza:]


Czyli wzmocniło:-)



:] Sorki za tak lekkie podejście do tematu, ale czyż nie milej się uśmiechać niż rozczulać po przykrych przejściach?

Jak mawiał klasyk:

"... zegar nie przestał bić, czas się nie zatrzymał..." - mimo wszystko.
Ponad wątły umysł Twój bądź...
User avatar
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posts: 377
Age: 52
Joined: 5 Jun 2011, 16:18
Location: Chelmsley Wood
Reputation point: 61
Poczciwy
Top
0

Tak jak kolezanka powiedziala ze sa rozni ludzie ktorzy inaczej podchodza do lekcji i prac domowych. Wg mnie najwazniejsze jest to ze po decyzjach ktorych nie powinnismy zalowac a stalo sie tak ze nas to zabolalo, odrobic lekcje i byc ta osoba bogatsza o takie doswiadczenia, lecz czlowiek to tylko czlowiek, pamieta i stara sie nie popelnic drugi raz tego samego bledu lecz czasami pod wplywem emocji zdarza sie nam go popelnic lecz tez trzeba miec dystans do siebie bo jezeli czlowiek bedzie bral wszystko zbyt powaznie to zalamka na calego a zycie jest po to by sie nim cieszyc a nie chodzic zdolowanym.
A jezeli chodzi o was to kobiecy usmiech daje wiecej swiatla i radosci niz slonce na bezchmurnym niebie w letnie popoludnie.

Pozdrawiam.
Hehe ale zaslodzilem :)

Mherba
 
 
Top
0

A jezeli chodzi o was to kobiecy usmiech daje wiecej swiatla i radosci niz slonce na bezchmurnym niebie w letnie popoludnie....



jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa switasnie jak to majiaja nastolatki;)

Tez się czasem zastanawiam czy gdybym była grzeczniejsza w pewnym związku to czy dzis miałabym to co mam....
czy tamten chłopak dałbym mi to co mój obecny maz czy moze byłoby lepiej...
tak samo jak wojtek688, który rozmysla i sie złosci na swoja laske ja tak samo sie złosze na niego....tez nie chciał ze mna pojechac za granice wiec pojechałam sama....
przeszłam duzo złego bedac tutaj w Anglii ale uważam ze teraz mi to wszystko czas wynagradza ze mam to co powinnam miec juz dawno i ze to jest jaks odmiana losu tylko ze strasznie długo to trwało ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

Zawsze jak jest pod gorke to wczesniej czy pozniej musi byc z gorki. Ale to juz od nas zalezy jaka droge wybierzemy i jak szybko trafimy na szczyt zeby miec lepsze chwile.

Mherba
 
 
Top
0

ee syzyf nigdy nie mial z gorki :D:DD co najwyzej podjadal ogorki :p
ale masz racje czasami jak sie dziewczyna jakas usmiechnie na uilcy, czy na zakupach to sie odrazu inaczej idzie , tak bardziej pozytywnie .
LINIA FRONTU JEST NIEWIDOCZNA
PRZEBIEGA PRZEZ
SERCA
User avatar
Okrutnik
Rozeznany
 
 
Posts: 242
Age: 37
Joined: 13 Aug 2011, 21:58
Reputation point: 29
Pokojowy
Top
0

Hehe syzyf wiesz mial poprostu pecha bo podpadl bogom i chcial ich przechytrzyc ale mu sie to nie udalo. Taki tam z niego byl roling stone :)

Mherba
 
 
Top
0

Mherba wrote:Taki tam z niego byl roling stone :)

:lol: :lol: :lol:
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK