National Express

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MalePostNapisane by abcde12 » 7 Jun 2012, 12:00 National Express

Witam,
ostatnio byłem na assessment day w National Express, na Writing Assessment był test, z którego minimalnie brakowało mi żeby zdać ten test. Z National Express odpisali mi , że zapraszają mnie na re-sit, czyli ponowne podejście do testu. Czy miał ktoś podobną sytuację? Czy ktoś wie jak to wygląda? A może ktoś ma testy na kategorię D po angielsku, bo prawdopodobnie stamtąd były pytania, można by było się trochę przygotować. Dzięki za odpowiedzi

abcde12
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 7 Jun 2012, 11:54
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Czarna123 » 7 Jun 2012, 12:43 Re: National Express

moj maz tez tam probowal mial 2 podejscia do testow i niestety nie udalo sie wiec dal sobie spokoj bo tam pracuje sie na troche smiedsznych shiftach tzn.pracujesz-jezdzisz najpierw 4h pozniej masz przerwe ok 3h i pozniej znowu 4h jezdziesz-pracujesz.wiec dal sobie spokoj z taka praca a i nerwowka straszna z ludzmi-wie bo jego kolega sie dostal ale juz rezygnuje.a stawka tez nie jest jakas wygurowana jak na taka odpowiedzialnosc i stres .pozdrawiam

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posts: 191
Joined: 31 May 2012, 17:52
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by abcde12 » 7 Jun 2012, 13:56 Re: National Express

no slyszalem ze nie ma tam rewlacji pod zadnym wzgledem,ale jakos mnie tam ciagnie,choc te testy nie wiem po co, bo ja mam prawo jazdy na autobus.myslalem ze moze za drugim podejsciem troche inne warunki ale jak widac trzymaja sie swoich procedur.moze ktos ma namiary na prace dla kierowcow autobusu lub ciezarowek bez doswiadczenia w uk.z gory dzieki

abcde12
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 7 Jun 2012, 11:54
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA