Sa tu jakies fajne women w centrum ? ;) single oczywiscie :)

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....
Życie singla jest super.
User avatar
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posts: 336
Age: 44
Joined: 6 Dec 2011, 12:43
Location: Bordesley Village
Reputation point: 68
Poczciwy
Top
0

zycie singla moze jest super, ale samotnosc juz nie tak bardzo...sek w tym zeby umiec cieszyc i wykorzystywac kazdy stan w jakim sie znajdujemy.
na załowanie mozna zostac singlem, ale juz zakochac sie na załowanie nie jest tak łatwo.

co do tego czy ludzie (w tym ja) uzywaja internetu zeby poznac innych...
jasne ze wszyscy to robia...albo przynajmniej probowali...ja tam nie widze powodu zeby sie tego wstydzic. to tak jak nikt nie oglada seriali tasiemcowych, a jakos kazdy wie kto to Rysiek z klanu...
ja ogladam seriale- choc nie wszystkie i czasem z przerwami ;) tak samo uzywam netu do poznawania ludzi. Na forum organizujemy spotkania zeby sie poznac na zywo, a jak ktos wydaje sie interesujacy to mozna nawiazac rozmowe prywatna- czy to z mezczyzna czy tez z kobieta.
Jak swego czasu mailam ochote na randkowanie to wykorzystalam do tego narzedzia internetowe i randki tez byly. czy sie oplacilo to juz inna sprawa ...

ale wiekszosc ludzi ktorych znam w UK to zasluga interentu...wiec dlaczego by nie skorzystac z tego daru z glowa i pomyslem ;)

a dyskusji nikt nie powinine zakazywac- bo oglaszajac swoje potrzeby na forum trzeba sie liczyc z publiczna opinia na ten temat... a i "dobrymi radami"
i nie ma znaczenia z jakiego powodu to jestesmy i piszemy- pisac prawo mamy :)

powodzenia w szukaniu singielek na odpowiednim poziomie potrzebujacego :mrgreen:
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

plazermen wrote:
Albiorix wrote:Z ustawień firmowych rekin jest kobietą.

A kobieta gejem nie może być? ;>


Kobieta nie moze byc gejem, ale moze byc Z gejem :grin:

A gdzie te chetne na wyjscie do pubu dziewczyny? Moze tez bym sie wybral :)

godziogodzio
Raczkujący
 
 
Posts: 67
Joined: 16 Apr 2012, 20:23
Reputation point: -9
Wyśmiewca
Top
0

Albiorix wrote:Może być lesbijką co najwyżej.



Mężczyźni niewieścieją, kobiety "mężeją"... W Anglii wszystko jest możliwe:)))

luolipolu
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 25 Apr 2012, 13:42
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

oslabiacie mnie troche, nie potrzeba tu medrcow, padlo pytanie tylko, a tu widze rozpisuja sie co niektorzy, zreszta niewazne,

Dodano: -- 12 maja 2012, 12:40 --

oslabiacie mnie troche, nie potrzeba tu medrcow, padlo pytanie tylko, a tu widze rozpisuja sie co niektorzy, zreszta niewazne,

curly79
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 3 Feb 2012, 20:35
Location: centrum
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Nie irytuj sie Curly :) Dyskusja podbija temat do gory, dzieki temu masz wieksza szanse ze jakas chetna zauwazy.. Jak wspomniano, wielu juz probowalo kogos znalezc przez internet. Ja tez, z kiepskim skutkiem..
Dlatego teraz zastanawiam sie czy nie lepiej znalezc przez internet jakiegos kolegi z ktorym mozna by wyjsc i szukac kobiet na imprezie. Facet powinien byc pewny siebie, bez krepacji wykonywac samobojcze natarcia na zgrupowania kobiet. Ktos przy kim wygladalbym dla tych kobiet jak wybawienie :) hmm
Image

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posts: 156
Joined: 23 Jan 2008, 20:09
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

A gdzie sa jakies imprezy na ktore uczeszczaja Polki? :)

godziogodzio
Raczkujący
 
 
Posts: 67
Joined: 16 Apr 2012, 20:23
Reputation point: -9
Wyśmiewca
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to STREFA UCZUĆ