Operator 3

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MalePostNapisane by Coolisty » 5 May 2012, 18:58 Operator 3

Witam
Nie wiem czy ten temat był już tutaj przerabiany. Próbowałem szukać ale nie znalazłem. Jestem w sieci o2 z taryfą simplicity. Myślałem o "3". Dają więcej niż inni operatorzy za niższą cenę. Ale jak to się przekłada na jakość ich usług i np. zasięg? Oferują też opcję "all you can eat data" chciałbym wiedzieć jak to się sprawuje.
Pozdrawiam.
User avatar
Coolisty
Początkujący
 
 
Posts: 22
Age: 44
Joined: 22 Jul 2007, 13:33
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by piopaw » 5 May 2012, 19:43 Re: Operator 3

To ja się podepnę pot temat tak samo myślę o sieci 3
Myślę o samej karcie sim i tej ofercie http://store.three.co.uk/view/product/q ... ariff=3036
I teraz pytanie dlaczego jest tak tanio w porównaniu do innych sieci.

piopaw
Rozeznany
 
 
Posts: 158
Age: 42
Joined: 7 Dec 2007, 18:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by walsall89 » 5 May 2012, 21:39 Re: Operator 3

Posiadam kontrakt w 3. Jestem z nimi od 3 lat.Posiadam taryfe 'all you can eat data' i szczerze mowiac to nigdy tego nie zuzylem ale jak daja to czemu nie :)
I powiem szczerze, nigdy nie mialem z nimi zadnego problemu. Nie bylo tak ze zasieg mi ginal itp, choc wiem ze pare osob na to narzekalo.
3 jak widac jest obecnie jedna z najtanszych, o ile nie najtansza, na rynku, oferuje wiele za nie wielkie pieniadze. Taka jest moja opinia.

walsall89
Raczkujący
 
 
Posts: 93
Joined: 3 Sep 2010, 23:34
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by uk.tomasz » 5 May 2012, 22:54 Re: Operator 3

Witam, więc powiem krótko w tym tygodniu zmieniłem operatora na 3uk i co, iphone 4s w dobrej cenie abonament, zadowolony z carphona udałem się do domu ( west brom ) wkładam kartę, odpalam fona,wszystko pięknie aż tu nagle ginie zasięg, myślę, że to chwilowe i tu się mylę , co chwila absolutny brak zasięgu i co robię, szperam w necie coś na temat tej sieci 3uk i załamka, ta sieć działa w 3G i tylko 3G i nie ma możliwości przełączenia się w 2g, nie muszę chyba tłumaczyć co oznacza użytkowanie telefonu tylko w usłudze 3G, baterie zjada 50% szybciej okrągłym szukaniem zasięgu, pół nocy nie przespanej, co ja najlepszego narobiłem, rano pobudka i bieg do carphone warehouse, i tu pozytywne zaskoczenie dostaje drugą szansę :) dostaje możliwość z kasowania wczorajszej głupoty wyboru sieci 3uk, po paru minutach opuszczam carphone z bananem na twarzy, nowym kontraktem i telefonem który ma zasięg tam gdzie powinien go mieć ( nie będę reklamował w jakiej sieci).
Krótko, jeżeli i tak skusisz się na kontrakt z siećią 3uk bo oferta jest niska cenowo to idź najpierw do byle sklepu, zakup pre-paid tej sieci za przysłowiowego funta włoż do telefonu i zobacz jak zasięg hula, ale zanim to zrobisz to sprawdź czy twój fon obsługuje 3G bo jak nie to nawet karty nie kupuj bo i tak nie zadziała :)
Pozdrawiam
User avatar
uk.tomasz
Początkujący
 
 
Posts: 22
Age: 48
Joined: 5 Apr 2011, 11:28
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by takija » 6 May 2012, 10:15 Re: Operator 3

J z 3 jestem zadowolony i polecam. Zasięg... w kuchni na dole brak w sypialni na górze hula super. W tym tygodniu mój kolo brał na iphone internet i rozmowy super zadowolony. p.s. moja opinia, nie jestem pracownikiem 33333 .....

takija
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Age: 48
Joined: 1 Jul 2011, 12:55
Location: W Brom
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by VA » 6 May 2012, 10:42 Re: Operator 3

W O2 mam zasięg również w piwnicy. Coolisty, jeżeli zależy Ci na zasięgu to zapomnij o 3. Jadąc do Walii czy Kornwalii zasięgu nie będziesz miał w ogóle.
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by mizartius » 6 May 2012, 22:22 Re: Operator 3

VA a ja wlasnie mieszkam w Walii i w mojej okolicy tylko 3Mobile ma nadajniki 3G. Pozostali operatorzy zwykle GSM, a i tak czesto na granicy sygnalu. Dlatego gdy bedzie konczyl mi sie kontrakt z moja obecna siecia to rozmyslam nad przejsciem do 3-ki. Oczywiscie wczesniej sprawdze jaka jest prawda z tym ich sygnalem u mnie w domu.

mizartius
Raczkujący
 
 
Posts: 52
Joined: 19 Jan 2012, 23:14
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Eryk1 » 7 May 2012, 11:22 Re: Operator 3

Tez bylem w o2 jak wiekszosc z Was. W 3 na karte za top up £5 otrzumuje sie 150mb internetu i to w zupelnosci wystarcza na korzystanie z whatsapp i zagladniecie na internet. Jesli robisz top up za £10 mozesz sobie z 10 za £5 wykupic 3000 sms lub 3000 min do trojki. Tak wiec przeszedlem rowniez do sieci 3 zaluje ze tak pozno.

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 27 Apr 2007, 20:40
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Albiorix » 7 May 2012, 20:27 Re: Operator 3

Używałem modemu 3, działał aż za dobrze - cały limit kilku giga za 15 £ kończyć się potrafił w weekend.
User avatar
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posts: 336
Age: 44
Joined: 6 Dec 2011, 12:43
Location: Bordesley Village
Reputation point: 68
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Coolisty » 8 May 2012, 05:21 Re: Operator 3

Ok, dziękuję wszystkim za opinie! :-)
User avatar
Coolisty
Początkujący
 
 
Posts: 22
Age: 44
Joined: 22 Jul 2007, 13:33
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to KOMPUTERY I ELEKTRONIKA