Badanie słuchu u trzylatka

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by zabka » 6 May 2012, 18:44 Badanie słuchu u trzylatka

Witam serdecznie, chciałabym zapytać Was czy moze wiecie jak wygląda badanie sluchu u trzylatka tu w uk? Bardzo mnie to niepokoi bo maly ze wzgledu na to, ze malo mowi został skierowany przez HV na badanie sluchu i martwie sie jak sobie poradzi, dodam ze po angielsku nie rozumie nic. Według mnie slyszy doskonale, no ale jak daja skierowanie no to pojdziemy, tylko chcialabym wczesniej wiedziec jak to wyglada. Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

zabka
Przyczajony
 
 
Posts: 10
Joined: 22 Jun 2011, 15:17
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Przemko » 6 May 2012, 20:12 Re: Badanie słuchu u trzylatka

dziecko nie musi rozumieć angielskiego przy tym badaniu. Pielęgniarka daje dziecku zabawki ( kulki albo drewniane ludki) które w momencie jak usłyszy dźwięk musi włożyć do pudełeczka. Badanie jest prowadzone spokojnie i cierpliwie. Najpierw dziecko słucha dźwięków z głośniczka potem ma założone słuchawki. Badanie jest zorganizowane jako forma zabawy dla dziecka. Nie ma się czym stresować badanie to jest przyjemne dla dziecka.

Przemko
Początkujący
 
 
Posts: 15
Joined: 2 Dec 2009, 14:56
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 6 May 2012, 21:23 Re: Badanie słuchu u trzylatka

druga opcja to zakładaja małemu takie słuchaweczki i np klaszcza i na ekranie widac reakcje fal mózgowych
nie ma sie co stresowac mój synek miał takie badanie;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO