Skandaliczne warunki sanitarne w polskim sklepie

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MalePostNapisane by dodsonn » 21 Apr 2012, 12:45 Skandaliczne warunki sanitarne w polskim sklepie

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wi ... omosc.html

jak takie coś czytam to mi się śmiać chce niech napiszą o stanie sklepów Pakistan Kurd jak dbają o higienę,produkty zgodne z terminem i przetrzymywanie n tych co trzeba w lodowce . Znajda jeden sklep na 100 który prowadza Polacy i aferę kręcą. ciekawe czy polskie dziewczyny które pracują u Azjatów tez maja szkolenia:)

dodsonn
Początkujący
 
 
Posts: 26
Joined: 23 Mar 2012, 18:55
Reputation point: 4
Neutralny
Top
1

znawca sie znalazl :niespodzianka:

EWELINASTG2
 
 
Top
-3

Wszyscy wiedza ze syf jest wszedzie odpowiednik polskie sanepidu na to pozwala.Brak jakichkolwiek kontroli sluzb sanitarnych czy podatkowych temu sprzyja.
Ten w/w przypadek,to wedlug mnie sprawa konkurencji.Do ci..a nie wjada bo nikt na nich nie napisze.Jedyne co im grozi to przeszukanie za papierochy :grin: ale niestetyy kary ktore placa nie sa sa duuuzo nizsze niz zarobek,wiec .....
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posts: 113
Joined: 5 Jan 2011, 21:15
Location: West Bromwich
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

Jak dla mnie to fakt ze w pakistanskich sklepach tez jest syf nie jest usprawiedliwieniem. Byla kontrol, wlascicielka wiedziala co jest zle i miala czas by to poprawic, nie zrobila nic w tym kierunku wiec dostala kare, nie rozumiem o co wielkie halo
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

Moim zdaniem tutaj generalnie panuje nieziemski syf, ktory w PL by nie przeszedl. pominajac juz zupelnie ze Sanepid w PL to chora instytucja bardzo lasa na lapowki.
Mialam okazje pracowac 1 dzien w sklepie PL i tak jak w sklepie znosnie, tak zaplecze straszylo.
Niemniej trudno mi sobie wyobrazic zeby Polski Sklep wygladal syfniej niz ci..a stragany, wlascicielka musialaby sie naprawde postarac. Podobnie to co widzialam w mojej poprzedniej firmie gdzie szefem byl ci***ak. Stawianie kawy na maszynach drukujacych, wykanczanie drukow przez kolesia ktory rece myl raz na rok... dramat po prostu. Nie wspominajac o ich osobistej higienie kiedy to oddech zabijal, a osad na szklance mozna by rozkuwac mlotem pneumatycznym.

Niestety, UK w pewnych kwestiach jest jednym wielkim wysypiskiem smieci.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
User avatar
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posts: 232
Joined: 19 Feb 2011, 12:39
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK