dobra fryzjerka?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by monika21j » 6 Mar 2012, 23:40 Re: dobra fryzjerka?

Ja polecam fryzjera z salonu image znajdujacego sie na rokery road - handsworth. co prawda ide do niego pierwszy raz ale jak bylam u niego na konsultacji co do moich wlosow to widac ze zna sie na rzeczy i potrafi zrobic z niczego cos :) jak chcecie to piszcie na priv moge podac wtedy namiaary na niego. pozdrawiam

monika21j
Raczkujący
 
 
Posts: 63
Age: 32
Joined: 10 Feb 2012, 19:47
Location: Birmingham
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ewelajna1111 » 7 Mar 2012, 15:10 Re: dobra fryzjerka?

nie \polecam Pawla ze Smethwicka..kasuje duzo,brzydko scina praktycznie nic z wlosami nie robi,i siedzi sie u niegoi jak na skazaniu,nie zagadan nie pogada kompletnie 2h siedzisz jak kolek..bylam u niego i wyszlam wsciekla!!! wiec nie idzcie do niego!!

Ewelajna1111
Raczkujący
 
 
Posts: 97
Joined: 29 Nov 2011, 15:40
Location: Bearwood/Bham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
-2

FemalePostNapisane by sandru$ » 7 Mar 2012, 16:05 Re: dobra fryzjerka?

na Smethwicku to do tropikalnego polecam chodzic :))))
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
User avatar
sandru$
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Joined: 13 Oct 2008, 19:35
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by martinirosso » 9 Mar 2012, 14:04 Re: dobra fryzjerka?

monika21j daj znac jak po wizycie u fryzjera z image,ja szukam kogos kto jest dobry w krotkich fryzurkach,sama jestem fryzjerka wiec jestem wymagajaca-salon Style i Milena odpada

Dodano: -- 9 mar 2012, o 14:04 --

monika21j daj znac jak po wizycie u fryzjera z image,ja szukam kogos kto jest dobry w krotkich fryzurkach,sama jestem fryzjerka wiec jestem wymagajaca-salon Style i Milena odpada
User avatar
martinirosso
Początkujący
 
 
Posts: 25
Age: 43
Joined: 6 Jan 2008, 19:02
Location: birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by krzysztof710 » 9 Mar 2012, 16:00 Re: dobra fryzjerka?

polecam Damiana niedawno otworzyl swoj salon na hansworth.Chodzę do niego od 2 lat i nigdy go nie zmienię.U Marty Mazurek też kiedyś byłam dawno dawno temu ale niestety dobrego słowa nie powiem bo przez dwie godziny poznałam życie jej klientek ze zlej strony oczywiście.Poobgadywała kogo sie da mimo że nie widziałam tych ludzi na oczy.Więc ja nie chce być następna.Jeśli jesteście zadowolone z usług Marty to jak najbardziej chodżcie do niej ale raczej się nie rozgadujcie.Jeśli chodzi o Damiana to adres podam na priv jeśli ktoś zainteresowany

krzysztof710
Początkujący
 
 
Posts: 25
Joined: 3 Apr 2011, 19:42
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by monika21j » 19 Mar 2012, 23:55 Re: dobra fryzjerka?

Witam. Wlasnie dzisiaj bylam u Damiana na rokery road. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona...Nie dosc ze dobral mi b.dobrze kolory (bo robilam balejaz) tpo jeszcze fajnie mi podcial wloski...Jest to naprawde wspanialy czlowiek ktory umie wlozyc serce w to co robi...Od dzis juz zawsze ede chodzic do niego i polecac go innym osoba bo naprawde warto. nie dosc ze potrafi zdzialac cuda to jeszcze jest mily i uprzejmy :grin: jak cos to piszcie na priv to podam namiary na niego bo naprawde warto za kawal dobrej roboty nie bierze duzych majatkow tak jak to robia co poniektorzy fryzjerzy jeszcze nie robiac nic konkretnego przy wlosach. pozdrawiam i zachecam:)

monika21j
Raczkujący
 
 
Posts: 63
Age: 32
Joined: 10 Feb 2012, 19:47
Location: Birmingham
Reputation point: 1
Neutralny
Top
1

FemalePostNapisane by madzienka5 » 22 Apr 2012, 19:31 Re: dobra fryzjerka?

Witam was kobietki:))))
Chciałam was zapytac o jakas dobra fryzjerke ktora robi wloski w domku chodzi mi o pasemka i obciecie bede bardzo wdzieczna za jakies namiary)))Chodzi mi o fryzjerke w walsall lub birmingham..PRosze was o jakies namiary na priv:)lub na meila;))

Dzieki bardzo

madzienka5
Początkujący
 
 
Posts: 24
Age: 35
Joined: 21 Nov 2008, 21:58
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Msk7891 » 30 Apr 2012, 16:30 Re: dobra fryzjerka?

A jestmoze ktos na Northfield, Selly Oak i okolicy kto dobrze obcina? Meskie strzyzenie mnie interesuje i takie w miare tanie bo anglicy zdzieraja strasznie... a lepiej dac zarobic komus swojemu no i moze taniej by bylo. Jak cos to dajcie znac na priva albo tutaj :)
Pozdrawiam

Msk7891
Początkujący
 
 
Posts: 47
Joined: 30 Oct 2011, 20:11
Location: Birmingham, Northfield
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by manka36 » 1 May 2012, 20:39 Re: dobra fryzjerka?

Dzien dobry dziewczyny, a czy ktoras z Was zna jakas dobra fryzjerke w Walsall, jezeli nie to moze byc w Birmingham. Mieszkam tu dopiero 2 miesiace wiec jeszcze nie wiem gdzie, co i jak :) . Z gory dziekuje za informacje :)
User avatar
manka36
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Joined: 24 Apr 2012, 20:58
Location: Walsall
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by snowman103 » 3 May 2012, 06:21 Re: dobra fryzjerka?

Ja moge Ci polecic dobry salon fryzjerski a co najwazniejsze z doswiadczeniem zdarza sie ze klienci przyjezdzaja z innych miast specjalnie wiec jest dobry.Gbys chciala namiary to napisz na PW

snowman103
Początkujący
 
 
Posts: 42
Joined: 3 May 2012, 05:31
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Thesignerka » 3 May 2012, 10:55 Re: dobra fryzjerka?

pomijajac lokalizacje, bo ja akurat mieszkam w Coventry raz poszlam do fryzjerki polskiej rozreklamowanej, dramat, po prostu wydziabala mnie laska jak jakiegos koczkodana, 4 mce czekalam az odrosne, w PL lazilam do sprtawdzonego studio i placilam za ciachanie zawsze okolo 60-70zl, wiec nie mialam tu parcia na tanie ciachanie.

Dzisiaj poszlam do angielek, i rewelka, do tego panna sciachala mnie na sucho, wiec zaplacilam grosze 15 funa, fakt jest ze ja mieszkam obok w zasadzie i zawsze po ciachaniu myje glowe ponownie zeby splukac resztki ciachania. Za pelne ciachanie z ulozeniem chyba 28 funa biora.

Moj angielski nie jest super, ale wzielam fote swojej fryzy sprzed 2 lat i panna mnie wystylizowala tak jak chcialam. Takze lepiej czasem porzucic te ciagle szukanie polskiej fryzjerki bo niepotrzebnie czlowiek sie ogranicza i ryzykuje, nawet jak ktos nie zna angielskiego plynnie.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
User avatar
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posts: 232
Joined: 19 Feb 2011, 12:39
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
1

FemalePostNapisane by kapik » 3 May 2012, 13:13 Re: dobra fryzjerka?

witam szukam dobrej fryzjerki /fryzjera ktora/y przedluza wlosy?
dzieki za odpowiedzi

kapik
Początkujący
 
 
Posts: 38
Joined: 6 Oct 2010, 11:35
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by hanka78 » 6 Jun 2012, 17:09 Prostowanie keratynowe wlosow

Hej dziewczyny! Chcialabym sobie zrobic prostowanie keratynowe wlosow. Moze ktoras polecilaby mi dobry salon fryzjerski. Dziekuje

hanka78
Początkujący
 
 
Posts: 24
Joined: 4 Mar 2011, 16:32
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by jo14189 » 7 Jun 2012, 21:06 Re: dobra fryzjerka?

Kobietki poleccie mi prosze jakis konkretny salon gdzie naprawde dobrze scinaja wlosy w walsall. dzieki:)
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
User avatar
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posts: 306
Age: 34
Joined: 21 Nov 2011, 10:38
Location: Walsall
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by karmelek » 17 Jun 2012, 22:08 Re: dobra fryzjerka?

Możecie mi polecić dobrego fryzjera który umie "ściągnąć" kolorek, chciałabym wrócić do naturalnego koloru :grin:
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posts: 189
Age: 39
Joined: 30 Oct 2007, 08:47
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET