Primary School - Dudley?

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by kapik » 24 Sep 2011, 08:16 Primary School - Dudley?

Witam chcialam zapytac o szkole Primary na Dudley, poniewaz moj synek zaczyna w przyszlym roku (wrzesien2012) reception class i jestem wlasnie na etapie szukania mu szkoly, moze sa jakies mamy ktore mieszkaja gdzies w okolicach, obecnie synek chodzi do przedszkola w Foxyard School, niewiem zlozylam tam aplikacje ale mam jeszcze 4 inne do wyboru, dlatego pytam
pozdrawiam :lol:

kapik
Początkujący
 
 
Posts: 38
Joined: 6 Oct 2010, 11:35
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by yowka » 27 Feb 2012, 12:06 Re: Primary School - Dudley?

Mnie rowniez interesuje opinia na temat szkoly, a szczegolnie SLEDMERE PRIMARY SCHOOL, ktora bedzie znajdowac sie blisko mojego domu, do ktorego sie niedlugo przeprowadzamy. Chce tam poslac mojego synka, ale najpierw wolala bym znac o niej opinie, szczegolnie, jezeli znajdzie sie tu rodzic, ktorego dziecko uczeszcza do tej placowki. Bede wdzieczna za za wszelkie informacje. Pozdrawiam serdecznie

yowka
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 18 Oct 2011, 17:11
Location: OLDBURY
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by iwona38 » 27 Feb 2012, 13:10 Re: Primary School - Dudley?

Moi chlopcy chodza do St.Marks Pensnett Starszy yesr 5 zaczal jako 3-latek a mlodszy od zeszlego roku jest w nursery,ja jestem bardzo zadowolona ze szkoly zreszta dzieciaki tez nauczyciele konkretni wiedza na co co ucznia stac w czym mu pomoc i jak motywowac,mlodszy maly rozbojnik troszke sie uspokoil ,w razie problemow z angielskim nauczyciele pomagaja dzieciaki maja indywidualne nauczanie.

iwona38
Rozeznany
 
 
Posts: 267
Joined: 28 Apr 2008, 10:53
Location: Krakow/Pensnett
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by yowka » 27 Feb 2012, 13:26 Re: Primary School - Dudley?

Wybralam tę szkole ze wzgledu na to, ze jest najblizszą domu. Bedziemy mieszkac doslownie przy samym Buffery Park. Nie bede zmotoryzowana , poniewaz moj partner bedzie dojezdzac do pracy, wiec bede odprowadzac dziecko do szkoly pieszo. Dlatego tez bardzo zalezy mi na opiniach o tej szkole. Mimo wszystko dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

yowka
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 18 Oct 2011, 17:11
Location: OLDBURY
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by karolka_0212 » 27 Feb 2012, 19:55 Re: Primary School - Dudley?

Moja corka chodzi do ST.JOSEPH Primary School to jest szkola katolicka dosyc mala, przytulna .Nauczyciele sa konkretni , wiedza na co klasc nacisk jesli dziecko ma z czyms problemy , wiedza jak motywowac absolutnie nie daja odczuc ze dziecko jest obcokrajowcem wrecz przeciwnie ja jestem bardzo zadowolona z tej placowki ...polecam .

karolka_0212
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 21 Feb 2012, 16:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by myszka_823 » 27 Feb 2012, 20:46 Re: Primary School - Dudley?

DO karolka_0212
czy mogła bys mi podac dokładny adres szkoły do której chodzi twoja córka bo tez szukam dla mojego syna z góry dziekuje .
User avatar
myszka_823
Raczkujący
 
 
Posts: 70
Age: 41
Joined: 23 Mar 2009, 10:12
Location: Birmingham
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by karolka_0212 » 28 Feb 2012, 21:02 Re: Primary School - Dudley?

Oczywiscie , ze moge podac tj.ST. Joseph's Catholic Primary School Hillcrest Road , Dudley DY2 7PW or www.st-jo-dud.dudley.gov.uk

karolka_0212
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 21 Feb 2012, 16:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by myszka_823 » 29 Feb 2012, 21:29 Re: Primary School - Dudley?

DO karolka_0212
Dziękuje za odpowiedz pozdrawiam

Dodano: -- 13 cze 2012, o 12:37 --

Witam czy sa jakies mamy ktore wybrały własnie ta szkołe dla swoich pociech ST. Joseph's Catholic Primary School Hillcrest Road , Dudley DY2 7PW bo moj szkrab własnie od wrzesnia zaczyna i ciekawa jestem czy beda tam jakies polskie dzieci .Pozdrawiam
User avatar
myszka_823
Raczkujący
 
 
Posts: 70
Age: 41
Joined: 23 Mar 2009, 10:12
Location: Birmingham
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO