Stuart bathurst high school Wednesbury

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

FemalePostNapisane by calineczka » 22 Apr 2010, 22:08 Stuart bathurst high school Wednesbury

Witam :smile:
Mam pytanie? zapisalam syna do szkoly w wednesbury do STUART BATHURST HIGH SCHOOL zacznie od wrzesnia. Teraz obecnie jest w Polsce konczy podstawowke. Czy ktos cos wie na temat tej szkoly? jaka tam jest atmosfera? wiem ze jest szkolny autobus ktory rozwodzi dzieci do szkoly a potem do domu . Czy ktos wie jak to sie odbywa i czy on jest punktualny? ja mieszkam na oldbury a corka mlodsza chodzi w tych okolicach do szkoly wiec nie dam rady byc w dwoch miejscach na raz na 9. Sam nie moze jezdzic bo nie zna jezyka. Za wszelkie informacje dziekuje. A moze ktos mieszka na oldbury i chodzi na wednesbury do szkoly?

calineczka
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 12 Apr 2010, 19:13
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Agadz27 » 30 Apr 2010, 19:51 Re: Stuart bathurst high school Wednesbury

Jest to bardzo dobra szkoła, tak słyszałam od rodziców z obecnej szkoły. Sama składałam tam papiery bo duzo dzieci z klasy syna tam idzie. Ale stwierdziłam ze to za daleko( mieszkamy na Bearwood) i pojdzie w rezultacie do Oldbury Colage of Sport. Słyszałam znowu ze tam nie jest za ciekawie ze dzieciaki sa niemiłe. Zobaczymy, jak bedzie źle to postaram sie o przeniesienie do Stuart B:)
Nie wiem jak z tymi autobusami, nie słyszałam nic. To by było swietne rozwiazanie.
pozdrawiam i powodzenia zycze
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 46
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by calineczka » 30 Apr 2010, 21:50 Re: Stuart bathurst high school Wednesbury

wiem jest tam 25 polskich dzieci duzo bialych malo azjatow autobus jest ktory odbiera dzieci z okolic west brom tipton tividale trzeba wypelnic dokumenty i powyzej 3 mil jest za darmo jest polska nauczycielka moj syn jezyka nie zna bo tu nie chodzil takze dla niego to super dzieki za odpowiedz i poodzenia

[ Dodano: Pią Kwi 30, 2010 22:51 ]
a dziecko mozna podwiesc w te miejsca z ktorych odbieraja dzieci :wink:

calineczka
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 12 Apr 2010, 19:13
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kahna77 » 15 May 2010, 14:20 Re: Stuart bathurst high school Wednesbury

Niestety nic nie wiem o tej szkole ale jak mieszkacie w Wednesbury to moze przylaczycie sie do naszego klubu soatkowki Wood Green VC (znajdujacego sie w Wood Green High School w Wednesbury, bardzo fajna sportowa szkola) szukamy pilnie kobiet, panowie ewentualnie ale nie zawsze bo czasem mamy duzo, wiecej szczegolow na : http://bham.pl/ogloszenia/drobne/inne/s ... wane_.html albo u mnie ;-) gramy w niedziele.
User avatar
kahna77
Początkujący
 
 
Posts: 27
Joined: 23 Sep 2009, 07:49
Location: Halesowen
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by calineczka » 19 Jul 2010, 16:59 Re: Stuart bathurst high school Wednesbury

Agadz27,

HEJ agadz27
Mam pytanie czy twoj syn idzie do tego Oldbury Colage of Sport. Moze mojego syna tam zapisze. Mam klopoty ze szkola w Stuart Bathurst zlozylam podanie w lutym bylam juz pare razy i pytalam sie co ze szkola czy syn bedzie chodzil nie dostalam lisu. W koncu laskawie odpowiedzieli mi ze go nie ma na liscie maja tam kompletny balagan koniec lipca a ja nie mam dla syna szkoly od lutego mnie oszukiwali ze tak jest na liscie.

calineczka
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 12 Apr 2010, 19:13
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by janusz3 » 28 Aug 2010, 13:49 Re: Stuart bathurst high school Wednesbury

Witam. POTRZEBUJE INFORMACJI O SZKOLE STUART BATHURST. MOJ SYN MA 11 LAT. CZY DZIECI SA DOWOZONE Z WEST BROMWICH,KIEDY ROZPOCZECIE ROKU,CZY JEST JAKIS POLSKI NAUCZYCIEL. MOZE JAKIS KONTAK Z OSOBA KTO MA TAM DZIECI.

janusz3
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 1 Dec 2009, 06:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by andzia24 » 2 Feb 2012, 21:44 Re: Stuart bathurst high school Wednesbury

troche puzno ale dla zainteresowanych ta szkola szkola jest dobra troche naciskaja na obecnosc nawet bardzo naciskaja ale koncowe egzaminy mozna zdawac tez w ojczystym jezyku w naszym przypadku polskim :) moj syn ma raz w tygodniu lekcje polskiego ,nauczyciele sa mili i dostepni zawsze mozesz na nich polegac podobnie na dyrektorze.autobus szkolny jezdzi z berwood road w birmingham jest platny!my przed 2 laty placilismy 250 funtow rocznie i choc staralismy sie o zwrot pieniedzy dostalismy odmowe z powodu ze moglismy wybrac szkole blizej domu

andzia24
Raczkujący
 
 
Posts: 68
Joined: 11 Jan 2011, 22:44
Location: walsall
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZKOŁY