Czarna Lista Nieuczciwych

Możecie zaproponować jakieś forum, opinie, zmiany...

Czy uwazasz ze na forum powinna powstac moderowana lista nieuczciwych lokatorow, wspolnikow,agencji itp.???

Poll ended at 19 Mar 2007, 20:26

Tak
14
88%
Nie
2
13%
 
Total votes : 16

MalePostNapisane by VA » 24 Dec 2011, 06:14 Re: Czarna Lista Nieuczciwych

Zdecydowanie nie :zakaz: Popieram w tej kwestii Adama. Mamy na forum już wiele kłótni i bez takiego tematu. Takie coś rozpętałoby tylko piekło. Wszyscy zaczęliby wywalać wszelkie niezadowolenie na forum, a to nie jest na to miejsce.
Gdyby się natomiast pojawił post bezpodstawnie oczerniający kogoś, szczególnie z imienia i nazwiska, osoba taka miałaby podstawę oddać sprawę do sądu, co skończyłoby się zamknięciem forum.

Dodano: -- 24 gru 2011, o 06:15 --

Jakiś stary ten temat - nie mogłem zagłosować :?
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 24 Dec 2011, 07:29 Re: Czarna Lista Nieuczciwych

No wiesz, VA, odgrzebaliście z szafy trupa z 2007...

Pozdrawiam
PS. a w kwestii tematu - również podzielam stanowisko Adama. Chociaż rozumiem i frustrację antagonistów. Na szczęście poczty pantoflowej nie można oskarżyć o zniesławienie, więc - przekazujcie informacje ustnie :)

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by agnieszka247 » 26 Dec 2011, 22:43 Re: Czarna Lista Nieuczciwych

Jestem zdecydowanie na tak,-pozdrawiam

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posts: 84
Age: 60
Joined: 27 Sep 2011, 15:58
Location: Birmingham
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Thesignerka » 10 Jan 2012, 21:14 Re: Czarna Lista Nieuczciwych

Dyskusyjne, na pewnym duzym forum trojmiasta notorycznie z 50 roznych IP ludzie jada roznym firmom dla zasady zeby zbic konkurencje, mysle ze tu bedzie podobnie, chociaz fajnie przestrzegac przed kanciarzami i nierzetelnymi ludzmi, moze jednak w innej formie,

moze opisac sytuacje a nazwe firmy i szczegoly na priv tylko tym co sie dopytaja bo bedzie to dla nich wazne.
Podawac branze, miasto, dzielnice ogolnie reszte juz na PW, unikniemy wtedy nakrecania sie linczu i jechania po konkurencji na ogolnym.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
User avatar
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posts: 232
Joined: 19 Feb 2011, 12:39
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by izabellka81 » 11 Jan 2012, 13:43 Re: Czarna Lista Nieuczciwych

jestem ZA, pozdrawiam
Image

izabellka81
Raczkujący
 
 
Posts: 66
Age: 43
Joined: 11 Jul 2008, 09:57
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Beata_birmingha » 14 Jan 2012, 21:15 Re: Czarna Lista Nieuczciwych

marcin.p wrote:a ja w ogrodzie postawie dyby i bedziemy ich sobie chlostac . Jestem za

jestem za :grin:

Beata_birmingha
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 29 Sep 2007, 18:15
Location: birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Maciej 25 » 28 Feb 2012, 19:16 Re: Czarna Lista Nieuczciwych

Zdecydowanie...tak!
Pozdrawiam
User avatar
Maciej 25
Rozeznany
 
 
Posts: 117
Age: 38
Joined: 9 Mar 2010, 12:38
Location: Birmingham
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by suzanjk » 7 Jan 2013, 21:43 Re: Czarna Lista Nieuczciwych

A jesli mam w reku wyrok sadowy? i warsztat samochodowy jest mi winny kilkanascie tysiecy funtow???
Czy powinnam sie podzielic ta informacja z innymi?.
Jesli tak to powiedzcie jak?

suzanjk
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 3 Jan 2013, 19:37
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by marzencia2333 » 7 Jan 2013, 23:49 Re: Czarna Lista Nieuczciwych

Tak tak i jeszcze raz tak. Tylko aby to mialo" rece i nogo"
Chyba ktos to pisal - chodzi mi o uzasadnienie dlaczego dana firma lub osoba jest nieuciwa
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
User avatar
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posts: 463
Age: 39
Joined: 11 Oct 2007, 17:55
Location: Tipton
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mam37 » 8 Jan 2013, 08:47 Re: Czarna Lista Nieuczciwych

a skąd wiadomo że osoba ktora bedzie mówić ze ja np Janek P okradł nei kłamie?
i kółko sie zamyka
nie wiem czy to dobry pomysł to ciężki temat można zaszkodzić jak i pracownikowi jaki pracodawcy z każdej strony sa naciągacze i klamcy Adam ma rację to ciężka sprawa i na tym polu trzeba byc bardzo ostrożnym
za wsze można daćogłoszenie o nieuczciwym pracodawcy czy landlordzie
z tą ocena byłabym ostrożna dla jednego pracodawca jest boski dla drugiego bedzie burakiem sorka za słowo :) Ale taka prawda
co do proboszcza parafi jestem za idzmy wszyscy do stajenki naszego Marcina i poprosmy o zaswiadczenie o uczciwosci za 40 f napewno da
ps. to taki delikatny żarcik :)))

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by dorotajab » 8 Jan 2013, 10:56 Re: Czarna Lista Nieuczciwych

mam37 wrote:za 40 f napewno da


zaraz potem jak przemagluje z wiedzy o stajence
a w ktorej lawce siedzisz, a na ktora msze chodzisz, a kto prowadzil msze tego i tego dnia, a ile jest ksiezy, kto jak ma na imie, ile na tace dajesz.... :roll: to ja juz wole wierzyc bylekomu na forum ...
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by mam37 » 8 Jan 2013, 12:55 Re: Czarna Lista Nieuczciwych

dorotajab,
hehehe co prafda to święta prafda :)))

Dodano: -- 8 sty 2013, 13:55 --

dorotajab,
hehehe co prafda to święta prafda :)))

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by demi1 » 11 Jul 2014, 16:21 Re: Czarna Lista Nieuczciwych

Taki temat jest niezbędny.
Dziś zostałam oszukana przez mlodego Polaka, nick Szczurek45.
Ogłaszał sie na forum i handlowal laptopami.
Fachowiec wyjasnil mi, jak to mozliwe, że komp działał zanim gość wyszedł.
Był podgrzany suszarką i działal okolo 20 minut.
Po wyłączeniu kompa, doslownie pół godziny póżniej juz sie nie włączył.
Tak zadziałal komp z : trafiona;karta graficzna.
Gość podał fałszywe dane, wyłączył telefon i ma kasę?
To było rano.
Ponieważ jego ogloszenia innych laptopów nadal były , poinformowałam administratora forum i zadałam pytanie czy udostepnia policji adres Ip sprzedawcy.
Na odpowiedż czekam

demi1
Początkujący
 
 
Posts: 43
Joined: 7 Sep 2013, 17:21
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by calineczka67 » 13 Jul 2014, 16:02 Re: Czarna Lista Nieuczciwych

Takich oszustów trzeba tępić .
Wg mnie administrator powinien udzielić takich informacji , jeżeli nie Tobie osobiście to powinien przynajmniej poinformować policję że taka szumowina jest bądż była na forum . Nie można tolerować takich szumowin którzy dorabiają sie w ten sposób !!!!!!!!!
Pchają się słowa nie cenzuralne na takie kanalie !!!!!!!
User avatar
calineczka67
Raczkujący
 
 
Posts: 65
Joined: 20 Nov 2013, 17:20
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marass85 » 14 Jul 2014, 07:47 Re: Czarna Lista Nieuczciwych

Pewnie i takie cos by sie przydalo , tylko nasuwa sie jedno pytanie - ilu niczego winnych ludzi zostanie o cos posadzonych? TAK TAK... w zyciu spotkalem sie z sytuacjami kiedy oszukiwali mnie (czesto), i kiedy bylem posadzony o oszustwo (rzadko - ale zdarzylo sie).

- To ze, ktos mnie oszukal, ok - dalem komus wiare, bylem naiwny, szedlem komus na reke, nie szukalem zabezpieczen; w skrocie biore za to odpowiedzialnosc JA i nie mam pretensji ze nikt mi nie powiedzial...

- To ze bylem posadzony, sorry ale krew mnie zalewa jak spotykamy na zyciowej drodze ludzi glupich, wobec ktorych dopelnia sie wszelkich zoobowiazan, ale oni i tak twierdza, ze mialo byc inaczej, chociaz to ich wlasny wymysl; nie chialbym zeby tego typu ludzie, oczerniali mnie czy kogokolwiek...

Reasumujac jezeli ktos jest oszustem, to daleko nie zajedzie... a najlepsza metoda przed takimi ludzmi jest wlaczenie trybu MOZG, a jesli ktos ma potrzebe to sa od tego sady, policja badz inne miejsca na zgloszenie tego typu spraw...
swiatem rzadza paradoksy...

marass85
Raczkujący
 
 
Posts: 54
Age: 39
Joined: 3 Mar 2013, 13:45
Location: B23
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FORUM