Status FORUM

Możecie zaproponować jakieś forum, opinie, zmiany...

PostNapisane by Art » 4 Jun 2006, 15:24 Status FORUM

Brawo!
Nareszcie forum się rozrasta i to w całkiem ładnym tempie :D

Szkoda tylko, że 1/2 tych osób zarejestrowanych się nie udziela, ale może z czasem sie obudzą :P

Art
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 13 Jul 2006, 18:54 Re: Status FORUM

szkoda szkoda ...ale wierze ze niebawem bedzie tutaj cale mnostwo osob odpowiadajacych.
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 18 Jul 2006, 23:12 Re: Status FORUM

Jest to na pewno spowodowane tym, że rejestracja jest konieczna w przypadku, gdy ktoś chce ściągnąć plik, lub zamieścić ogłoszenie, czasami ludzie się rejestrują tylko po to.
Jest też piękna pogoda i grzechem by było siedzieć przy komputerze. Nawet Ty Leejuż się rzadziej udzielasz na forum niż poprzednio.
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 19 Jul 2006, 16:03 Re: Status FORUM

hejka:)
zgadza sie :) okres wakacyny ma to do siebie ze malo kto siedzi przed kompem...ja nie daje rady :/ zwlaszcza jak jest taka piekna pogoda jak dzis :))
pozdrawiam
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ruda.alicja » 8 Nov 2009, 22:40 Re: Status FORUM

Piszecie o tym, że forumowicze się nie udzielają. A co niby mają pisać? Jak piszemy do Amina, że chcielibyśmy dział kulinarny to nie ma ochoty na założenie nowego forum na ten temat, na który forumowicze deklarują się, że chcą się udzielać.

Jeśli ktoś zadaje pytanie, to po udzieleniu konretnej odpowiedzi - post zostaje przez Admina usunięty, no to się nie widzcie, że się ludzie przestają udzielać. Ja jestem tutaj krótko, ale już zauważyłam, że skrzydeł to tutaj rozwinąć się nie da. Niech Amin o tym pomyśli, a potem pisze, że powodem jest pogoda, czy coś tam innego.

Choć jak podpowiada mi moja intuicja, to Admin się tym wogóle nie przejmie, bo wygląda na to, że niezbyt liczy się ze zdaniem innych ludzi. Co stwierdzam, po licznych jego odpowiedziach i moich usuwanych postach.
'Sukces osiąga się tylko wtedy, kiedy robi się, to co lubi najbardziej'
User avatar
ruda.alicja
Raczkujący
 
 
Posts: 70
Age: 48
Joined: 10 Jun 2006, 11:45
Location: Dickens Heath
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 9 Nov 2009, 08:52 Re: Status FORUM

ruda.alicja, nowe działy są zakładane jeśli, na forum pojawi się więcej niż 20 postów, które by pasowały do owego działu. Do tej chwili można zawsze pisać w dziale Hyde Park a jak uzbiera się wystarczająca liczba postów powstanie nowy dział.
Nie dzieje się tak dlatego, ze mnie nie obchodzi zdanie forumowiczów, czy że nie mam na to ochoty, tylko dlatego ze forumowiczów na forum jest dosyć dużo i propozycji nowych działów otrzymuje też dużo. Gdybym tworzył dział na prośbę każdego forumowicza na forum było by już ponad 200 działów z czego 150 pustych.

Niestety nie możesz mieć do mnie pretensji za to ze usunęlem Twojego 1 posta w ktorym był link do strony konkurencyjnej.
Stajać się członkiem forum zaakceptowałaś regulamin, w którym jest wyraźnie zaznaczone jakich postów nie można pisać na forum i dałaś mi pozwolenie na usuwanie Twoich postów.
Jeśli te zasady Ci nie odpowiadają nie powinnaś ich akceptować zakładając konto na forum.


Niech Amin o tym pomyśli, a potem pisze, że powodem jest pogoda, czy coś tam innego

Odpowiadając na posty warto spojrzeć na datę kiedy Zostały one napisane:)
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 9 Nov 2009, 18:52 Re: Status FORUM

A nie prościej było usunąć sam link z adnotacją
<<<Tutaj był link do konkurencyjnej strony>>>
Uniknąłbyś takiej sytuacji.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 9 Nov 2009, 22:03 Re: Status FORUM

Wiesz AdamBoltryk, w pewnych sytuacjach faktycze Twoja opcja jest lepsza niż usuwanie postu uzytkownika. I bede ją stosował jeśli bedzie to możliwe.
Dzięki za podpowiedź.
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by DD » 10 Nov 2009, 15:22 Re: Status FORUM

gaddemyt... znaczy sie, ze polski klub to konkurencja? poniewaz jeden z usunietych postow byl wlasnie z telefonem do polskiego klubu. w zyciu nie wpadlbym na pomysl, ze obie instytucje (Twoja strona oraz polski klub) to wzajemna konkurencja.

woow.

dzieki Adasko za oswiecenie. teraz to juz kompletnie Cie nie rozumiem.
dotychczas tylko czasami nie lapalem o co biega w tym wszystkim.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 10 Nov 2009, 16:34 Re: Status FORUM

DD, jak napisałem wcześniej usunąłem post ponieważ zawierał link do strony konkurencyjnej. Dlatego proszę nie podważaj moich decyzji i nie wymyślaj własnych teorii.

Code: Select all
Twój Post napisany przez Ciebie na: Polonia Birmingham, Forum Polaków w Birmingham;, został usunięty przez Administratora lub Moderatora.

Powód: reklama strony konkurencyjnej.
prosze sie zapoznac z regulaminem forum

Link do tematu: http://bham.pl/forum/viewtopic.php?t=5999
Twój post:


Temat:WYNAJEM SALI W DOMU POLSKIM;


Nie mam pojęcia, ale najprawdopodobniej jak zadzwonisz to się dowiesz: Millenium House, Bordesley Street, Birmingham, B5 5PH, tel. do osrodka 0121 643 3577 ; znalazłam na stronie:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Last edited by Adam on 6 Dec 2010, 21:22, edited 1 time in total.
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by DD » 10 Nov 2009, 19:45 Re: Status FORUM

nie mam zamiaru podwazac decyzji. Masz racje utrzymujac porzadek itd. Twoja strona - Twoja brocha ale... nie zapominaj, że to ludzie tworza "Twoje" forum.

a teraz skoro juz sam to wkleiles, przyjrzyj sie, wyciales przydatne info z powodu glupiego linka. Kasy Ci nie ubedzie od tego. Serio az tak jest to wazne? No kurna, no nie lapie tego i juz. Zyjesz w wirtualnym swiecie.

Podobne zdanie mam na temat fantastycznego czerwonego okna zmuszajacego do logowania. Kompletnie zbyteczne a przeszkadzajace tym, ktorzy chca tylko przejrzec wiadomosci. Niczym sie to nie rozni od wylaczenia forum dla niezalogowanych poniewaz to okno po prostu wpienia. I znam osoby, ktore tylko przegladaly forum ale juz tego nie robia bo konta nie maja ani nie maja zamiaru zakladac a na forum z przyjemnoscia wchodzily poczytac. Teraz wchodza na strony konkurencyjne, poniewaz zatracasz sie w pogoni za kasa i tracisz w taki sposob ruch. Pewnie to dla Ciebie nic i te porabane okno zmienisz na jeszcze bardziej klujace po oczach.

I jeszcze jedna rzecz; czerwona czcionka w Regulaminie po prostu poniza kazdego, kto ten regulamin czyta. Dlatego tez nie dziw sie, ze ludzie o zasadach dowiaduja sie gdy ktos im to wyjasni na forum, poniewaz nie maja zamiaru tego czerwonego smarowidla czytac.

Pozdrawiam

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 10 Nov 2009, 20:50 Re: Status FORUM

DD wrote:a teraz skoro juz sam to wkleiles, przyjrzyj sie, wyciales przydatne info z powodu glupiego linka. Kasy Ci nie ubedzie od tego. Serio az tak jest to wazne?


Niestety nie Ty jesteś od tego, aby decydować co jest dla mnie ważne a co nie.
Moja kasa też nie powinna Cie interesować. Także zachowaj takie uwagi dla siebie.

W każdym bądź razie dziękuje za wyrażenie opinii na temat tego co Ci się nie podoba w forum, wezmę to pod uwagę.

Pozdrawiam
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

PostNapisane by alojzy » 10 Nov 2009, 21:19 Re: Status FORUM

a teraz skoro juz sam to wkleiles, przyjrzyj sie, wyciales przydatne info

"Nie mam pojęcia, ale najprawdopodobniej jak zadzwonisz to się dowiesz:"

faktycznie przydatne info :mrgreen:

Moja kasa też nie powinna Cie interesować. Także zachowaj takie uwagi dla siebie.

DD chyba nie może żyć jak ktoś zarobi parę groszy bez jego wiedzy.

Co do latającego paska to się zgadzam mnie tez wkurza, zwłaszcza jak próbuje czytać forum przez telefon. Także podłączam się do wniosku o usunięcie paska.

alojzy
 
 
Top
0

MalePostNapisane by DD » 10 Nov 2009, 23:06 Re: Status FORUM

DD chyba nie może żyć jak ktoś zarobi parę groszy bez jego wiedzy.


niee no pomylka. niech zarabia Adam, jego biznes w koncu. chodzi o to, ze zatracil sie w tym troche bo przez ograniczenia, zakazy, czerwone teksty itd.

ten wpis to jedno akurat. czytales alojzy regulamin?

ja zmusilem sie w koncu i przeczytalem, przeklejony w notatnik bo na forum sie go nie da przeczytac.

otoz w pkt 9. mamy "...Zabrania sie również podawania nazw , adresów i telefonów Firm lub osób świadczących usługi. W związku z powyższym wszystkie pytania o takie firmy będą usuwane z forum. "

wiec kolego alojzy, nie da sie pomagac na tym forum zgodnie z regulaminem. o to mi tylko chodzi. doprawdy nie pisze zlosliwie a wrecz niech zarabia chlopak tylko do wszystkiego trzeba z glowa. a najprosciej byloby wprowadzic oplate roczna 30 funi od lebka i tyle. wtedy nie byloby problemu - i pisze to calkiem serio. wtedy Ci co maja biznes mogliby sobie w sygnaturke wsadzic linke czy mala reklame. tylko to chyba byloby zbyt proste.

jestem tu na forum od ponad 3 lat i glownie pomagam ale z miesiaca na miesiac mam na to mniej ochoty z powodu komuny jaka sie tu wprowadza. i dlatego jesli ktos pyta odpowiadam glownie na priv bo po co przez forum? jeszcze ktos nie daj boze przeczyta...

dla mnie koniec tematu, szkoda mi czasu na tlumaczenie w jaki sposob Adam moglby byc bardziej szanowany a forum bardziej funkcjonalne a Ty alojzy wypierdziales jakis tekst... jak to lecialo... "DD nie może żyć jak ktoś zarobi parę groszy bez jego wiedzy" skad takie cus Ci strzelilo do glowy? chodzi o to aby zarabial nawet wiecej ale przy okazji mialby szacunek.

a jeszcze o login_boksie; od znajomych slyszalem taki komentarz, ze wyglada to tak "forum bham.pl - zaloguj sie albo wyp.....laj"
przikrota - jak to moj braciszek powiada.

i jeszcze cos Ci wyluszcze bo chyba czasem czytasz bezwzrokowo; pijesz do tekstu o skladaniu komputerow.

tak i zdania nie zmienie - mowienie, ze cos trwa kilka minut i kosztuje pare groszy to po prostu wpuszczanie w maliny i sprzedawanie sie za friko. niech sobie kolega to robi, zarabia wiecej, daje na usluge gwarancje i gra. po prostu konkretnie. a nie kilka minut i za kilka funi podczas gdy dalej w watku okazalo sie, ze jednak nie kilka minut i wcale nie kilka funi. po co tak smucic?

dla porownania pasuje przyklad z zycia wziety wrecz chwile temu: zaluzje.
masz dwie firmy do wyboru. przychodza, mierza. pytasz o cene, na kiedy i jaki czas montazu.
firma numer 1 mowi: niedrogo, za jakies 2-3 tygodnie a czas montazu pol godziny, no max 40 minut. (3 wielkie okna balkonowe)
firma numer 2 mowi: 315 funtow, 3 listopada, montaz do 3 godzin.
ja biore firme numer 2.
Ci, ktorzy wybiora firme numer 1 skorzystaja z jej uslug raz + nikomu jej nie poleca a wrecz odradza.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

PostNapisane by alojzy » 11 Nov 2009, 00:05 Re: Status FORUM

DD, nie zamierzam z Tobą dyskutować na temat regulaminu tego forum bo ja go nie ustalałem. Wiem tylko ze żadne forum utrzymujące się z reklam nie pozwala na zamieszczanie ich za free.

Nie rozumiem po co jeszcze udzielasz się na tym forum skoro ono Ci nie odpowiada. Załóż własne forum i ustalaj własne reguły. pobieraj od ludzi 30 funi i wszyscy będą szczęśliwi

Twoje wywody są śmieszne i wygląda to jak byś miał jakiś osobisty problem do Adama.
a może Ty jesteś z konkurencji?

Nie rozumiem o jakich komputerach i żaluzjach do mnie piszesz.
Last edited by alojzy on 1 Jan 1970, 00:00, edited 1 time in total.

alojzy
 
 
Top
-1

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FORUM