Status FORUM

Możecie zaproponować jakieś forum, opinie, zmiany...

MalePostNapisane by DD » 11 Nov 2009, 00:31 Re: Status FORUM

alojzy wrote:DD, nie zamierzam z Tobą dyskutować na temat regulaminu tego forum bo ja go nie ustalałem. Wiem tylko ze żadne forum utrzymujące się z reklam nie pozwala na zamieszczanie ich za free.

Nie rozumiem po co jeszcze udzielasz się na tym forum skoro ono Ci nie odpowiada. Załóż własne forum i ustalaj własne reguły. pobieraj od ludzi 30 funi i wszyscy będą szczęśliwi

Twoje wywody są śmieszne i wygląda to jak byś miał jakiś osobisty problem do Adama.
a może Ty jesteś z konkurencji?

Nie rozumiem o jakich komputerach i żaluzjach do mnie piszesz.


widzisz, jak Ty nic nie rozumiesz.. zadna konkurencja, zaden osobisty problem. Ciezko pojac, ze jesli jest fajne forum to moze by go tak nie psuc?

Napisze Ci to najprosciej jak mozna. Niebawem na pytanie o pomoc w znalezieniu czegokolwiek jedyna dopuszczalna odpowiedzia bedzie "poszukaj w google"

A reklama za free? czy ja napisalem o reklamie za free? no opamietaj sie, please.
ktos pyta o szklarza czy zlomiarza to podajesz linke, adres i telefon bo akurat na przyklad znasz. a teraz zaczyna sie robic tak, ze trzeba bedzie pisac wiesz szklarz jest kolo tego ronda, no wiesz gdzie, a numer telefonu zaczyna sie na 0 a konczy na 4.

o komputerach i zaluzjach - zapomnij - kiedys byla dyskusja i padl podobny tekst dlatego skojarzylem.

a wiesz dlaczego jeszcze sie tu udzielam? bo dzieki temu forum wiele rzeczy odyskutowalem tuz przed wyjazdem z PL i duzo sie tu dowiedzialem i teraz chce pomagac jak tylko moge. trudno to pewnie zrozumiec. tyle ode mnie.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

PostNapisane by alojzy » 11 Nov 2009, 02:31 Re: Status FORUM

DD wrote:ktos pyta o szklarza czy zlomiarza to podajesz linke, adres i telefon bo akurat na przyklad znasz

Mówisz masz http://bham.pl/forum/viewtopic.php?t=5819

alojzy
 
 
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FORUM