Muzyka, Granie, Spiewanje

Możecie zaproponować jakieś forum, opinie, zmiany...

FemalePostNapisane by klaudialubanska » 15 Jan 2015, 10:33 Muzyka, Granie, Spiewanje

Hello xD
Co powiedzielibyscie na dzial hobby "Muzyka"?
Ja osobiscie jestem wokalistka ... i nie znam zadnych osob ktore interesuja sie muzyka..
Poniewaz chcialabym poznac pare osob ktore maja taka sama zajawke, moze stworzyc jakis Bend, czy moglibyscie stworzyc taki folder?
Pozdrawiam Klaudia

klaudialubanska
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 15 Jan 2015, 10:24
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 15 Jan 2015, 11:24 Re: Muzyka, Granie, Spiewanje

klaudialubanska, w Pl klubie co 2 tyg jest karaoke w soboty, a w piatki Open Mic Jam Session. Poszukaj na fb, jaka muzyke spiewasz?
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by klaudialubanska » 15 Jan 2015, 16:24 Re: Muzyka, Granie, Spiewanje

vanilia wrote:klaudialubanska, w Pl klubie co 2 tyg jest karaoke w soboty, a w piatki Open Mic Jam Session. Poszukaj na fb, jaka muzyke spiewasz?



Spiewalam na weselach zarobkowo...
A tak hobbystycznie preferuje hip hop, rap, r&b..
byl tez Rock ale to przeszlosc..
nie odnalazlam swojej sciezki jeszcze..

klaudialubanska
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 15 Jan 2015, 10:24
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by wredna_zolza » 15 Jan 2015, 18:05 Re: Muzyka, Granie, Spiewanje

Hej. ;) jestem po szkole muzycznej w PL i gram zawodowo na wiolonczeli, pyrkam coś na gitarze i potrafię pobrzdękolić na fortepianie ;) Kiedyś śpiewałam w klasie śpiewu solowego ale zostawiłam to. Niestety nie mam tutaj żadnego instrumentu. :( Może niedługo się to zmieni i przywiozę swoją wiolonczelę z Polski. Pozdrawiam wszystkich muzyków i wokalistów :)
User avatar
wredna_zolza
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Age: 33
Joined: 1 Dec 2014, 14:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FORUM