Zmiana zasad Systemu Reputacji

Możecie zaproponować jakieś forum, opinie, zmiany...

FemalePostNapisane by mam37 » 12 Jan 2013, 08:00 Re: Zmiana zasad Systemu Reputacji

mi sie to bardzo podba jestem za :))

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by VA » 12 Jan 2013, 09:55 Re: Zmiana zasad Systemu Reputacji

Powinno funkcjonować całkiem dobrze. Przydałaby się czasami możliwość usunięcia punktu, który się wcześniej przyznało. (?)
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by relentless » 12 Jan 2013, 13:11 Re: Zmiana zasad Systemu Reputacji

Adam, ogolnie mysle ze dobre wyjscie z sytuacji :706:
ktore powinno zredukowac albo wyeliminowac naduzycia (szczegolenie minusy za minusy) ale czy wyeliminuje to 'minusa za minusa' w pojedynczym starciu :? :) ? Zakladajac ze sa dwie osoby ktore dosc czesto przegladaja forum ale nie dawaly przez ostatnie dni nikomu punktow. Po jednym dniu abstynencji :) od forum, wracaja :552: . Nagle :659: jedna z nich zauwaza ze dostala minusa z powodu "..komentarz ma malo wspolnego z pytaniem autora i nie podoba mi sie sposob wypowiedzi.." :631: , pozniej odszukuje sprawcy minusa :mrgreen: ,nastepnie jakiegos posta sprawcy ktora stala sie teraz ofiara :576: i daje jej minusa okreslajac podobny,ogolny powod. Tak juz jest ze ludzie choc by nie wiem ile mieli lat to moga sie czasem zachowywac gorzej niz male dzieci i gdyby to nie bylo prawda to z pewnoscia nie trzeba by bylo wprowadzac tych regul.

p.s. przy okazji testuje emotikony
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
User avatar
relentless
Rozeznany
 
 
Posts: 205
Age: 41
Joined: 16 Apr 2011, 12:18
Location: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputation point: 44
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 12 Jan 2013, 13:58 Re: Zmiana zasad Systemu Reputacji

Na pewno takie sytuacje mogą wystąpić ale skończy się tylko na jednym minusie, nie wpłynie to znacznie na reputację i nie powinno wywoływać konfliktów.

Jeśli osoby te w miarę sensownie piszą na forum i nikt więcej nie poczuje potrzeby zminusowania ich postów to już nie będą mogły sobie stawiać minusów, dali sobie po razie i po sprawie

Jeśli natomiast osoba, która się mści jest trollem i faktycznie należał się jej minus, zapewne dostanie też minusa od innych, a to otworzy drogę dla osoby, która dostała niesprawiedliwego minusa, na postawienie trollowi kolejnego minusa za kolejnego niefajnego posta. Tym razem troll nie będzie mógł się zemścić. Czyli morał taki ze lepiej nie trollować:)

Oczywiście sytuacje mogą byś różne, ale myślę ze dzięki takiemu rozwiązaniu, jedna osoba nie będzie mogła wpłynąć na reputację innej, ponieważ to czy będzie mogła komuś stawiać punkty będzie też zależne od innych forumowiczów.

VA wrote:Powinno funkcjonować całkiem dobrze. Przydałaby się czasami możliwość usunięcia punktu, który się wcześniej przyznało. (?)

Dodałem możliwość usuwania swoich punktów, pojawia się ona (krzyżyk) w widoku punktów(po kliknięciu w numerek albo kwadracik pod profilem).
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by VA » 12 Jan 2013, 18:11 Re: Zmiana zasad Systemu Reputacji

Adam wrote:Dodałem możliwość usuwania swoich punktów, pojawia się ona (krzyżyk) w widoku punktów(po kliknięciu w numerek albo kwadracik pod profilem).

Działa :)
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 12 Jan 2013, 19:40 Re: Zmiana zasad Systemu Reputacji

Ma się podoba.

Poza jednym:
Adam wrote:Jest to na razie wersja testowa, ale mam nadzieje, że wszystko będzie działać tak jak powinno.

Dlaczego testowy ma swoją wersję, a ja nie?

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 12 Jan 2013, 20:06 Re: Zmiana zasad Systemu Reputacji

właśnie: dlaczego nie ma wersji Adambołtrykowej?
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FORUM