ogloszenia na bham.pl

Wasze opinie na temat strony, co waszym zdaniem powinno się na niej jeszcze znaleźć...

FemalePostNapisane by ewa85 » 4 Jan 2008, 19:28 ogloszenia na bham.pl

witam wszystkich, chcialabym zeby ktos mi odpowiedzial o co chodzi z dodawaniem ogloszenia na tej stronie. dodalam wczoraj 2 i dzis rano juz ich nie bylo, wiec znow 2 napisalam i ich nie ma! nie mam jakiejkolwiek wiadomosci ze mogly byc usuniete przez administracje.
dzieki za pomoc!
:)

ewa85
Początkujący
 
 
Posts: 41
Joined: 23 Jun 2007, 06:57
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 4 Jan 2008, 20:15 Re: ogloszenia na bham.pl

Witam
Jeśli Twoje ogłoszenie było na stronie zaraz po dodaniu a potem zniknęło to znaczy ze zostało ono usunięte.
Za każdym razem gdy ogłoszenie jest kasowane jest wysyłany email na adres który został podany przy rejestracji.
Ogłoszenia są usuwane ponieważ sa niezgodne z regulaminem ogłoszeń który jest dostępny pod tym linkiem
W przypadku gdy ktoś dodaje ogłoszenia niezgodne z regulaminem po kilka razy jego konto zostaje zabanowane.
Zapraszam tez do przeczytania pogrubionego napisu znajdującego sie w górnej części działu ogłoszeń

wygląda tak:)
pozdrawiam
Attachments
ogloszenia.JPG
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by DeeJayFire » 23 May 2009, 13:10 Fotki w ogłoszeniach.

Mam przeglądarkę Mozilla Firefox i nie moge zobaczyc zdjec dodanych do ogłoszeń. Czy to normalne? Może potrzebuję jakiejs dodatkowej wtyczki, Aczkolwiek mam wszystkie odpowiednie, bo jeśli nie to przeglądarka sama mnie informuje o instalowaniu nowych wtyczek. Zdjecia ściągam z właściwości strony ale są tak małe że po powiększeniu nic nie widać. Czy może ktoś pomóc?

DeeJayFire
Początkujący
 
 
Posts: 13
Age: 43
Joined: 1 May 2008, 08:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to STRONA