Uzaleznienie Alkoholowe

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

MalePostNapisane by BoskiKamikadze » 2 Nov 2011, 11:30 Re: Uzaleznienie Alkoholowe

Witam... Jestem po raz pierwszy na tutejszym forum.... Mam problem i prosiłbym o pomoc... Niebawem przyjedzie do Angli moja żona , która jest po terapi alkocholowej i nie pije od dwóch lat... Należy do klubu AA w Polsce... Zależy mi aby i tutaj miała kątakt z ludzmi cierpiącymi na tę chorobę. Gdzie moge znaleźdź klub AA lub grupę wsparcia na terenie Angli?...

BoskiKamikadze
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 2 Nov 2011, 11:06
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by boogi75 » 2 Nov 2011, 14:57 Re: Uzaleznienie Alkoholowe

Witaj mitingi odbywaja sie w kazda niedziele w Polish Milenium House B5 5PH BIRMINGHAM o godzinie 16-stej .Zycze powodzenia i wszystkiego dobrego. Ps Jesli potrzebujesz wiecej informacji to pisz lub jesli masz ochote mozesz zadzwonic moj numer telefonu to 07988345031 ja mam na imie Bogdan.
User avatar
boogi75
Początkujący
 
 
Posts: 24
Age: 49
Joined: 10 Oct 2008, 11:43
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by marzencia2333 » 21 May 2012, 21:00 Re: Uzaleznienie Alkoholowe

mam pytanie. Po krotce streszcze cala sytuacje. Mojej kolezanki maz pije od roku ale tak naprawde zle jest z nim od pol roku. Szukala pomocy wszedzie w angli mieszka ona kolo leicester okolo godziny drogi samochodem od birmingham w miejscowosci Loughborough. Ale do rzeczy. Jej maz byl kilka krotnie w szpitalu z omdlenia byl na tabledkach antydepresyjnych ktore popija alkoholem. Przedawkowal killka razy. Alkohol pije do tego stopnia ze jak nie wypije to ma tak zawna delirke. Policje kilka krotnie byla wzywana bo nie chciala mu dac pieniedzy aby wszytkich nie przepil. Nic go nie interesuje maja dziecko ktore rowniez przez to cierpi. Prace stracil bo przez caly czas sam pil w domu co mu podreke wpadlo. Kolezanka mieszka u znajomych bo nie chce aby synek ich cierpial. Ona chce mu podac reke i go wyciagnac z tego on rowniez chce przestac pic bo chodzil z nia to klinik i szukali razem pomocy. Z tego co wiem nie dali mu tabltek ani terapi z nhs bo za krotko pije takie bylo ich tlumaczenia a leczyc kazali mu sie popijajac mniejsze ilosci alkoholu i przepisali witaminy. Sytuacja jest naprawde nie ciekawa bo narobil dlugow w sklepach byl aresztowany za napasc bo chcial pieniadze na alkohol. Nadmieniam ze to jest depresja polaczona z alkoholizmem i bez terapi, szpitala detoksu itd nie porodzi sobie. Z jakiesc instytucje (nazwy nie pamietam) skierowali ja prywatnie co kosztuje od 2000 - 6000 tys funtow. Nie stac jej na to. Czy ma ktos jakies namiary na kogos kto mogl by pomoc. Ona jest w desperacji i szuka wszedzie pomocy. Jej meza znam osobiscie to byl swiadek na moim slubie i wiem ze da sobie rade bo znalam go zanim zaczol pic tylko trzeba go odpowiednio pokierowac a w ich miejscowaci wszyscy im to utrudniaja.
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
User avatar
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posts: 463
Age: 39
Joined: 11 Oct 2007, 17:55
Location: Tipton
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by umisiak » 22 May 2012, 21:28 Re: Uzaleznienie Alkoholowe

Jesli alkoholik nie zechce 'nie chcieć' pić, to niewiele można zrobić... Jeśli wykazuje inicjatywę, chce sie leczyć, to już jakaś szansa.
Niech się Twoi znajomi zgłoszą do social service, tam pracownicy socjalniodpowiednio pokierują i między innymi zgłoszą na leczenie do Aquariusa --> http://aquarius.org.uk/

umisiak
Rozeznany
 
 
Posts: 196
Age: 38
Joined: 17 Dec 2010, 18:51
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by boogi75 » 2 Jul 2013, 16:14 Re: Uzaleznienie Alkoholowe

Masz problem z alkoholem?
Chcesz przestać pić ?
Anonimowi alkoholicy moga ci pomóc .

Zapraszamy w każdą sobotę
na godzinę 10.15
mitingi odbywają się w ośrodku SIFA FIRESIDE


Nasz adres:SIFA FIRESIDE
48-52 ALLCOCK STREET
DIGBETH
B9 4DY

kontakt:07983875719
adres email:aloszka76aleksander@gmail.com
ANONIMOWOŚĆ ZAPEWNIONA!!!
User avatar
boogi75
Początkujący
 
 
Posts: 24
Age: 49
Joined: 10 Oct 2008, 11:43
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Bopczyk » 3 Jul 2013, 14:05 Re: Uzaleznienie Alkoholowe

marzencia, czym predzej niech złoży papiery rozwodowe i wywali go z domu, przebywanie z kimś takim uszkodzi tylko jej dziecko i ją samą, wiem, bo mam podobne doświadczenia...

Bopczyk
Początkujący
 
 
Posts: 12
Joined: 1 Jul 2013, 08:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE