Jeszcze raz DENTYSTA

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by GIWI » 19 Oct 2014, 13:06 Re: Jeszcze raz DENTYSTA

Zwykle chodzi o szczegoly. Dzieci i ich rodzice maja "mocne blomby" w NHS za darmo. Jesli dzieci dorosna i pojda do pracy to cala ta rodzina za "mocne blomby" musi placic ,gdyz pracuja. Moga miec blomby w NHS zrobione za darmo ,ale takiej jakosci ,ze od razu wypadna. Ja juz to praktykowalam.
malenkagdz, jesli uczysz sie ,wiec masz mocne blomby za darmo w NHS dopoki nie pojdziesz do pracy, a wtedy to sie odmieni.
pakko1 pytala o dobrego dentyste polskiego, gdyz najblizsze jej przychodnie odwiedzila i nie pomogli jej. Skoro polska przychodnia dentystyczna ma wyzsze stawki za wizyte i nadal ma pacjentow to moze znaczyc ,ze sa dobrzy, a tego szuka pakko1.
W Pl szukamy dobrego lekarza, dentysty.Lekarz z dobra renoma bierze wiecej za wizyte, ale jego diagnoza jest nieomylna najczesciej, a leki zapisane pomoga po jednej wizycie usunac dolegliwosci.Zamiast isc do szpitala, dobry lekarz rozwiaze problem zdrowotny w ciagu pol godziny w prywatnym gabinecie bardzo czesto. Jednak placimy wiecej za taka wizyte.
Ja spadam juz stad, bo nie bede tracic czasu na bzdurne utarczki z kims kto nie ma co robic. Chcialam pomoc pakko1, poniewaz 2 dni nikt nie kwapil sie jej odpowiedziec.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 19 Oct 2014, 20:06 Re: Jeszcze raz DENTYSTA

Nie ma czegos takiego , ja sie ucze i nie mam jak to ujelas darmowego dentysty bo nie mam juz 18lat i przekraczam 52 funty tygodniowo , nie mam pojecia skad ty takie informacje bierzesz ale zostawie to bez komentarza
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 19 Oct 2014, 20:17 Re: Jeszcze raz DENTYSTA

GIWI wrote:Dzieci i ich rodzice maja "mocne blomby" w NHS za darmo. Jesli dzieci dorosna i pojda do pracy to cala ta rodzina za "mocne blomby" musi placic ,gdyz pracuja.

NIe wiem czy sie smiac czy plakac :lol:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by wielkimar » 19 Oct 2014, 21:17 Re: Jeszcze raz DENTYSTA

agg wrote:
GIWI wrote:Dzieci i ich rodzice maja "mocne blomby" w NHS za darmo. Jesli dzieci dorosna i pojda do pracy to cala ta rodzina za "mocne blomby" musi placic ,gdyz pracuja.

NIe wiem czy sie smiac czy plakac :lol:



...a ja mam tylko jedno pytanie ....Jakie ku..a "blomby". :rozwalkompa:
Plomby, lekarz plombuje zęba, nie "blombuje" ..Ludzie PLOMBA.

Przepraszam za krzyk ale czarna rozpacz bierze jak czytam takie " kfiatki " ( celowo błędnie ).

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posts: 203
Joined: 3 Jun 2007, 21:09
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 20 Oct 2014, 09:24 Re: Jeszcze raz DENTYSTA

Czytajac blomba smialam sie glosno sama do siebie
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Ela Eriska » 22 Oct 2014, 09:44 Re: Jeszcze raz DENTYSTA

o proszę..widzę że pojawił się kolejny następca ''tej co wqur...czyjeś błędy" wielkimar, zapewne miałeś podwójną piątkę z ortografi :roll: że tak potrafisz wytykać komuś niepoprawną pisownię. Na czarną rozpacz....najlepsza muzyka i życzliwość ludzka:)
Pozdrawiam życzliwie
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posts: 255
Age: 47
Joined: 13 May 2011, 16:05
Reputation point: 31
Pokojowy
Top
5

MalePostNapisane by rad » 22 Oct 2014, 13:21 Re: Jeszcze raz DENTYSTA

malenkagdz wrote:za darmo mozna tylko w szpitalu dentystycznym w centrum


Można prosić więcej szczegółów? Gdzie "Toto" jest?

Ok, znalazłem:

http://www.bhamcommunity.nhs.uk/about-u ... -hospital/

rad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jan 2008, 21:07
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by wielkimar » 22 Oct 2014, 19:11 Re: Jeszcze raz DENTYSTA

Ela Eriska wrote:o proszę..widzę że pojawił się kolejny następca ''tej co wqur...czyjeś błędy" wielkimar, zapewne miałeś podwójną piątkę z ortografi :roll: że tak potrafisz wytykać komuś niepoprawną pisownię. Na czarną rozpacz....najlepsza muzyka i życzliwość ludzka:)
Pozdrawiam życzliwie




Wytknął bym i tobie ale pewnie jak przeczytasz co piszesz to poprawisz, lub udasz, że to tak miało być, taki dowcip :D
Zawsze uważałem, że konstruktywna krytyka jest dobra ale co niektórzy mają z tym jednak problem.
Muzyki już posłuchałem...na "blomby" nie pomaga.
Pozdrawiam również życzliwie 8)

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posts: 203
Joined: 3 Jun 2007, 21:09
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Ewa_8 » 16 Feb 2015, 09:38 Re: Jeszcze raz DENTYSTA

Polscy dentyści sa w Polsce oni nigdzie nie musza wyjeżdżać jeśli sa dobrzy. Osobiście byłam w polskim gabinecie i takim przez nhs z panem z Indii. Jestem o stokroć bardziej zadowolona z opieki pana z Indii pełna profeska 3 asystentki czułam ze jestem w dobrych rękach i za free. Zabiegi np licowki chyba najlepiej w Polsce u sprawdzonego dentysty., a jeśli juz boli to zęba to polecam nhs zawsze warto spróbować czegoś nowego .

Ewa_8
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 15 Feb 2015, 22:03
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE