polscy dentysci

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by Madzia2805 » 11 Jun 2009, 18:14 polscy dentysci

mam pytanie do wszystkich!!!!Czy jest w Birmingham polski dentysta???zalezy mi na tym zeby isc z 3 letnim dzieckiem,czy ktos moze polecic jakiegos dentyste niekoniecznie polskiego np.w okolicach west bromwich,moze jakies osrodki zdrowia gdzie przyjmuje rowniez detysta,i jeszcze jedno pytanie dotyczy osrodku zdrowia gdzie moglabym zapisac całą rodzine,koniecznie na West bromwich bo to moj rejon,z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam :smile:
Magda
User avatar
Madzia2805
Początkujący
 
 
Posts: 32
Joined: 11 Jun 2009, 17:53
Location: Birmingham
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 11 Jun 2009, 18:29 Re: polscy dentysci

User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by bubu » 12 Jun 2009, 07:19 Re: polscy dentysci

zapisz sie do przychodni na high street naprzeciwko lidla polecam ja tam jestem zapisana z rodzinka sa tam mile pielegniarki i lekarz a co do dentysty to jest tuz obok przychodni ale niewiem jak tam jest nigdy niebylam :smile:

bubu
Raczkujący
 
 
Posts: 82
Joined: 3 Sep 2008, 10:43
Location: tipton
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 12 Jun 2009, 10:31 Re: polscy dentysci

Jest tez PL dentysta (z angielskim nazwiskiem) na Coventry Road to jak sie na lotnisko jedzie. 0121 743 2669. Doktor bardzo mily, ale drogi ja niestety nie moglam zeba zrobic na NHS, ale skoro chcesz z dzieckiem to pewnie nie zawola Ci tak duzo, bo masz karte NHS czy jak to sie tam nazywa. Ja osobiscie moge powiedziec ze pan doktor jest bardzo mily, ma maly gabinecik ale dobrze i nowoczesnie wyposazony. Pozdrawiam
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by hajdi78 » 20 Aug 2009, 00:35 Re: polscy dentysci

Tak, jest PL dentysta na Coventry Road w Birmingham - Janusz Skrybant - Byłam u niego na kilku wizytach i na dzien dzisiejszy w ZYCIU BYM GO NIE POLECIŁA!!! Załuje, ze korzystałam z jego usług...

hajdi78
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 30 Apr 2007, 21:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 20 Aug 2009, 00:52 Re: polscy dentysci

A ja byłam i jest dobrym dentysta ...
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by julka030308 » 20 Aug 2009, 11:47 Re: polscy dentysci

Ja rowniez polecam pana Janusza bylam osobiscie i bylam rownierz ze swoja coreczka 17 miesiecy bardzo mily i szczerze go polecam.
PS.Jak ma sie karte NHS nieplaci sie nic a nic.pozdrawiam

julka030308
Rozeznany
 
 
Posts: 291
Joined: 6 May 2008, 16:05
Location: solihull
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by elabella84 » 28 Sep 2009, 17:32 Re: polscy dentysci

Witam ...Szukam polskiego dentysty.Wiem o jednym który jest w polskiej przychodni w Coventry,ale niestety najblizszy termin który mi zaproponowano to 21.10.09....to bardzo długi czas a mi jest potrzebny tak naprawde na wczoraj :-(.Bardzo prosze o jakies namiary....

elabella84
Początkujący
 
 
Posts: 17
Age: 39
Joined: 25 Jul 2009, 11:17
Location: birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 28 Sep 2009, 19:13 Re: polscy dentysci

elabella84 wystarczylo ten oto watek w ktorym napisalas przeczytac, wszystkie namiary masz tam podane :roll:
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Katik » 28 Sep 2009, 19:36 Re: polscy dentysci

elabella84 wrote:Witam ...Szukam polskiego dentysty.Wiem o jednym który jest w polskiej przychodni w Coventry,ale niestety najblizszy termin który mi zaproponowano to 21.10.09....to bardzo długi czas a mi jest potrzebny tak naprawde na wczoraj :-(.Bardzo prosze o jakies namiary....

A to juz nawet pojscie do dentysty jest tak skomplikowane, ze trzeba do polskojezycznego? :roll: :roll: :roll:

Zreszta... slyszalam, ze coraz wiecej dentystow rozumie po polsku. Idziesz i mowisz : tu... albo ten. Gwarantuje ze zakumaja o co chodzi. :twisted: :twisted: :twisted:
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
User avatar
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posts: 316
Joined: 27 Jun 2007, 11:43
Location: tu... i tam...
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by elabella84 » 28 Sep 2009, 19:38 Re: polscy dentysci

te namiary mam juz dawno sprawdzone,pisze by dowiedziec sie czy sa jeszcze inni ps.umiem czytac tekst ze zrozumieniem!dziekuje za zainteresowanie i troske :-)

[ Dodano: Pon Wrz 28, 2009 20:49 ]
tak,hehehhe ty pewnie swietnie smigasz po angielsku stad ta smiała a zarazem skromna wypowiedz :-) .Ale nie w tym problem!Moze ty masz dobre doswiadczenia w zwiazku z wizyta u angielskiego dentysty ja niestety nie...zreszta nie tylko ja!Byłam z synem (miał 3,5 roku).Zab kwalifikował sie do plabowania bo była mała dziurka...No wiec poszłam do ang.przychodni,pani dentystka cos porobiła przez 5 min i odesłała do domu.Ok,2 tyg.wrecz ryczał z bólu ,wiedziałam ze jest cos nie tak.Potem pojechalismy do Polski,a tam dentysta stwierdził ze zab jest umartwiony i nadaje sie tylko do wyrwania,jednak ze wzgledu na wiek synka nie zrobił tego bo mogłby miec pózniej problemy ze zgryzem."Zaimpregnował go tylko zeby nie zarazał innych zebów.A mogło byc inaczej,dlatego nie polecam ang.dentystów.

[ Dodano: Pon Wrz 28, 2009 20:49 ]
tak,hehehhe ty pewnie swietnie smigasz po angielsku stad ta smiała a zarazem skromna wypowiedz :-) .Ale nie w tym problem!Moze ty masz dobre doswiadczenia w zwiazku z wizyta u angielskiego dentysty ja niestety nie...zreszta nie tylko ja!Byłam z synem (miał 3,5 roku).Zab kwalifikował sie do plabowania bo była mała dziurka...No wiec poszłam do ang.przychodni,pani dentystka cos porobiła przez 5 min i odesłała do domu.Ok,2 tyg.wrecz ryczał z bólu ,wiedziałam ze jest cos nie tak.Potem pojechalismy do Polski,a tam dentysta stwierdził ze zab jest umartwiony i nadaje sie tylko do wyrwania,jednak ze wzgledu na wiek synka nie zrobił tego bo mogłby miec pózniej problemy ze zgryzem."Zaimpregnował go tylko zeby nie zarazał innych zebów.A mogło byc inaczej,dlatego nie polecam ang.dentystów.

elabella84
Początkujący
 
 
Posts: 17
Age: 39
Joined: 25 Jul 2009, 11:17
Location: birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by maja33111 » 6 Oct 2009, 22:05 Re: polscy dentysci

witam ma ktos namiary na polskiego dentyste w okolicach walsall...bede wdzieczna za informacje pozdrawiam... :roll:

maja33111
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 9 Sep 2009, 12:48
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by tazii » 12 Sep 2010, 21:12 Re: polscy dentysci

CZESC JAKIES DWA DNI TEMU POKAZAŁO SIE OGŁOSZENIE ZE JEST NOWY POLSKI STOMATOLOG KTORY PRZYJMUJE PRZY DWORCU AUTOKAROWYM W CENTRUM MOZE KTOS Z WAS MA NAMIARY DO NIEGO ????

tazii
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 17 Feb 2007, 20:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Eryk1 » 6 Dec 2010, 19:48 Re: polscy dentysci

Mam pytanie czy dentysta z Coventry Road - Janusz Skrybant jest dobrym czy zlym stomatologiem ( jesli kiepskim to co konkretnie zle zrobil??? ) Rozumiem ze jak posiadam karte NHZ to wizyta za darmo :mrgreen:

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 27 Apr 2007, 20:40
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 6 Dec 2010, 20:41 Re: polscy dentysci

Sprawa jest taka, dobry dentysta zarabia krocie w Polsce, a ten kiepski przyjezdza do Anglii bo mimo braku profesionalizmu nadal jest konkurencyjny dla angielskich i innej maści dentystow w UK.

Apropo Sadysty z Coventry Rd. moj kolega ktory byl zmuszony skozystac z jego uslog moglby okreslic go 3 slowami w tym dwoma brzydkimi.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE