polscy dentysci

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by anita1234 » 21 Sep 2012, 21:53 Re: Polski dentysta na dibech!

W katalogu firm kiedyś były namiary ale teraz znikły, ale na stronie głównej jest ich reklama, tam na pewno znajdziesz czego szukasz.

anita1234
Początkujący
 
 
Posts: 38
Joined: 7 Jul 2008, 11:22
Location: birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ann11281 » 2 Nov 2012, 11:01 Re: polscy dentysci

ktory to jest ten denstysta "nad sklepem", ktorego nei polecacie?
User avatar
ann11281
Rozeznany
 
 
Posts: 270
Joined: 14 Nov 2007, 16:12
Location: Oldbury
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by stillinback » 15 May 2013, 12:49 Dentysta poszukiwany!

Witajcie!


Mam problem. Duzy problem. Zmagam sie od ponad tygodnia z okropnym bolem zeba. Nie moge spac, nie moge jesc. Jako osoba, ktora boi sie wizyt u dentysty, odkladam to zawsze na sam koniec koniecznosci... Wiadomo, do angielskiego nie pojde, bo nie ;)
Chodzi mi o Wasze opinie na temat polskich dentystow tutaj. Czy sa, gdzie sa, ktorzy najlepsi i wszystko inne, co przydatne.

Najprosciej byloby leciec do Polski, do jednego, jedynego, zaufanego, ale wsiasc do samolotu z takim bolem zeba, to czyste samobojstwo.

Moze korzystal ktos z Was z uslug tu na miejscu.
This board requires you to be registered and logged-in before you can view hidden messages
User avatar
stillinback
Rozeznany
 
 
Posts: 243
Joined: 24 Oct 2012, 15:52
Location: Walsall/Wlkp
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by milka2 » 15 May 2013, 13:13 Re: Dentysta poszukiwany!

Wysłałam Ci info na priv.

milka2
Raczkujący
 
 
Posts: 58
Joined: 27 Aug 2011, 11:05
Reputation point: 4
Neutralny
Top
2

MalePostNapisane by relentless » 15 May 2013, 14:33 Re: Dentysta poszukiwany!

Witaj, dzis wczesniej tez zamiescilem tu temat pytajac o polecenie dobrego gabinetu dentystycznego ale zostal usuniety ze wzgledu na powtarzajace sie tematy. Wiec, podlaczam sie do tego tematu.. gdyby ktos mogl poradzic dobra klinike dentystyczna lub dobrego dentyste (zalezy mi na opiniach). Nie wazne jakiej narodowosci ale tez nie przepadam jak Ty za anglikami w tej dziedzinie z wlasnego doswiadczenia.
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
User avatar
relentless
Rozeznany
 
 
Posts: 205
Age: 41
Joined: 16 Apr 2011, 12:18
Location: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputation point: 44
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 15 May 2013, 15:00 Re: Dentysta poszukiwany!

Ja nie chodze do polaka I nie narzekam bo on mi poprawil co polak dentysta nie zrobil porzadnie. Na west bromie sa dobrzy dentysci na high street
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by stillinback » 15 May 2013, 15:15 Re: Dentysta poszukiwany!

Dzieki piekne milka2 !

Ja z racji tego, ze boje sie dentysty i unikam ich jesli nie musze odwiedzac, to wole juz isc do polskiego. W Polandzie tez mam jednego i to nie w swoim miescie, i tylko tam, nigdzie indziej. Nie chce chodzic do obcych, bo jest to dla mnie dodatkowe obciazenie psychiczne. A wydaje mi sie, ze jednak Polacy w tej dziedzinie sa b.dobrzy.
This board requires you to be registered and logged-in before you can view hidden messages
User avatar
stillinback
Rozeznany
 
 
Posts: 243
Joined: 24 Oct 2012, 15:52
Location: Walsall/Wlkp
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by arkadiusz32 » 2 Jul 2013, 09:05 Re: polscy dentysci

Witam mam problem ,mam kilka zębów do leczenia i szukam dobrego dentysty angielskiego
który akceptuje nhs na West Bromwich.Czy ktoś może polecić kogoś ? z góry dziękuję

arkadiusz32
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 2 Jul 2013, 08:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by greg1970 » 11 Jul 2013, 16:16 Re: polscy dentysci

Witam mam pytanie. czy polecacie polska klinike polmed kolo polskiego sklepu. slyszalam rozne opinie. mam problem z zebem ktory trzeba wyrwac. czy dentysta dobrze tam usuwa? kolezanka mowila ze pracowal kiedys tam chirurg, ale dokladnie nie mowila. bylam tam kilka razy ale nikogo nie bylo. a co z west brom? podobno tam tez jest dentysta ale tez zamkniete, online nie mozna sie umowic. napiszcie czy warto tam isc i kogo polecacie. Jakie ceny tam maja?

greg1970
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 11 Jul 2013, 12:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by manka36 » 5 Aug 2013, 11:35 Re: polscy dentysci

Hej, pilnie poszukuje jakiegos stomatologa dzieciecego, przyjmujacego w Walsall lub Birmingham na NHS. Jezeli ktos cos wie to bardzo prosze o jakies informacje, z gory dziekuje...
User avatar
manka36
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Joined: 24 Apr 2012, 20:58
Location: Walsall
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Steinik » 5 Aug 2013, 11:52 Re: polscy dentysci

hej ja jezdze z Torpedka do sixways to w walsall..tam na nhs.w recepcji jest polka marta.
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
User avatar
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posts: 456
Age: 40
Joined: 16 Jan 2011, 09:50
Location: Walsall/Bydgoszcz
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Paga » 6 Aug 2013, 08:08 Re: polscy dentysci

Steinik, O super za namiary :) A czy moze orientujesz sie jak tam jest cenowo ? :) Chodzi mi np. o usuwanie kamienia oraz czyszczenia zebow , zalozenie bialych blomb ( nie wiem czy poprawnie napisalam hi hi :)
... leżę w łóżku i rozmawiam z sufitem ... DLACZEGO ???? Wydaje mi się , że rozumie więcej niż podłoga .
User avatar
Paga
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 31 May 2012, 21:36
Location: Walsall .
Reputation point: 12
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Steinik » 6 Aug 2013, 20:23 Re: polscy dentysci

niestety nie wiem jak to cenowo wyglada,jezdze tam z corka..ona ma 5 lat wiec na nhs jej robia...mała ma troszke problemow z zabkami wiec co 3 miesiace mam gdzies wizyty...
co do cennika lepiej zadzwonic tak pewniej bedzie
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
User avatar
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posts: 456
Age: 40
Joined: 16 Jan 2011, 09:50
Location: Walsall/Bydgoszcz
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE