polscy dentysci

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

MalePostNapisane by Nerthus » 18 Apr 2012, 14:17 Re: polscy dentysci

Hej! A czy ktoś z Was korzystał z usług stomatolog Joanny Iskry na West Bromie? Jakieś opinie?

Nerthus
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 16 Apr 2012, 18:05
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by artis1990 » 29 May 2012, 16:25 Re: polscy dentysci

Ja mam takie zdanie, że jeżeli dentysta zna angielski i ma głowę na karku by otworzyć działalność tutaj to strzał w 10tkę, bo zarabia na tej samej pracy 3 razy tyle. Mam świetną dentystkę w Polsce, która ma dyplomy od stomatologów z Japonii, Stanów i Australii i sama mi powiedziała 2 lata temu, że kilka osób po fachu wyjechało tu i zarabiają 2-3 razy więcej niż zarabiali w Polsce. Więc mówiąc, że każdy polski dentysta tu to zły dentysta to trochę postrzelony pomysł, bo równie dobrze można by się odnieść do każdego z nas.

Mój tata korzystał z usług stomatologa na Coventry Road i był zadowolony, ja teraz muszę się wybrać gdzieś by zrobić prześwietlenie, bo nie mogę już wytrzymać z bólu. Na dniach napiszę jak przebiegła wizyta, bo aż nie chce mi się wierzyć w niektórych opinie.

Dodano: -- 30 maja 2012, o 01:30 --

Nie mogę znaleźć opcji do edycji posta, więc napiszę jeszcze jednego. Zgłębiłem się bardziej w temat i teraz już sam nie wiem co mam robić. Byłem dzisiaj u swojego GP, który zalecił mi wizytę u dentysty i zrobienie prześwietlenia. 3 dzień bolą mnie zęby po prawej stronie. Na górze jak i na dole. Dwa pierwsze dni były do zniesienia, dzisiaj natomiast umieram z bólu. Wcześniej pomagał Ibuprom Max. Dziś z rana nawet po 4 sztukach ból nie przestał. Płukanie rumiankiem również nic nie daje. Jedynie zamrożone gazy, chłodna woda i kostki lodu uśmierzają ból na pare chwil. Jestem również po drugiej dawce duomoxu, antybiotyk na stan zapalny i teraz nie wiem czy jest to zapalenie okostnej czy taki ból również jest związany z zębem mądrości, bo chyba po prawej stronie na górze nie wyszedł do końca :). Miał ktoś podobny problem?

artis1990
Początkujący
 
 
Posts: 25
Age: 33
Joined: 1 Oct 2008, 18:48
Location: Acocks Green
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agata1981 » 1 Jun 2012, 09:55 Re: polscy dentysci

Z calego serca polecam angielska przychodnie dentystyczna na West Bromwich.
A w szczegolnosci pania Dr Sidhus.

Jest to NHS dentysta. wiec dzieci do 16 roku zycia maja wizyty za darmo, jezeli rodzice posiadaja working tax credit exemption certificate/card to rowniesz za darmo.

A zaraz obok jest przychodnia lekarska. fantastyczni lekarze i jest tam polska recepcjonistka.

agata1981
Początkujący
 
 
Posts: 19
Joined: 7 Nov 2009, 11:06
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by chalimala » 1 Jun 2012, 15:46 Re: polscy dentysci

artis1990, możliwe, że Ci krzywo ósemki idą. miałam ten sam problem na szczęście jeszcze w pl. bez prześwietlenia nic nie stwierdzisz więc szukaj jakiejś miejscówki i idź bo się wykończysz! ja jak miałam taki problem dostałam szczękościsku i chirurgicznie pod narkozą mi usuwali dwie ósemki. potem wyglądałam jak pobity chomik i 2 tyg chorobowego. im później tym gorzej.
User avatar
chalimala
Początkujący
 
 
Posts: 44
Age: 38
Joined: 18 Mar 2012, 14:03
Location: Wolverhampton
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Thesignerka » 25 Jun 2012, 21:03 Re: polscy dentysci

a ja niedawno wrociilam z tourne dent-lek w PL, zaplacilam za rwanie 2 zabkow (8+6 gora) z pozawijanymi korzeniami 500zl/ zabieg trwal 20 min bez bolu (Gabinety z chirurgia twarzoszczekowa + implanty podwarunkiem ze maja w pelni wyposazona sale chirurgiczna), na drugi dzien nie bralam nawet przeciwbolowych.

500zl to zadna kasa, 20 min - to nawet nie skomentuje. Bezpieczenstwo i zaufanie bezcenne.

Nie ma opcji zebym poszla tu do dentysty. Kasa na samolot i dentyste musi zawsze byc odlozona.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
User avatar
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posts: 232
Joined: 19 Feb 2011, 12:39
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Ela Eriska » 25 Jun 2012, 21:32 Re: polscy dentysci

Thesignerka,mam pytanie
gdzie w Polsce leczysz zęby?Planuje leczyc ząbki w Pl,bo zraziłam sie do tutejszych dentystów i nawet nie ma obcji żebym wróciła do tego rzeznika:(
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posts: 255
Age: 47
Joined: 13 May 2011, 16:05
Reputation point: 31
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Thesignerka » 26 Jun 2012, 07:58 Re: polscy dentysci

Ela ja korzystam w trojmiescie z 2 klinik, poniewaz mam slabe zeby i jak robilam kanaly w malych gabinetach placilam okolo 500zl/kanal - po 2 latach bylo do ponownego kanalu.

Teraz lecze sie w klinikach i place okolo 1500 (kanal z odbudowa zeba ze wzmocnionej plomby) i trzyma sie - najstrasze maja po 6 lat i nie widac zeby jakikolwiek problem sie mial robic.

Obie kliniki sa w trojmiescie, Jedna w Gdyni (robie tam plomby, kanaly itp)
Druga w Gdansku - robie tam wszelkie rwania, osemek itp, w przyszlym roku jade na wycinanie osemek dolnych z koscia :D i wiem ze zrobia mi dobrze.

Tylko nie wiem czy Trojmiasto Ci pasi :)
This board requires you to be registered and logged-in before you can view hidden messages


frankowski ma tendencje do liczenia nieco taniej (pod warunkiem ze robi ci KArol frankowski a nie Wieslaw - ktory jest zalozycielem kliniki ale tez jest mistrzem nad mistrzami) i rtg czasem wogoole nie licza
w dental art policza wszystko, nawet kazdy RTG

moim zdanime i tak warto za jakosc i minimalny czas w jakim cie mecza :D
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
User avatar
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posts: 232
Joined: 19 Feb 2011, 12:39
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Ela Eriska » 26 Jun 2012, 21:36 Re: polscy dentysci

Thesignerka.dzieki za namiary:)Trójmiasto jak najbardziej mi pasi:)Ja spod Krzyżackiego grodu jestem,wiec zza miedzy:)
Sprawdziłm oferty obydwu klinik,cennik porównywalnie podobny.najtaniej nie jest,ale mam nadzieje ze koszt idzie w parze z jakoscią.
Jesli jestes zadowolona z usług jednej czy drugiej kliniki,to mówi samo za siebie,nie potrzeba lepszej rekomendacji.Jesli wracasz do nich(jadąc zapewnie specjalnie do Pl aby leczyć zęby)to muszą byc dobrzy stomatolodzy :) a takich to ze świecą szukać...

Pozdrawiam:)
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posts: 255
Age: 47
Joined: 13 May 2011, 16:05
Reputation point: 31
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Thesignerka » 27 Jun 2012, 09:00 Re: polscy dentysci

Ciesze sie ze namiary sie przydadza..

generalnie ja bym plomby tez u frankowskiego robila, ale ze jestem z gdyni wiec blizej mi bylo do dentalartu.
Ale rwanie tylko u franka, bo dental niby tez ma oferte, ale jak cos sie spieprzy to na swoj koszt lecisz na ich chirurgie cholera wie gdzie i za ile.

A frankowski wszystko ma na miejscu, wiec jak bedzie dziura do zatoki w korzeniu to Ci w 20 min zaszyja, czy jakies inne powazne problemy jakie moga wygenerowac zeby. I robia to solidnie. Mojemu bratu wywalali cala gore za 4-kami bo dorobil sie niebezpiecznego zapalenia kosci przez zaniedbanie i grozilo rakiem. Zaplacil za to duzo mniej niz w cenniku, mial szyte zatoki i na drugi dzien jeszcze zyl :D i polazl do pracy lol.
Oni sa usytuowani kolo SKM Gdansk ZABIANKA, jakies 7 min od stacji skm, samochodem to juz wogoole bez problemu.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
User avatar
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posts: 232
Joined: 19 Feb 2011, 12:39
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by zuzia:) » 27 Jun 2012, 11:08 Re: polscy dentysci

Witam czy możesz podać dokładne namiary na tą przychodnie ??
Jest tam może ktoś mówiący po polsku ??



agata1981 wrote:Z calego serca polecam angielska przychodnie dentystyczna na West Bromwich.
A w szczegolnosci pania Dr Sidhus.

Jest to NHS dentysta. wiec dzieci do 16 roku zycia maja wizyty za darmo, jezeli rodzice posiadaja working tax credit exemption certificate/card to rowniesz za darmo.

A zaraz obok jest przychodnia lekarska. fantastyczni lekarze i jest tam polska recepcjonistka.

zuzia:)
Raczkujący
 
 
Posts: 53
Joined: 30 May 2011, 14:19
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kasia2103 » 14 Jul 2012, 18:16 Re: polscy dentysci

I ja się podłączam do pytanie o polską przychodnię stomatologiczną i dr Iskrę z West Bromu.Myślę nad wymianą koronki,znalazłam tam właśnie ofertę w cenie dostępnej i nie wiem czy umawiać się na wizytę i wymianę czy nie.
Ma ktoś jakieś opinie na temat tej przychodni? Będę wdzięczna za pomoc:)

kasia2103
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 7 Dec 2008, 17:21
Location: erdington
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by akrupa2 » 21 Sep 2012, 17:01 Polski dentysta na dibech!

witam czy zna ktoś namiary do poskiego dentsty który przyjmuje na Dibeh,podobno znajduje się on gdzieś w poblizu polskiego sklepu i komisariatu policji?

akrupa2
Początkujący
 
 
Posts: 26
Joined: 12 Jul 2011, 16:39
Reputation point: -3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mik247 » 21 Sep 2012, 18:18 Re: Polski dentysta na dibech!

A może tu spróbuj: http://bham.pl/directory/Medical---Dent ... donta.html
Bo na digbeth to nie wiem co i gdzie!
User avatar
mik247
Raczkujący
 
 
Posts: 55
Joined: 4 Jan 2010, 16:03
Location: Birmingham
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by julka030308 » 21 Sep 2012, 21:33 Re: Polski dentysta na dibech!

Tak jest gabitnet dentystyczny zaraz obok polskiego sklepu u gory.Widzialam szyld osobiscie ale niemialam przy sobie telefonu i nie zapisalsm numeru.Poszukaj na google moze cos bedzie

julka030308
Rozeznany
 
 
Posts: 291
Joined: 6 May 2008, 16:05
Location: solihull
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by pompoko » 21 Sep 2012, 21:50 Re: Polski dentysta na dibech!

Hejka ta przychodnia to Polmedmidlands a to ich nr do rejestracji 07544442002 zarejestrować się także można online http://www.polmedmidlands.co.uk/
Bylem tam kilkukrotnie i powiem tak,jest tam 3 stomatologów ale z osobistego doświadczenia mogę polecić Doktor Karoline :) To naprawdę miła i maxymalnie przyjemna i profesjonalnie podchodząca do sprawy osoba.Zero zbędnego bólu głowy i zębów oczywiśćie.
Przepiękne Panie :) to informacja dla Panów :) Doktor Karolina i jej asystentka Ania niestety przyjmują tylko we wtorki od ok godziny 14 do ostatniego pacjenta.
Sprawdzenie i wycena stanu zębów jest za darmo.Standardowa wizyta z białym wypełnieniem kosztuje ok 60F chyba,że mają promocję albo kupuję się w pakiecie.Ale po takie informację trzeba zadzwonić bo cenny pewnie i promocję się zmieniają.
Pozdrawiam Serdecznie

pompoko
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 20 Oct 2008, 20:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE