polscy dentysci

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

MalePostNapisane by gej0799131 » 13 Jun 2011, 19:28 Re: polscy dentysci

Ktos ma namiary na polskiego dnetyste u ktorego mozna robic na nhs?

gej0799131
Początkujący
 
 
Posts: 12
Age: 40
Joined: 10 May 2010, 20:40
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by przemko125 » 13 Jun 2011, 19:59 Re: polscy dentysci

w birmingham to nie wiem ale wiem ze w wolverhampton jest polska dentystka :) polecam

przemko125
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 20 May 2011, 20:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by krisbrumm » 17 Aug 2011, 15:59 Re: polscy dentysci

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYMI PSEUDO-DENTYSTAMI NAD POLSKIM SKLEPEM PRZY ALLISON ST.!!!
zarówno pan doktor jak i ta dentystka źle zdiagnozowali rzekomą "torbiel", która po badaniu i podjęciu leczenia w profesjonalnej i sprawdzonej przychodni w Warszawie, okazało się zupełnie czymś innym.
Nie dość, że żle zdiagnozowali, to jeszcze źle założyli lekarstwo (lekarstwo nie powodowało cofania się zmiany okołowierzchołkowej, a ponadto wypełniało kanał lekarstwem tylko do połowy!)
Pani doktor, która mnie właśnie przyjęła, nazwała mnie wręcz naiwniakiem po tym, jak opisałem jej przebieg wizyt w tych niby-dentystów!
Fakt jest taki, że wywaliła to, co oni założyli mi do zęba i zastosowała właściwy do tego typu schorzenia lek - aż do samego tzw. apexu, czyli do samego wierzchołka kożenia .
To, że po wizycie u pseudo stomatologów przestał mnie boleć ząb, zawdzięczam tylko temu, że otworzyli kanał aby upuścić gazy, oraz temu, że brałem doustnie antybiotyk, aż do wybrania całej serii.
Natomiast stan zapalny po 5-ciu wizytach u polskich "dentystów" nie cofał się, ani nie malał, co potwierdza seria zdjęć rentgenowskich robionych i u oszustów, jak i dzisiaj.
Nie wspomnę już, ile zostawilem tam pieniędzy.Taniej było by bookować samolot do polski i leczyć je w Polsce!

Zdecydowanie i z całą stanowczością odradzam korzystanie usług z Polskich dentystów z Allison St.
Typowi wyłudzacze.

słowem- chcesz mieć zęby leczone prawidłowo- najlepiej kupic bilet do polski i lecieć do sprawdzonych, zaufanych stomatologów.Ja tu nie rekjlamuję przychodni A czy B.
Chciałbym tylko uchronić forumowiczów przed niesolidnym lekarzem.
Last edited by krisbrumm on 18 Aug 2011, 11:00, edited 1 time in total.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
User avatar
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 45
Joined: 27 Sep 2010, 22:34
Location: Birmingham
Reputation point: 75
Poczciwy
Top
1

MalePostNapisane by Thomas » 17 Aug 2011, 20:14 Re: polscy dentysci

Szkoda ze tak jest ale dobry dentysta po co by wyjezdzal z kraju???
Dobry dentysta chociazby taki do ktorego jak uczesczal jezdzi Emelem ma czystu metrowa hate jezdzi na sympzja do paryza i na wakakcje na hawaje.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 17 Aug 2011, 20:29 Re: polscy dentysci

Bosh, Thomas, co to jest? Mógłbyś przetłumaczyć to na jakiś zrozumiały język? :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Thesignerka » 14 Sep 2011, 18:51 Re: polscy dentysci

wspolczuje, ja mam wiekszosc zebow po kanalowym, i to parokrotnym, w PL za kanal + plomba placilam 700zl w klinice, zero bolu, najnowsza technologia, gabinety z zapleczem chirurgicznym gdzie szycie zatoki nie jest problemem.

Rzucilam tutaj fajki i zaczely mnie bolec zeby nagle i zatoki, poszlam do dentysty PL w Coventry w nadzieji ze sie dogadam...

w zyciu takiego buca nie widzialam... pomijajac ze pakietyz NHS sa smutne, plomby amalgamatowe,ktore juz dawnoi powinny byc wycofane z uzycia, to jeszcze powtornego kanalu pan doktor nie zrobi bo nei umie... zero sluchania, zero inicjatywy jak wybrac jakies naprawde solidne wyjscie. Same polslowka, cierpienie ze pacjent duzo wie o metodach i tym jak byl leczony :D BIEDAAA


Wiec zamiast placic te 50 funa tutaj wole pojechac do PL, wziac wiecej kasy i porobic zeby w sprawdzonym miejscu. Nie dajcie se krzywdy robic partactwem, bo zeby nie grzybki, nie odrosna... jak ktos ma mala dziurke i malo problemow, niech ryzykuje, ale jak ktos ma "trudne" zeby, odradzam z calego serca zanim zrobia jakis kibel w paszczy...
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
User avatar
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posts: 232
Joined: 19 Feb 2011, 12:39
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by Guest » 16 Sep 2011, 20:08 Re: polscy dentysci

wspolczuje wam, szczerze to przy wieku 31 lat raz w zyciu doznalem bolu zeba i mialem go robionego kanalowo, do dzis poza tym tylko 3 male ubytki. nie wiem jak mozna miec robione wszystkie zeby, z niedbalstwa czy jak? bo ja od slodyczy nie stronie, wrecz przeciwnie a problemow brak. przy kazdej wizycie w polsce umawiam sie tylko na wizyte i sprawdzenie u mojego bardzo dobrego stomatologa i jest wszystko git.

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by krisbrumm » 17 Sep 2011, 17:04 Re: polscy dentysci

niestety to nie jest takie proste, jak myślisz.skłonność zębów do utraty zdrowia, poza higieną, jest też dziedziczna.Ma tu bardzo duże znaczenie i budowa kostna, i dieta, skład krwi, harakterystyka przemiany materii i duzo, dużo innych czynników.Porozmawiaj trochę z jakimś zaprzyjaźnionym dentystą, to uchyli ci troszkę rombka medycyny, i zobaczysz, że to nie jest takie proste, jak tylko higiena i słodycze.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
User avatar
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 45
Joined: 27 Sep 2010, 22:34
Location: Birmingham
Reputation point: 75
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Thesignerka » 14 Oct 2011, 14:27 Re: polscy dentysci

dokladnie tak jak napisal Krisbrumm, ja o zeby dbam wrecz maniakalnie a mimo to nic nie poradze ze zabki psuja sie od wewnatrz, od korzeni, mam to po tatusiu :) wiec myslenie ze ktos zaniedbuje higiene jest mylne, zdecydowanie. Znam ludzi ktorzy nie znaja sie prawie ze szczoteczka do zebow i nic im nie dolega, a mi bozia dala oprocz slabych zebow mase innych rzeczy przy okazji, np dodatkowe korzenie w trzonowcach lol :D ale faktem jest ze zdrowie mam skopane na prawo i lewo, nie wiem czy cos wspolnego ma to ze jestem wczesniakiem.

moj maz ma prawie 40 lat i chyba tylko 1 mala plombe i zero problemow, nigdy go nie bolal brzuch, glowa ani zeby :D szczesciarz.

podobnie jest tez z wybielaniem, jesli ktos ma bardziej szara lub zolta kosc, nie bedzie mial extra white zebow chocby nei wiem co stosowal.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
User avatar
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posts: 232
Joined: 19 Feb 2011, 12:39
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by Guest » 14 Oct 2011, 20:02 Re: polscy dentysci

to przepraszam, nigdy nie mialem za bardzo stycznosci z innymi ludzmi w tym temacie, ja co prawda do konca pieknych nie mam bo jak juz napisalas idealnie bialych to ja miec nie bede ale tak samo jak twoj maz, zero problemow, bol glowy raz do roku i tylko jak sie nie wyspie kilka dni z rzedu, bol brzucha... no czasami jest... raz na miesiac ale ja go katuje tlustym jedzonkiem itp wiec ma prawo...

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by wasillo83 » 24 Oct 2011, 20:04 Re: polscy dentysci

czyli co??
jest ktoś do kogo można pójść?
w polsce niestety nie dam już rady, a za 3 tygodnie muszę się stawić u jakiegoś stomatologa :/
no i nie wiem co mam robić :(

wasillo83
Początkujący
 
 
Posts: 25
Joined: 12 Oct 2011, 18:44
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ann11281 » 24 Oct 2011, 21:00 Re: polscy dentysci

ja ostatnio mialam zeba leczonego kanalowo w Coventry- jestem bardzo zadowolona
w koncu ktos odkryl o co chodzi (bylam 2 razy z tym u dentystow w Polsce....nic na zdjeciach nie wykryli i bylo coraz gorzej-trwalo to ok 3 miesiecy), takze ja polecam Coventry z czystym sumieniem
User avatar
ann11281
Rozeznany
 
 
Posts: 270
Joined: 14 Nov 2007, 16:12
Location: Oldbury
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Thesignerka » 25 Oct 2011, 17:22 Re: polscy dentysci

Niezle, jak ja leczylam w PL zeby to jak zabek uparcie bolal po zaplombowaniu to zawsze dentystka wwiercala sie w korzen, bo na RTG nie zawsze widac, z reszta niewielu dentystow robi porzadne RTG.

Tylko kanal napiernicza tak ze czlowiek zapomina jak sie nazywa i zadne prochy nie pomagaja, kiedys mistrzowsko wzielam z 4 pyralginy i tramal bo moj brat mial na zlamanie zapisany :twisted: rownie mistrzowsko bylam zwyczajnie przycpana a bol nie przeszedl, baba na pogotowiu sie zalamala, ale nie darla sie bo mialam wtedy moze z 18 lat :D rozwiercila i bylo po bolu :)

W coventry pan doctor nie zauwayl, zeby zab byl do przeleczenia kanalowego powtornego (z reszta sie przyznal ze nie potrafi robic ponownego kanalu, co w PL jest w klinikach standardem) a w PL przed wyjazdem moja lekara z kliniki mowila ze MUSZE go przeleczyc bo kanaly sie rozszczelnily :] co z reszta czuje wyraznie ostatnio, i dlatego jade do PL na leczenie.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
User avatar
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posts: 232
Joined: 19 Feb 2011, 12:39
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by tygi » 7 Nov 2011, 20:02 Re: polscy dentysci

Hmm, ja właściwie z podobnym pytaniem - szukam na gwałt polskiego dentystę, pechowo wypadła mi plomba z kawałkiem zęba i zostały marne szczątki, za miesiąc lecę do Polski, ale potrzebuję czegoś, żeby nie wdało się żadne paskudztwo;/ niestety, nie znam Birmingham i hasło "polski sklep w centrum" niewiele mi mówi ;p
jeśli ktoś zna kogoś i mógłby podać mi adres byłabym wdzięczna (pewnie na kogoś, leczącego w rejonach Harborn nnie mam co liczyć ...)

tygi
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 7 Nov 2011, 19:54
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Thesignerka » 12 Nov 2011, 17:25 Re: polscy dentysci

po wizycie w PL, porzadnym skanie szczeki 2 roznych stomatologow, w tym chirurg bardzo dobrej kliniki calkowicie wykluczyl diagnoze dentysty z Coventry, jak mozecie omijajcie dentystow PL, ceny wychodza na to samo jak leci sie do PL, a nawet taniej, oststnio lecialam za 40 funa w obie strony, za zeba - leczenie specjalistyczne, zaplacilam okolo 200 funtow,pelna profeska, skany 3D - wypasiony sprzet, w UK poszloby wiecej kasy i efekt moglby jednak byc gorszy. Pomijajac ze wiekszosc zwyklych gabinetow albo by sie nie podjela uczciwie albo jak pan z Coventry wciskal kity ze tylko plomba do wymiany czym narazilby mnie na koszty i niezly problem po miesiacu.

oczywiscie jak ktos ma faktyczne mocne zeby i tylko jakas plombe do wymiany to luz, moze byc ten tutaj, ale kanaly, pierwsze lub kolejne, dlutowania, szycia zatok, resekcje korzeni, stany zapalne kosci itp tylko w PL w dobrych klinikach.

w razie co sluze przydatnymi informacjami co do leczenia w Trojmiescie.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
User avatar
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posts: 232
Joined: 19 Feb 2011, 12:39
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
1

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE