Antykoncepcja w Anglii

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by P880920 » 24 Sep 2012, 16:31 Re: Antykoncepcja w Anglii

Witam kobietki, chcialam zapytac o ten Krazek nuvaring Czy jesli pojde do gp to dostane go bez problemu?? Prosze o odpowiedzi;) pozdrawiam

P880920
Raczkujący
 
 
Posts: 57
Age: 35
Joined: 11 Feb 2011, 22:31
Location: Shard End
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 25 Sep 2012, 16:43 Re: Antykoncepcja w Anglii

mysle ze dostaniesz zapisz sie do practical nurse i powiedz jej ze chcesz to i juz;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 26 Sep 2012, 00:04 Re: Antykoncepcja w Anglii

a mi dzis odmowiono antykoncepcji dokladniej tabletek bo jak to w family planning powiedziala mam migrene w rodzinie i one nie sa wskazane jak i plastry ktore mam od 1,5roku i nic mi po nich nie jest i odeslala mnie do gp :/ gdzie sam gp wyslal mnie do nich . zalicze pewnie znowu brook clinic i dostane to co chce od reki,
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 26 Sep 2012, 09:32 Re: Antykoncepcja w Anglii

moja mama ma mogreny ale mi nie odmówiono tabletek z reszta ja je biore od 13 lat ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 26 Sep 2012, 15:27 Re: Antykoncepcja w Anglii

dlatego mnie to zdziwilo bo jakbym ich brac nie mogla czy tez uzywac plastrow to lekarz powinien o tym wiedziec. poszlam do swojego gp a ona zdziwiona i dala recepte od reki :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 26 Sep 2012, 16:06 Re: Antykoncepcja w Anglii

Ivoneczka23 wrote:mysle ze dostaniesz zapisz sie do practical nurse

practice nurse :wink:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 26 Sep 2012, 22:05 Re: Antykoncepcja w Anglii

agg ;) polecam http://en.wikipedia.org/wiki/Licensed_practical_nurse
jest to także forma poprawna uzywana w jezyku angielskim ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by jo14189 » 28 Sep 2012, 21:04 Re: Antykoncepcja w Anglii

dziewczyny a powiedzcie mi czy mialyscie jakies testy zanim dostawalyscie srodki antykoncepcyjne? pyam poniewaz ja osobiscie mam problemy z gospodarka hormonalna i pewnych hormonow nie moge przyjmowac
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
User avatar
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posts: 306
Age: 34
Joined: 21 Nov 2011, 10:38
Location: Walsall
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 28 Sep 2012, 21:52 Re: Antykoncepcja w Anglii

Ivoneczka23 wrote:agg ;) polecam http://en.wikipedia.org/wiki/Licensed_practical_nurse
jest to także forma poprawna uzywana w jezyku angielskim ;)

nie chce odbiegac od tematu dyskusji, ale lepiej nie wprowadzac ludzi w blad i
...przeczytaj jeszcze raz to co zalinkowalas ;)

practice nurse. wiem z kim pracuje :)
practical nurse to amerykanskie okreslenie pielegniarki o innym poziomie wyksztalcenia w uk.

zanim sie podwazy czyjas wypowiedz, warto sprawdzic swoje racje/nie racje ;)
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
1

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 29 Sep 2012, 09:49 Re: Antykoncepcja w Anglii

...nigdy nie dyskutuj z idiota....
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by madbrain » 5 Oct 2012, 10:44 Re: Antykoncepcja w Anglii

agg wrote:nie chce odbiegac od tematu dyskusji, ale lepiej nie wprowadzac ludzi w blad i
...przeczytaj jeszcze raz to co zalinkowalas


http://www.thefreedictionary.com/practical+nurse

link od Iwoneczki23 byl na temat tylko trzeba umiec czytac ze zrozumieniem

@agg zanim sie zaczniesz wtracac do jakiejkolwiek dyskusji trollujac zamiast odniesc sie do meritum tematu - to popros kogos doroslego, zeby Ci wytlumaczyl jakis tekst po angielsku, a dopiero potem jak nadal bedziesz odczuwala nieodparta chec wyglupienia sie przed szersza publicznoscia popros go o pozwolenie..
''Prawda leży po stronie najbardziej wypasionej'' :D

madbrain
Raczkujący
 
 
Posts: 96
Age: 42
Joined: 13 May 2011, 08:45
Location: Bartley Green
Reputation point: 12
Neutralny
Top
-3

FemalePostNapisane by agg » 5 Oct 2012, 12:59 Re: Antykoncepcja w Anglii

madbrain, kolejny pajac co sie wyglupil :lol:
madbrain wrote:...nigdy nie dyskutuj z idiota....

dlategoz sobie daruje, bo jak widac oboje macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem. do tego nie macie pojecia o stopniach pielegniarskich wiec bez sensu ciagnac dyskusje.

agg wrote:practical nurse to amerykanskie okreslenie pielegniarki o innym poziomie wyksztalcenia w uk.

amen.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by madbrain » 5 Oct 2012, 13:26 Re: Antykoncepcja w Anglii

agg wrote:practical nurse to amerykanskie okreslenie pielegniarki o innym poziomie wyksztalcenia w uk.

Po pierwsze to zdanie jest nielogiczne i niegramatyczne
Po wtore przyczepilas sie do okreslenia 'practical nurse' - ktore jest jak najbardziej poprawne w jezyku angielskim i nie musi oznaczac bezposrednio faktu posiadania LPN, to ze przeszlas jakas tresure w NHSie nie znaczy, ze jak wlodarze NHS zmienia po raz kolejny nazwe z 'practical nurse' (co zrobili w roku 2000) na jakies absurdalne 'people assistant' to nie bedzie sobie mozna uzywac okreslenia 'practical nurse' i ludziom tego nie zabronisz.

Widac twoj zupelny brak kultury i obycia - na szczescie jest to raczej wyjatek wsrod 'pielegniarek' w UK i mam nadzieje ze wnet ktos Cie tego nauczy, albo da Ci mozliwosc zmiany zawodu na taki, w ktorym nie bedziesz miala zadnego kontaktu z ludzmi czym poprawi humor wszystkim placacym podatki w UK.

ps.
A wogole to przeczytaj sobie o czym jest temat, jakimi okresleniami ludzie tutaj operuja, a przede wszystkim naucz sie rozumiec sens slowa pisanego - chociaz patrzac na twoje posty to 90% z nich to trollowanie
''Prawda leży po stronie najbardziej wypasionej'' :D

madbrain
Raczkujący
 
 
Posts: 96
Age: 42
Joined: 13 May 2011, 08:45
Location: Bartley Green
Reputation point: 12
Neutralny
Top
3

FemalePostNapisane by agg » 5 Oct 2012, 15:08 Re: Antykoncepcja w Anglii

madbrain, ulzylo ci? to fajnie...

akurat w swojej pracy jestem swietna i doceniana przez pacjenow, wiec nie trafiles w to co chciales,
a twoje "wypasne" zdanie jakos zwisa mi i powiewa :lol:
zycze tobie samych "kulturalnych i obytych" pielegniarek na swojej drodze! :lol:



madbrain wrote:ps.
A wogole to przeczytaj sobie o czym jest temat, jakimi okresleniami ludzie tutaj operuja, a przede wszystkim naucz sie rozumiec sens slowa pisanego - chociaz patrzac na twoje posty to 90% z nich to trollowanie


madbrain wrote:Widac twoj zupelny brak kultury i obycia - na szczescie jest to raczej wyjatek wsrod 'pielegniarek' w UK i mam nadzieje ze wnet ktos Cie tego nauczy, albo da Ci mozliwosc zmiany zawodu na taki, w ktorym nie bedziesz miala zadnego kontaktu z ludzmi czym poprawi humor wszystkim placacym podatki w UK.


i vice versa.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Jaga S » 5 Mar 2013, 08:19 Re: Antykoncepcja w Anglii

Ol dzizus... Nie wiem czy tu pisac bo widze ze jakas wojna byla. Ale moze sie odwaze i zapytam.
No wiec obecnie jestem w ciazy, ale po urodzeniu dziecka i zaprzestaniu karmienia chcialabym zaczac zazywac tabletki anty. Dobrych kilka lat ich nie bralam, nie chcialam sie truc. No ale w najblizszej przyszlosci jeden dzidzius mi wystarczy :) w czasach kiedy zazywalam, jedyne ktore tolerowalam dobrze to byl Yasmin. Zdazylam juz doczytac ze sa dostepne w uk.

I tu moje pytanie czy przepisza mi bez problemu te wlasnie tabletki Yasmin jak sadzicie, wyczytalam ze ponoc sa drogie i nie chca ich refundowac. Jesli to prawda to czy lekarz moze wypisac mi je na recepte platna?

Skoro juz musze sie truc to wole przynajmniej wiedziec czym. Wole tez zaplacic niz testowac na sobie jakies inne wynalazki.

Pozdrawiam :)

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posts: 105
Joined: 2 Nov 2012, 08:17
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE