Antykoncepcja w Anglii

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by OWA » 12 Mar 2013, 14:29 Re: Antykoncepcja w Anglii

Hah, noi wczoraj mi lekarka w PL zmieniła leki na Artizię. jakieś doświadczenia może ktoś?

OWA
Początkujący
 
 
Posts: 14
Joined: 17 Jan 2013, 07:45
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by maciaa » 21 May 2014, 13:21 Re: Antykoncepcja w Anglii

Witam. Moze ktos mi powiedziec jak mozna sie umowic zeby zastosowac antykoncpecje "implant"? Bylam na erdingtonie w przychodni tam lekarz dal mi jakas ulotke z roznymi metodami i powiedzial zeby na stronie patient.co.uk znalez lekarke ktora sie tym zajmuje (nabazgrolil jej nazwisko nie wiem co tam pisze) nie moge tam nic znalzesc? Moze Wy cos wiecie na ten temat ?

maciaa
Początkujący
 
 
Posts: 30
Joined: 26 Jul 2011, 19:19
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 21 May 2014, 13:54 Re: Antykoncepcja w Anglii

Najlepiej udac sie do family planning clinic , umowic sie Na spotkanie tam i ci zaloza implanta
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 21 May 2014, 14:02

Podobno wieksze oczekiwania sa na wyjecie tego implantu niz na aplikacje. Ponoc jest tak silny ze babki czuja sie po nim fatalnie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by maciaa » 1 Jun 2014, 19:43 Re: Antykoncepcja w Anglii

Slyszalam inne opinie. A pozatym mozna go w kazdej chwili wyciagnac ;)

maciaa
Początkujący
 
 
Posts: 30
Joined: 26 Jul 2011, 19:19
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 8 Jun 2014, 11:13 Re: Antykoncepcja w Anglii

maciaa wrote:Slyszalam inne opinie. A pozatym mozna go w kazdej chwili wyciagnac ;)

Teoretycznie można go wyciągnąć, ale nie chcą tego robić. Dlatego, jak wyżej, kolejki do wyciągnięcia tego syfu są bardzo długie.
Mało kto dobrze toleruje implanty. Maja masakryczne skutki uboczne. Jak na przykład krwawienie, jak normalny okres, przez 3 miesiące non stop (potem może zmniejszyć się do tylko 3 tygodni na miesiąc, albo nie), tycie po 10-20 kg, migreny, stany depresyjne, puchnięcie kończyn.
Niestety żeby się dowiedzieć czy będzie dobrze czy nie, trzeba spróbować, ale później miesiącami trzeba truć lekarzowi, żeby łaskawie zgodził się na usunięcie. Znam sporo kobiet, które miały implanty. Wszystkie musiały mieć wyciągnięte, ze względu na skutki u boczne, i tylko jedna miała usunięty od razu. Reszta męczyła się 5-6 miesięcy, zanim lekarze łaskawie zgodzili się na wyjecie.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Natalia_Mrow » 11 Jun 2014, 15:14 Re: Antykoncepcja w Anglii

Witam, potrzebuje antykoncepcji na juz, najchetniej to bym wszczepila sobie ten implant, ale po co robic sobie syf z organizmu, wiec zostaje przy moich Yasmin, tylko te i zadne inne. Tylko uwaga. Nie bylam tu jeszcze u zadnego lekarza, nie mam zadnej karty zdrowia i nie jestem zorientowana w sluzbie zdrowia w UK. Czy jesli pojde do Family Planning to tak po prostu bede mogla zglosic sie po recepte na tabletki? Aha, i czy dostane tu oryginalny Yasmin? nie chce zamiennikow.
User avatar
Natalia_Mrow
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Age: 29
Joined: 6 Jun 2014, 09:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 11 Jun 2014, 22:08 Re: Antykoncepcja w Anglii

Yasmin dostaniesz bez problemu ale niewiem czy bez gp mozesz isc do family planning, zarejestruj sie w najblizszym gp i lekarz da ci recepte Na to bez problemu
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE