ginekolog

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by agg » 6 Jul 2010, 20:15 Re: ginekolog

asia.b wrote:Hej. Potrzebuje konsultacji z polska polozna, pamietam nie tak dawno pewna kobieta rozdawala wizytowki kolo polskiego kosciola. Moze ma ktos namiary. Dziekuje

tu z dziewczyn na forum chyba zadna nie korzystala z takich "wynalazkow" :-D

a angielska polozna do konsultcji niedobra :?: na pewno latwiej ja znajdziesz :!: :grin:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by asia.b » 6 Jul 2010, 20:31 Re: ginekolog

wlasnie angielska nie potrafila mi udzielic informacji. Nie chce rozpisywac sie na ten temat i nie potrzebuje innych komentarzy jak tylko numeru telefonu. A wiem, ze dziewczyny korzystaja z polskiej poloznej z Coventry, tylko obecnie jest na urlopie. Dziekuje

asia.b
Początkujący
 
 
Posts: 19
Joined: 17 Aug 2009, 11:41
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kik1976 » 7 Jul 2010, 08:45 Re: ginekolog

nie slyszlam o polskiej poloznej w b-ham, a zeby przyjmowac prywatnie, to musza miec uprawnienia. jesli polozna nie rozumiala o co chodzi, to idz do lekarza.
User avatar
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posts: 970
Joined: 2 Sep 2006, 07:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by milka2 » 4 Jan 2013, 12:28 Re: ginekolog

Dziewczyny,czy była któraś może u dr Krystyny Grudzień? (ginekolog w birmingham),poszukuję opinii na temat tej pani doktor,jutro mam wizytę i jakoś nie czuję się komfortowo nic nie wiedząc...

milka2
Raczkujący
 
 
Posts: 58
Joined: 27 Aug 2011, 11:05
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by blondi85 » 22 Sep 2013, 18:35 Re: ginekolog

Witam

Poszukuję polskiego lekarza ogólnego i ginekologa który pracuje na fundusz a nie prywatnie. Jeśli ktoś coś wie na ten temat proszę o jakieś informacje.



Pozdrawiam :grin:

blondi85
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 5 Feb 2013, 16:24
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Przemek78 » 7 Oct 2013, 21:17 Re: ginekolog

Na West Bromwich na High Street jest polska przychodnia i tam podobni przyjmuje ginekolog. Jest to dokładnie na przeciw polskiego sklepu przy zegarze.
User avatar
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posts: 139
Age: 46
Joined: 13 May 2007, 17:01
Location: Oldbury
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by annsu » 24 Aug 2015, 10:46 Re: ginekolog

Co do p. dr Krystyny Grudzień... Przy infekcji ok, zbada i przepisze receptę, USG tez zrobi dokładnie. Chodź dość specyficzna ta osoba. Jednak... chodziłam do tej Pani z problemem torbieli. Przez rok czasu brałam tabletki hormonalne bez przerwy na miesiączkowanie. Przy każdej wizycie mówiła, że następnym razem dostanę skierowanie na laparoskopię (nie dostałam). W końcu pojechałam z problemem do Polski. Co się okazało, przez rok brałam tabletki dla kobiet karmiących (nie mam dzieci)! Lekarz w Polsce przepisał inne tabletki, po 2 miesiącach, po torbieli nie było śladu...

annsu
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 24 Aug 2015, 09:55
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE