potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by kalini812 » 8 Oct 2009, 10:26 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

dziekuje wam wszystkim za zainteresowanie moja sprawa----macie jak najbardziej racje co do zmiany przychodni i lekarza,wlasnie zamierzam to zrobic.
pozdrawiam
User avatar
kalini812
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 42
Joined: 23 Apr 2008, 18:28
Location: Tamworth---Wrocław
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 8 Oct 2009, 11:23 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

sandi1 tu nie chodzi o to czy ci***ak czy nie ci***ak, to nie ma nic do rzeczy, poprostu jeden sie przylozy inny oleje. Ja do tej pory nie widzialam tu jeszcze innego lekarza niz jakis Ahmed a jestem zadowolona. Bardziej zawiodlam sie na lekarzach polakach do ktorych wydzwanialam i blagalam zeby ktorys mnie przyjal z dzieckiem i zaden nie chcial bo albo za daleko mu bylo jechac albo podawali mi takie ceny za wizyte ze kolana mi miekly i jeszcze zyczyli sobie zeby ich wozic. Zalezy na jakiego sie czlowieka trafi a nie od jego narodowosci...
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 8 Oct 2009, 11:36 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

ewela119 wrote:Zalezy na jakiego sie czlowieka trafi a nie od jego narodowosci...
no właśnie święta racja :!:
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by kalini812 » 8 Oct 2009, 12:41 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

ojjj tak swieta racja
ale teraz miej szczescie i traf na tego dobrego lekarza
no nic....pozostaje mi probowac, najwyzej pozwiedzam troszku przychodni :grin:
User avatar
kalini812
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 42
Joined: 23 Apr 2008, 18:28
Location: Tamworth---Wrocław
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by pawelanisia » 8 Oct 2009, 14:21 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Ja bylam u dr czyzowskiej czy jak jej tam w przychodni polskiej.goraco polecam.super podejscie do maluszkow,bada wnikliwie.godna polecenia

pawelanisia
Początkujący
 
 
Posts: 23
Joined: 4 Oct 2007, 11:21
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kalini812 » 8 Oct 2009, 17:09 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

ooo pawelanisiadzieki za info
pozdrawiam

[ Dodano: Pon Paź 12, 2009 15:39 ]
wyobrazcie sobie ze poszlam do tej mojej przychodni-chyba juz ewidentnie ostatni raz,stwierdzilam iz moze rzeczywiscie niewarto tyle placic,skoro moga zbadac za free,a tymbardziej zalezalo mi szybko,gdyz syn bardzo zle sie czul.no i co.....moglam sie spodziewac,niezbadal mi dziecka i jeszcze powiedzial ze w sumie to on nie wyglada na chorego,po czym jak powiedzialam mu iz dziecko dusi sie,budzi w nocy z okropnym kaszlem i omalo nie "wypluje" sobie pluc to on na to.....a to damy antybiotyk :):):) rozbawil mnie :twisted:
powiem wam jeszcze jeden numer,z tego wszystkiego chyba od syna to i ja sie rozchorowalam,zeby bylo malo to jeszcze dopadly mnie problemy kobiece,no wiecie-przeokropne pieczenie i swedzenie narzadow kobiecych.poszlam do niego(dzisiaj),przebadal,,chcialam wydusic od niego jakies skierowanie na przeswietlenie pluc,ewentualnie na badanie w kierunku astmy(kiedys,kiedys podejrzewali to u mnie),ale wedlug mojego kochanego lekarza mi jest to neipotrzebne,bo ja przeciez zadnej astmy nie mam :)przepisal mi antybiotyk-zreszta ten sam co synowi ino mi w tabletkach:)spytalam jego o to swedzenie,a on ze dopiero po ukoczeniu antybiotyku mam sie zarejestrowac do tej calej Nursey(czy jak to sie pisze)powiedziec co jest grane,jesli by nadal dokuczalo i on wypisze wtedy leki----dzieki Bogu ze mam w domu mas Clotrimazolum bo bym chyba zwariowala z bolu tyle czasu czekac-tydzien mam jesc antybiotyk.
pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :grin:
jednak czas na zmiane przychodni :wink:
User avatar
kalini812
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 42
Joined: 23 Apr 2008, 18:28
Location: Tamworth---Wrocław
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by klon » 14 Dec 2010, 05:48 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Ja mam polskiego GP,zainteresowanych zapraszam na priwat

klon
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Age: 53
Joined: 14 Sep 2008, 17:31
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kora » 9 Jan 2011, 15:08 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Witam! Poszukuje polskiego GP jeżeli ktoś coś wie to prosze dać znać. Moje dziecko choruje a angole dają tylko antybiotyk. prosze o pomoc!!! z góry dziekuje!!

kora
Początkujący
 
 
Posts: 26
Joined: 7 Sep 2009, 15:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 9 Jan 2011, 16:47 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Nie pomogę Ci w kwestii lekarza, ale wydaj mi się, ze skoro
kora wrote:(...)angole dają tylko antybiotyk. (...)

to nie jest tak źle. Słyszałem, ze tutejsi lekarze nie znają antybiotyków i przepisują wyłącznie paracetamol. Tak przynajmniej piszą _prawie wszyscy_ po polskich forach.

Pozdrawiam i życzę zdrowia dla pociechy

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by kora » 9 Jan 2011, 18:01 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Myślisz że nie jest tak źle?? poszłam z małą do GP bo miała gorączke i grype żołądkową z myślą że da jej coś żeby tyle nie wymiotowała a on na to że ona ma zapalenie ucha i to od tego to wszystko. Dostała antybiotyk no i ok. Na drugi dzień było gorzej więc pojechaliśmy do szpitala a tam nam powiedzieli że ona ma uszy zdrowe że pewnie się tylko zadrapała :evil: . Powiedziano mi że ma białko w moczu no i ma dalej brać antybiotyk ten na ucho, a jak się skończy to pójść do GP po więcej. I gdzie tu logika skoro na antybiotyku napisane jest ze jest na infekcje uszu? Niestety to nie jest pierwszy raz :(( Nie chcę ze wszystkim latać do Polski dlatego potrzebuję znaleźć polskiego lekarza tutaj. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje!

kora
Początkujący
 
 
Posts: 26
Joined: 7 Sep 2009, 15:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Dalijka » 9 Jan 2011, 18:47 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Eh mam podobnie,prawie za kazdym razem gdy moj maly jest chory to lekarze przepisuja mu antybiotyk,mowiac ze to uszy, a ja wiem ze przy zapaleniu ucha jest okropny bol dziecko nie daje sie tam dotknac i w ogole jest marudne. Teraz niedawno znowu mial goraczke powyzej 39 stopni oczywiscie u GP zapalenie ucha i antybiotyk,ale cos mnie tknelo i mu tego antybiotyku nie podawalam i co sie okazalo? ze to 3-dniowka bo na 4 dobe po goraczce nie bylo sladu za to wystapila wysypka jak to przy trzydniowce bywa.Tez nie ufam tutejszym lekarzom.
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
User avatar
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posts: 185
Age: 44
Joined: 4 Dec 2010, 16:54
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 28 Jan 2011, 12:13 Polski dermatolog i okulista pilnie potrzebny

Hej czy ma ktos namiary na polskiego dobrego dermatologa i okuliste najlepiej w bham? z gory dzieki za wszystkie info!
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 28 Jan 2011, 14:56 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

bogini, a co Tobie dolega? musi byc polski? :P
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 28 Jan 2011, 15:17 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

agg, co mi dolega a niewiem wlasnie dlatego potrzebuje lekarza;p no polskiemu najlepiej wytlumacze a on mi nie znam fachowego medycznego jezyka wiez z angielskim specjalista ciezko bedzie..zreszto tru jeden lekarz od wszytskiego od palec u nogi po oko ja potrzebuje specjalisty z danych dziedzin:P
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 28 Jan 2011, 15:45 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

GP Cie skieruje do specjalisty jak jest taka potrzeba!
Kiedys tu ktos pisal o polskiej przychodni, ale nie wiem o co kaman bo nigdy sie tym nie interesowalam.
Ja mam kolezanke dermatolog, ale ona nie prowadzi zadnej swojej praktyki tylko pracuje w szpitalu.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE

cron