potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by ktosienka » 20 Sep 2009, 19:16 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Rok temu skorzystalam z pomocy dr Slawomira Tajchmana w Zielonej Przychodni w Greenwich.
Wtedy w tej przychodni przyjmowalo rotacyjnie 2 ortopedow, klinicystow (zmieniali sie co 2 tygodnie). Koszt (rok temu) to chyba £60, w gabinecie bylo USG (w cenie uslugi), podobnie jak numer komorki lekarza z ktorego mozna korzystac w celach konsultacyjnych po wizycie.

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posts: 498
Joined: 22 Oct 2006, 13:06
Reputation point: 65
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 21 Sep 2009, 20:43 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

a ja bym zapisala sie do innego gp skoro ten nie traktuje Was powaznie :neutral:
albo pojsci jeszcze raz i niech na pismie Ci napisze, ze wszystko ze stawami jest ok i jest to normalne :roll:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 22 Sep 2009, 07:53 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

ja bym tego tak nie zostawila i powiedziala ze chce dostac skierowanie do szpitala do specjalisty polecam royal ortopedic <nie pamietam jak to sie pisze> hospital w northfield naprawde dobrzy lekarze..sprawdzilam ..lekarz wraz ze swoim zespolem robi badania by wykluczyc ewentualne schorzenia.. ja bylam u swojego gp bo mialam problem ze stawem kolanowym i dala mi tylko przeciwbolowe ale sie nie poddalam poszlam za 2tyg i zmienilam lekarza i wystarczy ze powiedzialam ze mam cos ze stawem kolanowym i odrazu skierowala mnie tam do lekarza bo powiedziala ze nikt inny lepiej nie zbada jak w tamtym szpitalu
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Ryszardb » 22 Sep 2009, 13:36 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

ktosienka wrote:Rok temu skorzystalam z pomocy dr Slawomira Tajchmana w Zielonej Przychodni w Greenwich.
Wtedy w tej przychodni przyjmowalo rotacyjnie 2 ortopedow, klinicystow (zmieniali sie co 2 tygodnie). Koszt (rok temu) to chyba &pound;60, w gabinecie bylo USG (w cenie uslugi), podobnie jak numer komorki lekarza z ktorego mozna korzystac w celach konsultacyjnych po wizycie.


dzieki za odpowiedz ale chcialbym cie prosic o jakies bardziej szczegolowe dane tzn adres i jakis kontaktowy telefon

[ Dodano: Wto Wrz 22, 2009 14:51 ]
ktosienka wrote:Rok temu skorzystalam z pomocy dr Slawomira Tajchmana w Zielonej Przychodni w Greenwich.
Wtedy w tej przychodni przyjmowalo rotacyjnie 2 ortopedow, klinicystow (zmieniali sie co 2 tygodnie). Koszt (rok temu) to chyba &pound;60, w gabinecie bylo USG (w cenie uslugi), podobnie jak numer komorki lekarza z ktorego mozna korzystac w celach konsultacyjnych po wizycie.


dzieki. czy mozesz mi podac jakis szczegolowe dane, jak sie z nimi skontaktowac jakis adres telefon czy moze www.Czekam i jeszcze raz dziekuje

Ryszardb
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 31 Oct 2007, 21:50
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ktosienka » 22 Sep 2009, 21:11 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

http://green-surgery.com/a1229439643pol ... opeda.html
tu znajdziesz wszelkie dane kontaktowe.

Osobiscie nie lubie wybierac sie w tamta strone autem, bo: korki, problemy z parkowaniem, oplata za wjazd do cetrum i parkowanie itd... Polecam national express, tani i mozna sie wyspac po drodze

Wizyte u lekarza mozna polaczyc ze zwiedzaniem Greenwich i moze wysjc z tego fajna calodniowa wycieczka

Na problemy ze stawami nie zaszkodzi zelatyna pod jakakolwiek postacia.


pozdrawiam

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posts: 498
Joined: 22 Oct 2006, 13:06
Reputation point: 65
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Marta8204 » 22 Sep 2009, 21:18 Poszukuję ginekologa !!!!

Poszukuję polskiego ginekologa. Co wiem to podobno na West Bromwich gdzieś jest . Jakby ktoś posiadał jakieś informację to proszę o wpisik i o numer telefonu ( kontaktowy ginekologa ).Proszę nie pisać mi na temat swojej przychodni bo czekam już 5 tygodni na list ze sziptala i dalej cisza >Z góry dziękuję

Marta8204
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 9 Nov 2008, 20:36
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 23 Sep 2009, 10:26 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Sprobuj w polskiej przychodni w Coventry, na stronie glownej jest gdzies ich reklama
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by elabella84 » 28 Sep 2009, 17:38 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Szczerze odradzam Przychodnie w Coventry,:"za pełny zestaw badan "zapłaciłam 130 funtów i tak naprawde nic sie nie dowiedziałam ,prawie nic bo jesli nie zadawałabym pytan to pewnie nic by mi nie powiedział.wizyta trwała 10 min!

elabella84
Początkujący
 
 
Posts: 17
Age: 39
Joined: 25 Jul 2009, 11:17
Location: birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 28 Sep 2009, 19:07 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Slyszalam ze przychodnia w Coventry nie cieszy sie najlepsza slawa jesli chodzi o ginekologow ale o polskich ginow tu w Bham jest raczej trudno a kolezanka chciala szybko, koniecznie polaka i to jeszcze nie w przychodni
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by kalini812 » 7 Oct 2009, 19:10 pilnie pediatra

witam,może sie powtarzam,moze juz taki temat byl,ale pilnie poszukuje pediatry.
wiem o przychodni w Coventry(Nuneaton),podobno przyjmuja tam(w niedziele) dwie Panie
dr.n.med.Jolanta Czyzowska i Malgorzata Lipiarz,czy ktos u ktorejs juz byl,ktora jest lepsza,a moze niekoniecznie przychodna w Coventry,moze jakas w Birmingham z polskimi lekarzami,ja mieszkam w Tamworth-bardzo prosze o porade.z gory za wszelkie informacje dziekuje i pozdrawiam
User avatar
kalini812
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 42
Joined: 23 Apr 2008, 18:28
Location: Tamworth---Wrocław
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 7 Oct 2009, 20:54 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Hm a czemu akurat polski? Jak moja mala byla chora tez szukalam polskiego ale trudno znalezc kogos kto Cie przyjmie w jakiejkolwiek przychodni. Kiedy moja mala byla chora tez szukalam polaka i niestety kazdy mnie zbywal w koncu poszlismy do "angielskiego" i tez nam pomogl i nie zdarl z nas majatku jak polacy...
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by kalini812 » 7 Oct 2009, 21:38 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

wiesz ewela119mam oczywiscie swoja przychodnie,przyjmuje w niej ci***ak moj prawie 2letni synek widzi go to robi w tyl zwrot i zanosi sie od placzu,a ci***ak rozklada rece i mowi ze dziecko tak placze to ja nie mam mozliwosci zbadania-rece opadaja:(kompletnie zadnego podejscia.przyznaje ze synek bardzo boi sie lekarzy(jak chyba wiekszosc dzieci),ale w Polsce mamy swoja lekarke,ktora tak umie go podejsc i zagadac ze zbada go i obejrzy nim ten wogole sie zorientuje.a ci***ak wypisuje leki po konsultacji ze mna co dziecku jest wiec..."aha,no dobrze to damy taki i taki lek,jak nie przejdzie to prosze przyjsc na kontrole".no az sie slabo robi-co moje dziecko to kroliczek doswiadczalny,te leki nie pomoga to inne,przyjde na kontrole on znowu dziecka nie zbada i znowu da jakies leki.
chodzi mi tylko o to by znalezc(juz nie mowie ze konkretnie polaka),ale jakiegos lekarza,ktory to potrafilby zbadac syna.
User avatar
kalini812
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 42
Joined: 23 Apr 2008, 18:28
Location: Tamworth---Wrocław
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 7 Oct 2009, 23:06 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

wiesz ewela119mam oczywiscie swoja przychodnie,przyjmuje w niej ci***ak moj prawie 2letni synek widzi go to robi w tyl zwrot i zanosi sie od placzu,a ci***ak rozklada rece i mowi ze dziecko tak placze to ja nie mam mozliwosci zbadania-rece opadaja:(kompletnie zadnego podejscia.przyznaje ze synek bardzo boi sie lekarzy(jak chyba wiekszosc dzieci),ale w Polsce mamy swoja lekarke,ktora tak umie go podejsc i zagadac ze zbada go i obejrzy nim ten wogole sie zorientuje.a ci***ak wypisuje leki po konsultacji ze mna co dziecku jest wiec..."aha,no dobrze to damy taki i taki lek,jak nie przejdzie to prosze przyjsc na kontrole".no az sie slabo robi-co moje dziecko to kroliczek doswiadczalny,te leki nie pomoga to inne,przyjde na kontrole on znowu dziecka nie zbada i znowu da jakies leki.

a nie latwiej zapisac sie do innej przychodni/lekarza??
chodzi mi tylko o to by znalezc(juz nie mowie ze konkretnie polaka),ale jakiegos lekarza,ktory to potrafilby zbadac syna.


[ Dodano: Czw Paź 08, 2009 00:07 ]
cos nie tak poszlo :oops:

a nie latwiej zapisac sie do innej przychodni/lekarza??
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 8 Oct 2009, 09:27 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Ja raz mialam taka sytuacje ze musialam z mala pojechac do szpitala bo byla noc a ona miala goraczke i ogolnie byla chora, tez przyjmowal nas jakis sniady doktor i mala tez plakala wnieboglosy a jednak zbadal ja i wypisal leki po ktorych przeszlo. W przychodni tez lekarzem naszym nie jest rodowity anglik i mala tez placze a jednak za kazdym razem udaje mu sie ja zbadac. Wiec najlepiej chyba tak jak napisala agg zmienic lekarza i niekoniecznie na polaka. Zycze powodzenia
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by sandi1 » 8 Oct 2009, 09:57 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

achhhhh te ci***ak.... :roll:

sandi1
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 5 Oct 2008, 10:02
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE