potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by bogini8 » 28 Jan 2011, 16:04 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

agg, a ta kolezanka nie przyjmuje na konsultacje?kurde bo juz niewiem co robic
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Thesignerka » 11 Oct 2011, 20:33 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Hejka, przerazajace sa te wpisy :D ale cos w tym jest, w PL leczylam sie endokrynologicznie i co gorsza nie mam koncowej diagnozy bo wyjechalam gdzies w polowie badan do UK, juz 5 ty miesiac czekam na skierowanie do endokrynologa od GP (tak ustalilysmy) po czym okazuje sie ze nawet pipa nie wyslala requesta do RSS. A ja czuje sie jak warzywo i co raz gorzej ze mna. Mam jakies niedobrane leki na tarczyce, ale choruja mi nadnercza albo przysadka, i dupa blada. Po prostu dramat, jesli ktos zna jakiegos polskiego GP ktory zrozumie ze endokrynolodzy w PL to nie sa debile i ze leczenie musi byc kontynuowane to bede mega wdzieczna za namiar. Jestem z Coventry, ale spoko moze byc z Bham.


Pytanie jeszcze male, czy GP ma obowiazek na zyczenie udostepnic mi wyniki badan? Bo z tego co widzialam 60% pozycji bylo na czerwono, a laska mi wmawiala ze wsio w normie. I wolalabym sprawdzic, pozatym z checia wzielabym te wyniki do PL do jakiegos prywatnego lekarza przy okazji, bo tu sie nie doczekam,a ledwie funkcjonuje.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
User avatar
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posts: 232
Joined: 19 Feb 2011, 12:39
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 11 Oct 2011, 20:50 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Thesignerka, ponoc jest polska doktorka w przychodni na Binley, nazywa sie Danuta Perlik-Kolacki, adres: 7a, St. Martin,s Road, CV3 6ET. Ona pracuje jako GP, ale nie wiem czy jest dobra czy nie bo nigdy u niej nie bylam, znalazlam ja przez przypadek gdzies w necie, w sumie to nie daje glowy ze nadal tam jest
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
1

FemalePostNapisane by Thesignerka » 12 Oct 2011, 05:37 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Dzieki wielkie, w sumie nei musi byc dobra, wazne zeby dala to piep***ne skierowanie :) bo inaczej czeka mnie latanie do pl i robienie wszystkiego prywatnie, co po pierwsze 1 - kasa, po drugie 2 - czas :D
a po trzecie nawet nierealne zeby co 2-3 dni stawiac sie w PL na badaniach :D
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
User avatar
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posts: 232
Joined: 19 Feb 2011, 12:39
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by oliwka_26 » 13 Oct 2011, 13:46 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

hej polski lekarz GP jest w sutton coldfield. BARDZO POLECAM. Chwilowo jest na urlopie i wraca za 2 miesiace. Jesli chcesz badanie na tarczyce, to tutaj robi tez GP popros o tsh t3 i t4 i oni powinni Ci wyniki odczytac. Beda znali normy takze moga okreslic diagnoze. powodzenia

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posts: 196
Joined: 20 Dec 2006, 22:09
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 13 Oct 2011, 17:01 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

A może dobrze byłoby zmienić GP albo nawet przychodnie.
U mnie w przychodni wchodzi się do lekarza, prosi o skierowanie na to czy tamto i nikt nie robi problemu.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Thesignerka » 13 Oct 2011, 21:35 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Hejka, dzieki za info, tarczyce i jajniki mialam badane ze 100 razy i wyniki w normie, faszeruja mnie euthyroxem na zastepstwo zebym mogla wogoole oczy otworzyc, sa to oczywiscie niewlasciwe leki, bo tez srednio dzialaja a smopoczucie pogarsza sie z miesiaca na miesiac, ale juz mam plan ze pocisne swoja GP o badania nadnerczy i przysadki, albo skierowanie do endokrynologa.

A jak odmowi to zwyczajnie zmienie GP, jeden plus ze pono kopie wynikow musza udostepnic, w razie problemow z diagnoza zaplacic za 2-3 wizyty w PL u Endokrynologa to nie jest problem. Gorzej w PL placic za wszystkie badania.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
User avatar
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posts: 232
Joined: 19 Feb 2011, 12:39
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by dorotajab » 17 Oct 2011, 09:34 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

oliwka_26 wrote:hej polski lekarz GP jest w sutton coldfield.


a dokadniej? jakis namiar, ulica, nazwisko?

bo tam pewnie jest wiecej przychodni?
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 20 Nov 2011, 15:32 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by dorotajab » 23 Jan 2014, 15:40 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Hej
link powyzszy juz nie dziala
czy ktos moz emi polecic jakiegos otwartego polskiego gp?
chcialabym pomoc mojej mamie, a z brytyjskim bedzie jej ciezko sie dogadac. to dosc skomplikowane dlatego szukam polskiego
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by thebestangel » 29 Jan 2014, 20:55 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

czytam I czytam I czytam ...
ja tez mialam problem z moim GP ktory chcial byc madrzejszy od wszystkich I uznal ze dodatkowa kosc na stopie mojej corki zreszta bolaca jest normalna ,chodzilam do niego dwa razy w tyg jak mnie widzial w poczekalni to nawet nie mowie jaka mial mine ;) po kilku wizytach przynioslam ze soba kartke papieru i kazalam doktorkowi napisac oswiadczenie ze w jego opini moja corka jest zdrowa I ze on bierze odpowiedzialnosc w razie jak cos sie bedzie dzialo . Skierowanie do szpitala mialam wypisane w ciagu 5 minut wlacznie z zabukowanie terminu :)
ten sam numer zrobilam kiedy nie chcial wypisac skierowania do szpitala kiedy corce urosla cysta za uchem ,ten sam efekt skierowanie do szpitala wypisane odrazu .
Nie wypisuje mi paracetamolu na byle co I zleca badania jak przychodze z czyms powazniejszym :) nie mam zadnych problemow z nim ani z innymi lekarzami w przychodni a nie zawsze chodze do jednego I tego samego czasem poprostu trzeba sie upomniec o swoje.
Co do wynikow badan mozecie poprosic o kopie wynikow I lekarz ma obowiazek Wam je wydrukowac .
Co do polskich lekarzy... kiedys dawno temu kiedy tutaj przyjechalam I syn dostal uczulenia tez szukalam polskiego lekarza I po wizycie u wspomnianego gdzies tutaj doctora Slonimskiego w Sutton Coldfield skutecznie sie z Polskich lekarzy wyleczylam .
Pan doctor stwierdzil ze mega uczulenie na rekach jest z infekcji gardla ,ktorej notabene dziecko nie mialo , I przepisal antybiotyk! bardziej byl zainteresowany wypytaniem mnie czy I gdzie sa jeszcze jacys polscy lekarze niz tym ze moje dziecko drapie sie juz do krwi po rekach :/ pomijam fakt ze rozmawiajac z nami nogi mial wywalone na biurko:O nastepnego dnia popedzilam do children hospital na emergency I okazalo sie ze dziecko ma silna reakcje alergiczna ,a antybiotyk (ktorego dziecku oczywiscie niepodalam ) lekarka w szpitalu wywalila do kosza ! Takze jak widac nie zawsze co "nasze" to dobre .
Trzeba sie umiec upomniec o swoje I tyle ,pozatym mozna poprosic o polskiego tluamcza ...
User avatar
thebestangel
Raczkujący
 
 
Posts: 61
Age: 47
Joined: 20 Nov 2013, 12:04
Location: Birmingham
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by oliwka_26 » 30 Jan 2014, 19:43 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

To chyba mialas dosc niemile doswiadczenia z lekarzem Slominskim. Ja akurat mam dobre doswiadczenia i uwazam ze to dobry lekarz. Jest lekarzem, ktory przyjmowal zarowno Polakow jak i Anglikow.

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posts: 196
Joined: 20 Dec 2006, 22:09
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE